• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Повнолуння і новолуння 2018: календар на новий рік Собаки

Хоч Місяць і вважається вкрай незначним космічним об'єктом, вона справляє помітний вплив на всі життєві і природні процеси на нашій планеті. Близькість Місяця дозволяє їй впливати на зростання садових культур і дерев , позначатися на поведінці тварин та здоров'я людей, викликати припливи і відливи на морях і океанах. Люди давно помітили ці особливості, так що не дивно, що стародавні єгиптяни складали календарі місячних фаз, в яких відзначали положення земного супутника в різні періоди року.
Процес переходу від положення молодика до фази повного місяця займає у нашого супутника 295 доби. Кожна з фаз Місяця володіє своїми особливостями і надає різний вплив на живі організми і природні процеси, причому цей вплив може бути як позитивним, так і негативним. Наші пращури помітили, що найкращий час для реалізації будь-яких ініціатив, справ і починань припадає на періоди, коли Місяць вступає в фазу зростання.
Повнолуння і новолуння 2018: календар на новий рік Собаки

На такі періоди варто планувати перший день дієти, проведення агротехнічних заходів, висадку рослин, догляд за шевелюрою і важливі переговори. Ну а в ті дні, коли наш супутник вступає в фазу спаду, потрібно завершувати всі починання, не приступаючи до нових справах. Так, наприклад, волосся, які зазнали епіляції, будуть відростати довше звичайного, стрижка краще збереже форму, а презентація підсумків проекту пройде на ура.
Щоб ви змогли грамотно розпланувати всі важливі заходи, пропонуємо ознайомитися з календарем місячних фаз і положень на 2018 рік. Без будь-яких астрономічних обчислень і математичних розрахунків ви зможете максимально ефективно реалізувати всі проекти, процедури та роботи, заощадивши час і отримавши найкращий результат.

Молодика в 2018 році


Кожен місячний цикл починається з моменту, який називають молодиком. Згідно думку астрологів, в ці періоди Місяць вступає в союз із Сонцем, так як знаходиться з ним в одній зодіакальної позиції. Коли настає молодик, нічне небо залишається темним і лише трохи підсвічується зоряним світлом. У такі дні люди повинні намагатися скористатися новими перспективами і шансами, будувати плани на майбутнє, готуватись до реалізації запланованих справ і сміливо вирішуватися на життєві зміни.
Повнолуння і новолуння 2018: календар на новий рік Собаки
У молодика ви нарешті зможете почати життя з чистого аркуша!
У 2018 році дні молодого місяця припадають на такі дати:17.01.2018. Супутник Землі рухається в сузір'я Водолія так що не варто планувати відвідування державних установ через загострення ризику зволікань. В цей час варто займатися розумовою працею і інтелектуальною діяльністю, які отримають особливу зоряне заступництво. Період сприяє проведенню операцій на ринку нерухомості. Прекрасні результати отримають ті, хто займається громадськими і соціальними проектами.
16.02.2018. Місяць переходить у будинок Риб , які абсолютно не сприяють розумової концентрації і точним розрахункам. В такі дні максимально активною сферою стає частину, відповідальна за уяву, так що не дивно, якщо ваша свідомість захопить вас у світ ілюзій і фантазій. Справи, які вимагають точних і практичних дій, будуть просуватися з великим трудом. Не вирішуйте юридичні питання і не здійснюйте фінансові вкладення. Даний час бажано провести активно – відправляйтеся в поїздку або на екскурсію. Не менш сприятливо позначається вплив зірок на діяльності, пов'язаної з мистецтвом.
17.03.2018. Місяць залишається в будинку Риб , так що доведеться відкласти до кращих часів операції з нерухомим майном, підписання контрактів і здійснення інвестицій на фінансових ринках. Будь-які точні розрахунки будуть даватися важко, адже більшу частину часу ви будете літати в хмарах. Зірки сприяють активному проведенню часу, тому заплануйте заміську поїздку, прогулянку, подорож, або ж просто вирушайте у фітнес-центр. Прекрасні результати будуть у тих, хто займається мистецтвом або ремеслом – фотографуйте, пишіть картини і виготовляйте прикраси, поки вас не покинуло натхнення.
16.04.2018. Позиція Місяця в будинку Тільця позитивно впливає на ефект від здійснення фінансових вкладень або угод, пов'язаних з купівлею-продажем. У цей час можна оформити іпотеку, взяти кредит або укласти нову угоду – все буде проходити без сучка, без задирки. Проте варто ретельно стежити за здоров'ям – зростає ризик підхопити інфекцію.
15.05.2018. Супутник Землі залишається в Тільце так що сміливо продумувати варіанти розміщення грошових коштів, щоб незабаром отримати дивіденди. Гладко проходить оформлення кредитних та іпотечних договорів, особливий успіх чекає на тих, хто трудиться на ниві юриспруденції. Біди чекають тих, хто часто їздить за кермом – підвищується ризик аварій не з вашої вини.
13.06.2018. Місяць займає будинок Близнюків так що настав вдалий період для сміливих рішень і енергійних вчинків. У такі періоди різко зростає ступінь імпульсивності – не займайтеся справами, які вимагають особливої уваги та концентрації. Проекти, що вимагають великої кількості часу, також краще відкласти. Високий інтелектуальний потенціал повинен бути спрямований у сфери, де потрібно приймати миттєві рішення, або швидко добувати і осмислювати нові дані. Високоефективні біржові угоди, захист дипломної роботи або презентація проекту.
13.07.2018. Позиція супутника в Рак сприяє монотонним справах. Це час розслаблення, неспішного споглядання, занять йогою і медитацією. Кредитні та іпотечні угоди укладати не варто – є ризик втратити гроші або переплатити зайве. Час відмінно підходить для розгляду судових спорів, в яких необхідно розібратися в кожному нюансі.
11.08.2018. Місяць переходить у сузір'я Льва , що позитивним чином позначається на діяльності, пов'язаної з активними видами спорту та бізнес-операціями. Вам може здатися, що везіння поширюється на всі сфери життя, однак не ризикуйте даремно – загострена схильність до авантюризму легко вас в пастку азартних ігор і парі, в яких дуже легко програти.
09.09.2018. Супутник переміщається в будинок Діви , так що варто зайнятися копіткої і неспішною роботою. Період сприятливий для проведення аналітичних досліджень на фінансовому ринку, банківських операцій і посередницьких угод. З хобі краще всього йдуть шиття, малювання картин, робота з деревом, вишивання та бісероплетіння. Все, що вимагає відмінної реакції, краще залишити на потім.
09.10.2018. Перехід Місяця в Ваги визначає необхідність гарненько відпочити від трудів минулих місяців. У цей день слід завершувати проекти, які були розпочаті раніше, а ще краще – провести день-два в тихому сімейному колі, відмовившись від щоденних турбот і побутових проблем. Ідеальним місцем для відпочинку стане заміський котедж або дачу.
07.11.2018. Супутник Землі зупиняється в Скорпіоні , який допомагає правильно ухвалювати рішення, що вимагають особливої відповідальності. Активізуються інтелектуальні здібності та вміння критично мислити. Скористайтеся нагодою, щоб скласти ефективний бізнес-план або розробити стратегічні кроки на майбутнє. Пістарайтеся уникати важливих розмов з близькими людьми – посилення критичних настроїв не дасть вам домовитися в рамках конструктивного діалогу.
07.12.2018. Переміщення Місяця в будинок Стрільця активізує здатність абстрактно мислити. Саме на цей час варто запланувати справи, пов'язані з вирішенням бюрократичних питань. Похід в держструктуру, в якій ви марно оббивали пороги раніше, нарешті закінчиться успіхом. Успішно пройдуть тривалі відрядження і переговори. Рішення конкретних завдань варто відкласти на потім – ви просто не зможете аналізувати і шукати інформацію.Повні в 2018 році


Повний місяць – це час для кульмінаційних моментів. У такі дні люди часто відчувають стрімкий підйом життєвих сил, який різко змінюється емоційними сплесками і тривожністю. Повної Місяць стає в той момент, коли Сонце своїм сяйвом не затьмарює її світло. Пояснюється це тим, що в повню ці космічні об'єкти стають на позиції, що знаходяться на протилежних кінцях зодіакального кола.
Повнолуння і новолуння 2018: календар на новий рік Собаки
Повний місяць — час для завершення всіх справ і здачі звітів
Така протидія Сонця і Місяця надає негативний вплив на будь-які починання, але вельми позитивно позначається на підведенні підсумків і осмислення досягнутого. У 2018 році дні молодого місяця припадають на такі дати, а «будинками» Місяця будуть такі зодіакальні знаки:02.01.2018. Позиція супутника в Раку сприяє монотонним справах, які вимагають високого ступеня зосередженості і концентрації – займіться медитацією або самопізнанням, почитайте серйозну літературу або подивіться філософське кіно. Час відмінно підходить для розгляду судових спорів, в яких необхідно розібратися в кожному нюансі, а ось діяльністю, яка вимагає миттєвих рішень, або активними фізичними навантаженнями краще не займатися.
31.01.2018. Місяць переходить в сузір'я Лева, що позитивним чином позначається на вашій енергійності. Варто зайнятися активними видами спорту або провернути кілька бізнес-операцій. Не ризикуйте даремно – загострена схильність до авантюризму легко заманить вас у пастку азартних ігор і парі, в яких дуже легко програти. Підвищена схильність до самозамилування може спустошити ваш гаманець на шопінг.
02.03.2018. Супутник переміщається в будинок Діви, так що варто зайнятися копіткої і неспішною роботою. Період сприятливий для проведення аналітичних досліджень на фінансовому ринку, банківських операцій і посередницьких угод. Вміння вдумливо підходити до вирішення питань посприяють зростанню доходів. Все, що вимагає відмінної реакції, краще залишити на потім.
31.03.2018. Перехід Місяця Ваги дає шанс відпочити від трудів минулих місяців. У цей день слід завершувати проекти, які були розпочаті раніше – оформляйте звіти і презентуйте результати праць начальнику. Відмінний варіант – провести день-два в тихому сімейному колі, відмовившись від щоденних турбот, так як цей період сприяє налагодженню емоційних зв'язків.
30.04.2018. Супутник Землі зупиняється у Скорпіоні, який допомагає приймати рішення, які вимагають особливої відповідальності. Ви зможете визначитися з пріоритетами і виключити незначні цілі. Активізуються інтелектуальні здібності та вміння критично мислити. Скористайтеся нагодою, щоб скласти ефективний бізнес-план або розробити стратегічні кроки на майбутнє – кращого моменту для роботи з цифрами просто не знайти.
29.05.2018. Переміщення Місяця в будинок Стрільця активізує здатність абстрактно мислити. Сприятливо вирішаться справи, пов'язані з вирішенням бюрократичних питань в держслужбах. Успішно пройдуть тривалі відрядження і переговори. Рішення конкретних завдань варто відкласти на потім. Особливому ризику піддаються операції з землею і рухомим майном.
28.06.2018. Місяць переходить у будинок Козерога, так що не варто планувати справи, пов'язані з вирішенням питань у владних структурах – ви не вистоїте свої права, а лише погіршить проблему і навіть можете наразитися на штрафні санкції. Ні в якому разі не займайтеся фінансовими операціями, щоб не понести істотні збитки. Проведіть день повного місяця, займаючись поточними незначними справами.
27.07.2018. Місяць залишається в будинку Козерога. Забудьте про справи, пов'язані з вирішенням проблем у владних структурах, щоб не відтягнути вирішення питання ще на пару місяців. Фінансові операції та операції, пов'язані з банківськими кредитами, варто відкласти на потім. Присвятіть день поточним малозначних справах, а ще краще – проведіть його з родиною.
26.08.2018. Місяць у будинку Риб, тому не рекомендовано здійснювати операції з нерухомим майном, укладати контракти і вкладати гроші в цінні папери. У цей період послаблюється здатність концентрувати увагу на складних завданнях, зате уява працює на повну потужність. Зірки сприяють активному проведенню часу, тому заплануйте заміську поїздку або прогулянку, але будьте обережні – рани, отримані в цей день, довго загоюються. Прекрасні результати будуть у тих, хто займається мистецтвом або ремеслом – фотографуйте, пишіть картини, виготовляйте прикраси, щоб встигнути в момент, поки вас не покинуло натхнення.
25.09.2018. Позиція Місяця в будинку Овна вимагає, щоб ви відклали на кілька днів будь-які важливі справи. Не намагайтеся показати максимальні результати в трудовій діяльності – краще плентатися черепашачим кроком, ніж наробити багато помилок, які можуть вплинути на вас фінансово. У такі періоди істотно підвищується ризик побутового травматизму, пов'язаного з відкритим вогнем і гострими предметами.
24.10.2018. Місяць все ще займає позицію в Овні, так що пам'ятаєте про необхідність острожного поводження з вогнем та інструментами, які можуть завдати колоті та різані рани. Зростає ризик ускладнень особистих взаємовідносин – сварки і конфлікти виникають на кожному кроці, так що будьте обережні у висловлюваннях, зроблених вдома і на роботі. Інтелектуальна праця та аналітична діяльність ускладнюються підвищеною імпульсивністю та емоційністю.
23.11.2018. Супутник переходить в будинок Близнюків, що сприяє будь інтелектуальної праці. В даний час краще всього йдуть проекти, що вимагають прийняття швидких і точних рішень. Чудово проходять переговори і відрядження, пов'язані з укладанням контрактів. А ось копітку роботу краще відкласти на майбутнє – концентрація знаходиться на мінімальному рівні.
22.12.2018. Місяць, як і раніше залишається в Близнюках, так що встигніть за цей день зробити максимум роботи, яка потребує швидких і точних рішень – особливо показані вкладення фінансових коштів і гра на біржі. Відмінні результати будуть у тих, хто займається укладенням договорів, або направляється у відрядження для переговорів з партнерами по бізнесу. Кропітку роботу, що вимагає посиленої концентрації і посидючості, краще відкласти на пару-трійку днів.
загрузка...
Повнолуння і новолуння 2018: календар на новий рік Собаки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають