• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2018 року в Україні (+завантажити календар)

Початок весни не потішить українців великою кількістю святкових днів, але навряд чи ця інформація зіпсує їм настрій. Саме в березні звучить перша крапель, тануть снігові покриви, пробивається молода травичка, цвітуть проліски, а сонечко починає пригрівати, так що кожен житель країни волею-неволею стає заручником відмінного настрою.
Крім того, саме в цьому місяці святкується одне з найбільш світлих річних урочистостей – Восьме березня. На цей раз святкова дата випаде на четвер, так що в кінці чергової складної тижня можна сміливо розраховувати на додатковий день відпочинку. Важливою подією березня також є переведення стрілок годинника на годину вперед, після чого українці почнуть жити за літнім часом. Відбувається це дійство вночі з 25 на 25 березня 2018 року, тому не забудьте перевести свої хронометри, щоб не зірвати робочий графік у понеділок.

Календар вихідних в Україні за березень 2018Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2018 року в Україні (+завантажити календар)


Ви можете завантажити і роздрукувати календар святкових та вихідних днів: Натиснувши на картинку


8 березня – Міжнародний жіночий день


Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
8 березня кожен зобов'язаний привітати найважливіших жінок у своєму житті!
Це свято колись був одним з найважливіших на всьому пістрадянському просторі. Незважаючи на те, що Радянський Союз давно канув у Лету, день 8 Березня залишається для українців улюбленим і довгоочікуваним святом, коли всі чоловіки вшановують найдорожчих жінок – мам, бабусь, тіток, сестер, дочок, дружин і просто улюблених. Кожна представниця прекрасної половини людства відчуває себе в цей радісний весняний свято центром уваги оточуючих чоловіків, приймаючи вітання, квіти та подарунки.
До речі, деякі юнаки та дівчата зараз знають, що виникнення цього свята було пов'язано зовсім не з вшануванням жіночої краси і ніжності. Початковий посил свята полягав у тому, щоб прославити бойову подругу революціонера – відважну революціонерку, яка готова покласти своє життя в боротьбі за світле майбутнє інтернаціонального робочого руху. Звичайно, зараз вся революційна підґрунтя вже не актуальна, але це не заважає нам чудово провести час!

26 березня – День Національної гвардії України


Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
День Нацгвардії відзначають в Україні в кінці березня
Один з наймолодших українських свят. Цей день приурочений до відзначення представників Національної гвардії, створеної в 2014 році. До складу нового військового підрозділу тоді увійшли як бійці внутрішніх військ, так і прості добровольці, які були готові стати на захист батьківщини в складний час. Тепер вони мають своє професійне свято.

27 березня – Міжнародний день театру


Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
У День театру кожен може долучитися до цього чарівного мистецтва
Професійне свято всіх акторів, театральних працівників, режисерів і, звичайно ж, улюблений день для всіх, хто захоплюється мистецтвом театрального лицедійства. У світовому календарі це свято з'явилося в 1961 році, коли був зібраний Дев'ятий конгрес Міжнародного інституту театру. Саме на ньому вирішили, що театральним колам не вистачає свого професійного дня.
Кожен рік цю дату театральні колективи показують глядачам безліч уявлень, беручи участь у масштабних фестивалях. При цьому будь-який бажаючий може долучитися до світу прекрасного, адже трупи показують сцени з кращих пістановок прямо на вулицях і площах міст, а багато театри оголошують День глядача, пускаючи гостей абсолютно безкоштовно.

31 березня – Година Землі


Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
Година Землі нагадує мешканцям планети, як важливо економити ресурси
Звичайно, це не свято, а просто одна з численних дат, до яких приурочені глобальні події. В даному випадку мова йде про світовому флешмобі, спрямованому на збереження ресурсів Землі. Година Землі спрямований на те, щоб привернути увагу жителів планети до проблем екологічного характеру, адже марнотратне природокористування може в кінцевому підсумку призвести до загибелі всієї флори і фауни, що населяє наш будинок.
Представники цього руху впевнені, що від більшої частини екологічних проблем можна позбутися, якщо почати вже сьогодні економно споживати природні ресурси. Наприклад, вимикати світло, коли в ньому немає ніякої необхідності. Саме з цієї причини в останню із субот березня Всесвітній фонд дикої природи дає відлік глобальної акції – з 20:30 до 21:30 згідно місцевим часом багато жителів нашої планети просто вимикають світло.
загрузка...
Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають