• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2018 року в Україні (+завантажити календар)

Перший місяць літа кожен українець чекає з особливим нетерпінням, адже попереду — період відпусток, неспішний відпочинок на пляжі, риболовля, пікніки на природі, а також перші врожаї фруктів, ягід і овочів. Ну а крім усього перерахованого вище, червень потішить мешканців України додатковими вихідними днями – в четвер 28 червня буде святкуватися День Конституції. Також в даному місяці традиційно відзначаються свята, присвячені самим молодим громадянам держави – День захисту дітей та Дня молоді.

Календар вихідних в Україні за червень 2018Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс


1
2
3


4
5
6
7
8
9
10


11
12
13
14
15
16
17


18
19
20
21
22
23
24


25
26
27
28
29
30

Вихідний день
Скорочений деньВи можете завантажити і роздрукувати календар святкових та вихідних днів:У форматі PDF
В форматі JPG1 червня – Міжнародний день захисту дітей


Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
Головним пріоритетом у житті країни є безпека дітей!
Як тільки відгриміло відлуння останніх боїв Другої світової війни, представники більшості країн світу декларували своє бажання забезпечити нащадкам світ і безпеку. Так, наприклад, на Першому жіночому конгресі, що проводився в столиці Франції, була винесена наступна резолюція: кожен дитина Землі повинен бачити лише мирне блакитне небо і сонце.
Для забезпечення цієї мети доросле населення світу зобов'язана докласти всі зусилля щодо забезпечення безпеки та уникнення воєнних конфліктів. Вже в 1949 році в загальносвітовий календар святкових дат було введено нове свято — День захисту дітей. Своє схвалення на користь цієї ініціативи висловили і представники Організації Об'єднаних Націй. Забезпечення прав дітей, їх життя і здоров'я стало однією з пріоритетних цілей діяльності цієї глобальної організації.
Через деякий час День захисту дітей став офіційним святом в країнах-членах ООН. Україна не стала винятком із цього правила, тому в перший день червня уряд країни робить найменшим її жителям подарунки і організовує яскраві фестивалі, концерти та конкурси. Оскільки в цей час вже щосили йдуть літні канікули ніщо не заважає хлопчикам і дівчатам брати участь у таких радісних заходах.

17 червня – День батька


Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
Сімнадцятого червня не забудьте привітати улюбленого тата!
Ніхто не буде сперечатися з тим фактом, що мама і тато — найближчі та найрідніші люди для кожного з нас. Саме вони дають нам життя, ведуть крізь неї, оберігаючи від небезпек, підтримують в біді і поділяють найрадісніші події. Тому у багатьох країнах світу відзначають не тільки день Матері, але і День батька, покликаний пробудити самовідданість і любов усіх пап світу.
Витоки цього свята криються в 1909 році, коли одна з мешканок невеликого американського міста Спокан на ім'я Сонора Смарт внесла ініціативу щодо введення такої дати. Вона не з чуток знала, що таке важка праця справжнього батька, адже була народжена в сім'ї, в якій мама рано пішла з життя, а всі турботи про виховання шести дітей лягли на батьківські плечі.
І нехай тато не міг повноцінно замінити ту ніжність і ласку, яку дає дітям мама, але він доклав усіх зусиль, щоб оточити їх увагою і ніжністю. З часом звичай відзначати День батька поширився по всій Америці. Скоро такий день ввели в календар Франції, Китаю, Великобританії, Голландії. У підсумку свято стало традиційним для трьох десятків країн світу. Святкують День батька в третю червневе неділю, так що скористайтеся нагодою, щоб привітати папу і порадувати його подарунком.

22 червня – День скорботи і пам'яті жертв війни в Україні


Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
День скорботи і пам'яті нагадує про початок Другої світової війни
В цей страшний день світанкові години для всіх жителів СРСР ознаменувалися не співом птахів і першими променями сонця, а страшною новиною про початок військових дій. 22 червня 1941 року Радянський Союз вступив у кровопролитну війну, яка тривала чотири роки. Вона забрала мільйони життів і зруйнувала десятки мільйонів доль, адже практично не було людей, у яких не загинули б чоловік, син, дочка, дружина або брат.
Нащадки повинні пам'ятати про тих, хто не пережив ці роки, наповнені вибухами снарядів, кулеметними чергами, голодом і розрухою, і тих, хто заплатив високу ціну, щоб відстояти мир на землі. Саме для цього з 2000 року в український календар пам'ятних дат запроваджено день скорботи і пам'яті жертв війни.

24 червня – День молоді


Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
24 червня відзначається самий молодіжний свято в країні!
Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді. Основна мета цієї дати – нагадати старшим про потреби тих, у кого вирує юнацький запал і невичерпна енергія, прагнення знань і відкриттів, творче самоствердження, любов і запал молодих сердець. Керівники будь-якої держави повинні розуміти, що покоління, яке поки гризе граніт науки за шкільними партами або отримує нові знання в університетах, буквально через кілька років буде працювати на благо країни.
Саме цьому поколінню доведеться незабаром вносити свій вклад в розвиток батьківщини. Надання допомоги і підтримки молоді відноситься до одного з найбільш важливих напрямків соціальної політики будь-якої держави, тому уряд зобов'язаний робити все, що в його силах, щоб підвищити освітній рівень, скоротити безробіття і надати можливість для повноцінного життя юнакам і дівчатам, які є майбутнім України.

28 червня – День Конституції України


Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2018 року в Україні (+завантажити календар)

Саме 28 червня 1996 року Україна отримала Конституцію, прийняту на черговій сесії депутатів Верховної Ради. Основний закон, який став першим документом такого роду в історії незалежної України, закріпив зображення герба і прапора країни, затвердив її суверенітет і державну мову, ставши гарантом для громадян у забезпеченні їх прав, свобод і можливості життя в країні, яка йде по шляху демократії.
загрузка...
Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають