• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні (+завантажити календар)

Ось і добігає кінця черговий рік життя українців. У грудні кожен починає підводити річні підсумки, аналізує свої промахи і досягнення і, звичайно, починає чекати настання Нового року. Останній місяць зими не можна назвати простим – на роботі починаються дедлайни і завали, з яких потрібно вийти з честю. Начальство пильно стежить за підлеглими, прикидаючи, кому можна буде підняти оклад або виписати премію, а кого слід пожурити або навіть покарати фінансовим чином.
Крім рішення професійних завдань, потрібно встигнути купити подарунки, продумати святковий наряд , прикрасити будинок і переробити тисячу передсвяткових справ. Однак є в грудні і приємні події! Саме в цьому місяці малюки чекають приходу святого Миколая, футбольні фанати відзначають своє професійне свято, а католики радіють світлого дня Різдва.

Календар вихідних в Україні за грудень 2018Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс1
2


3
4
5
6
7
8
9


10
11
12
13
14
15
16


17
18
19
20
21
22
23


24
25
26
27
28
29
30


31


Вихідний день
Скорочений деньВи можете завантажити і роздрукувати календар святкових та вихідних днів:У форматі PDF
В форматі JPG1 грудня – Всесвітній день боротьби зі Снідом


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
1 грудня – день поширення інформації про захист від ВІЛ
Ця страшне захворювання недарма носить звання чуми 20 століття. Незважаючи на те, що медична наука і фармакологія розвиваються неймовірно швидкими темпами, СНІД досі залишається непереможним. Згідно з даними офіційної світової статистики, число його жертв давно перевалило за мільйони, а кількість хворих продовжує збільшуватися з кожним роком.
Для активізації боротьби зі страшною недугою і розповсюдження відомостей про захист від ВІЛ/СНІД, більше 30 років тому була створена Всесвітня програма по боротьбі з вірусом. В календарі з'явився день, в який проходять інформаційні заходи в багатьох країнах світу. Тільки знання про те, як захистити себе і свої сім'ї від смертельної хвороби, допоможе людям не стати черговою жертвою. В багатьох державах в цей день надягають червоні стрічки, як символ солідарності в загальній боротьбі зі Снідом.

6 грудня – День збройних сил України


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
У грудні відзначають професійне свято представники ЗС України
Свято, введене в український календар в 1993 році. У нього віддають данину поваги представникам армії, сформованої після отримання незалежності. Довгий час Україна відносилася до числа країн, найбільш забезпечених озброєнням і військами. У другій половині 90-х років керівництво держави прийняло рішення перевести країну у категорію без'ядерних держав.
Тому сьогодні армія, що складається їх сухопутних військ, повітряних військ та флоту, не має на балансі цього руйнівного зброї. Проте українські військові роблять все можливе, щоб захистити мир і незалежність своєї країни у важкий для неї час.

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні (+завантажити календар)

Рішення про введення у світовій календар цієї дати було прийнято у 2003 році, коли країнами-членами ООН була підписана Конвенція по активізації заходів щодо корупційних проявів. Документ закликає посилити боротьбу з хабарництвом, розкраданням бюджетів та відмиванням грошей, а також ввести за такі злочини кримінальну відповідальність.
Потрібно зазначити, що сьогодні корупція – це справжній бич українського суспільства. Більше того, ситуація з її проявами лише погіршується. Наприклад, згідно з рейтингом, складеним у 2017 році Ernst & Young, країна примудрилася посісти абсолютно непочесне перше місце серед 41 держави списку. При цьому ще два роки тому Україна займала в цьому рейтингу сьому сходинку.

10 грудня – Всесвітній день футболу


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
День футболу відзначають по всьому світу мільйони фанатів цього спорту
Цей день відзначають всі ті, хто обожнює цей популярний вид спорту, захопливий мільйони людей. Футбол можна назвати одним з найдавніших видів спорту — ще в літописних джерелах Піднебесної були знайдені згадки про подібній грі, якій китайці захоплювалися з 2 століття нашої ери.
Тоді це була навіть не забава, а військова тренування для армії, що допомагає розвинути спритність і витривалість. Відомості про схожих іграх містять також давньогрецькі і римські джерела, а також літописи давніх саксів. Звичайно, за минулі сторіччя футбол помітно змінився. Сьогодні його можна назвати рекордсменом світової спортивної популярності – чемпіонати світу , які проводяться раз у чотири роки, забезпечують телеканалам увагу мільйонів фанатів.

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
Настав час вшанувати ліквідаторів найбільшої катастрофи в Україні!
Після страшних подій квітня 1986 року минуло близько шести місяців, протягом яких жителі України, Росії та Білорусі з тривогою думали про своє майбутнє і подальшого життя дітей. І ось 14 грудня пролунала звістка, що нарешті закінчено будівництво саркофага над аварійним реактором.
Звичайно, реалізувати дану міру вдалося ціною величезного числа життів, а ще більше людей поплатилися за це своїм здоров'ям. Саме тому щороку українці вшановують ліквідаторів, які здійснили справжній подвиг заради блага населення трьох держав.

19 грудня – День Святого Миколая


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
У день Святого Миколая багато батьки балують малюків подарунками
Свято, яке відноситься до числа найдавніших релігійних урочистостей. Згадка про нього зустрічається ще в джерелах, що датуються 345 роком від Різдва Христового. Дата була введена в релігійний календар, щоб віруючі пам'ятали про день, коли був призваний на Небеса вірний послідовник Христового вчення. Згідно ряду історичних фактів, Микола був уродженцем міста Лікія і займав при житті високий піст єпископа.
Батьки церковнослужителя були вельми забезпеченими і залишили йому значні кошти, які Микола використав для допомоги знедоленим, сиротам. У єпископа завжди знаходилося добре слово для кожного прихожанина, але особливо чутливий він був до дітей, тому після смерті став вважатися покровителем малюків. Українці вважають Миколи кимось на зразок Діда Мороза: вночі 19 грудня добрий святий обходить будинки, в яких живуть малята, нагороджуючи добрих хлопців подарунками і залишаючи їх під подушкою.

25 грудня – Католицьке Різдво


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні (+завантажити календар)

Католицька релігія має безліч послідовників навіть в Україні, тому ніяк не можна забути про цьому світлому грудневому торжестві. Свято нагадує парафіян католицької церкви про велику подію – дні, коли у Віфлеємі на світ з'явився майбутній Спаситель людства. Різдво можна сміливо вважати чи не найдавнішим релігійним святом, адже перша згадка про нього є в літописах, написаних у 4 ст. нашої ери.
Католицькі традиції святкування Різдва мають серйозні відмінності від православних обрядів. Готуватися до нього починають за п'ять тижнів, званих період Адвенту. До вечора 24 грудня католики дотримуються суворого пісту, закінчити який можна лише після того, як на небі запалюється перша зірка, яка свідчить, що Ісус народився.
Обов'язковим є відвідування трьох служб, що символізують народження Ісуса в Божому лоні, лоні Богоматері і в душі кожного віруючого. Перед Різдвом храми прикрашаються вулиці яслами, а на саме свято кожна сім'я запалює святкове поліно, як символ домашнього вогнища. Святкують Різдво в колі сім'ї, починаючи вечеря з заломлення прісного освяченого хліба.
загрузка...
Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні (+завантажити календар)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають