• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілля

Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілля


Кожна наречена з трепетом чекає дня свого весілля і хоче, щоб вона пройшла вдало. Тому дівчата намагаються підібрати найбільш сприятливу дату для такої знаменної події. У цьому прекрасним леді може допомогти спеціалізований місячний календар.

Місячний календар весіль 2018. Сприятливі дні для весілля: особливості


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілляПеріодичність оборотності Місяця певною мірою впливає не тільки на самопочуття та розвиток всього живого, але також на взаємовідносини і гармонію між людьми. Найбільш вдалими з точки зору фаз супутника, вважаються ті сім'ї, які поєднувалися узами під час нового Місяця.

В цьому році у закоханих пар буде багато вдалих можливостей вийти заміж. Кращі дати для такої події визначити досить просто. Наприклад, можна звернути увагу на фази Місяця і на деякі додаткові моменти, пов'язані з даоської практики фен-шуй. У ситуації, коли пара хоче зіграти весілля в певний день, який не є сприятливим з точки зору розташування супутника, можна зробити упор на час проведення церемонії. Вдало підібраний момент зможе погасити практично весь негатив впливу планети.

З цієї причини деякі фахівці радять поєднувати інформацію з місячного календаря з східноазіатських правилами. Згідно даній науці, міцна сім'я може вийти, якщо весілля відбулося в день Стабільності, Рівноваги, Відкриття, Успіху і Встановлення. Поєднання фаз Місяця і сприятливих потоків енергії Ци зможе більш точно спрогнозувати сприятливий день укладення союзу.

Шлюб не буде вдалим, якщо він був укладений в день Ша навіть в першу або другу місячні фази. Наприклад, якщо весілля відбулося в день Ша Грабежу, то подружжя може стати марнотратними, Ша Затримки – наречений і наречена будуть завжди запізнюватися, Ша Нещастя – пара буде багато сваритися. Якщо весілля відбудеться в день, яким протегують віддані тварини і зовсім новий місяць, то шлюб буде довгим, міцним, принесе молодятам зростання спільних доходів і відведе від подружньої пари негоди.

Якщо ж дата весілля припадає на фазу старіючої Місяця або повний її цикл, подібний вибір, з точки зору місячного календаря, вважається не дуже вигідним часом для вступу в шлюб. Спадання місячного диска принесе з собою розтрати і бідність у сім'ї, а нестабільний емоційний фон призведе до напруження в стосунках.

Астрологи категорично не рекомендують укладати союз люблячих сердець під час повного місяця. Саме в цей час вам не допоможе навіть енергія Ци, оскільки сварки і чвари буквально парять в повітрі. Аналогічно несприятливим часом для створення сім'ї є затемнення. Вважається, що розпочате в цей час будь-яку справу, обов'язково призведе до краху.

Як вибрати день весілля за місячним календарем 2018


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілля


Часто молоді пари не надають особливого значення дня свого весілля. Для багатьох закоханих найголовніше – це щоб дата випала на вихідний день або може бути гарне число. Не так багато пар знають, що від розташування Місяця в певній фазі і зодіакальному знаку буде прямо чи побічно залежати багато тонких факторів їх майбутньої спільного життя. Серед них такі, як кількість сварок, достаток і добробут, діти та інші моменти життя подружжя.


Фази супутника і місячний календар весіль 2018


Астрологи чітко виділяють 8 фаз Місяця, щодо яких і ведуть відлік. Розглянемо їх вплив більш докладно.Молодик. Під час цього періоду на небі не вийде побачити місячний диск. Дана фаза супутника чинить негативний вплив на більшість процесів живих організмів, що відбуваються на планеті.

Перша фаза характеризується тим, що Місяць має вигляд витонченого серпа. Такі періоди є вкрай сприятливими для будь-яких починань. Тому цей цикл супутника вважається найбільш підходящим для проведення весіль.

Як тільки на небі стане видно половину місячного диска – це означає, що супутник переходить у другу свою фазу. Такі періоди не надто сприятливі для початку будь-яких справ.

Повна – це фаза, під час якої супутник досягає свого піку. В такі дні Місяць робить сильний вплив на багато процесів на планеті. Люди відчувають прилив життєвих сил, а також стають більш чутливими, ніж зазвичай. В такі проміжки часу часто виникають конфлікти і сварки навіть з незначних приводів, тому весілля краще відкласти до більш відповідного періоду.

У третій фазі починається зменшення місячного диска. Вплив світла в такі дні люди відчувають найбільш сильно. Часто невдачі і розчарування випадає саме на цю фазу. Тому для весілля такі дні – це не найкращий час.

Супутник в циклі убування не сприяє як продуктивної зародження стосунків, так і створення міцної і дружної сім'ї. Весілля може пройти добре, але шлюб не буде достатньо міцним і обопільно душевним.

У момент переходу супутника в сьому фазу, місячний диск знову набуває вигляд серпа, тільки він спрямований в інший бік. Такі фази більше підійдуть для аналізу останніх подій і прийняття остаточних рішень. Тому краще не планувати день одруження на цей період, адже існує ймовірність, що молодята можуть переглянути своє ставлення один до одного і навіть скасувати церемонію.

При старій Місяці людям досить складно контролювати свій емоційний стан, через що нерідко виникають непорозуміння, сварки і конфлікти з оточуючими. Цей цикл астрологи також не рекомендують розглядати при виборі дати церемонії, зовсім трохи, і буде новий місяць, варто лише трохи почекати.

Місячний календар весіль 2018. Місяць у знаках зодіаку і її вплив на весілля


Основних зодіакальних знаків 12. Розглянемо їх особливості і взаємодія з місячними циклами.Овен – з нього починається цикл. Знак досить сприятливий для одруження і несе позитивну енергію в створений сімейне вогнище.

Телець – нейтральний знак стосовно проведення церемоній одруження.

Близнюки – суперечливий і двополюсний знак, краще почекати з узами в такі дні.

Рак – досить приземлений знак, хоч і належить до стихії води. Нейтральний до успішності весільних заходів.

Лев – темпераментний і жаркий знак. Полум'яні почуття і вогонь любові захлиснуть пару, яка поєднується шлюбом його період.

Діва – спокійний і вірний знак. Розмірене доля і теплі почуття чекають на сім'ю, яка укладе союз в такі дні.

Скорпіон – впливає не надто добре на емоційний фон, але в цілому знак не так поганий для створення нової сім'ї.

Ваги – коливний зодіак. У переважній більшості сім'ї цього періоду живуть довго і зберігають теплі стосунки.

Стрілець – це непоганий час для скріплення відносин узами шлюбу.

Козеріг – украй несприятливий період для укладення союзу.

Водолій – цей зодіак має нейтральний вплив на дні одружень.

Риби – цим знаком завершується зодіакальний цикл і він є дуже мінливим, тому астрологи рекомендують призначати дату в такі дні, тільки якщо Місяць розташовується у своїй першій або другій фазі.

Сприятливі дати для весілля за місячним календарем в основному припадають на періоди, коли супутник знаходиться в зростаючої фази, тобто в проміжку від молодого до повного місяця. Ця місячна фаза повинна відповідати розташуванню супутника в Рибах, Близнюках, Вагах або Козерозі.


Не кращими для укладення шлюбу, є дні сонячних і місячних затемнень. Весілля в такий день може стати причиною нетривалості шлюбу. Щербатий фаза супутника теж негативно впливає на створення сім'ї. Варто також обережно організовувати весілля в періоди, коли Місяць розташовується в Діві, Раку, Овні або Водолії.


У місячному календарі сприятливі дати для весілля визначаються шляхом поєднання правильного розташування супутника у певних знаках і фазі.


Місячний календар весіль на січень 2018 року


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілляПерший зимовий місяць буде вкрай сприятливим для одружень. Краще всього проводити весілля після Різдва. Пара, яка уклала шлюб в січні, буде жити в теплих відносинах дуже довго.

Найкращими датами для весілля в січні 2018 року будуть наступні: 21,25,26 28,29 і 30 число.

Краще відкласти укладення шлюбу на більш відповідний час 3,5,6 10,13,15 16 і 17 січня.

Нейтральними числами стануть наступні: 1,2,4 7,8,9 11,12,14 18,19,20 22,23,24 27 і 31 січня.

Місячний календар весіль на лютий 2018 року


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілляОстанній місяць зими відмінно підходить для планування церемоній одруження. Весілля пройде досить весело, а сімейне життя буде тривалим, якщо правильно підібрати день.

Придатними для цієї події стануть наступні числа лютого: 17,18,21 25 або 26.

Відкладіть весілля на більш сприятливий день з 1,36, 8,10,14 і 15 числа місяця.

Нейтральними стануть: 2,4,5 7,9,11 12,13,16 19,20,22 23,24,27 і 28 число.

На тижні з 12 по 18 лютого буде проходити свято Масляної. Весілля, зіграна в один з днів цього періоду, стане початком міцних відносин і тривалої спільного життя.

Місячний календар весіль на березень 2018 року


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілляУ березні весілля організовують не так вже часто. Головне, щоб день церемонії одруження не випав на період Великого пісту. Перший весняний місяць символізує пробудження природи, тому початок сімейних відносин буде вдалим.

Позитивно пройде церемонія 9,19,25 29,30 і 31 березня.

Весілля, проведена 3,6,7 10,12,13 і 17 числа місяця, стане початком не найкращих сімейних відносин.

Не дуже хорошими, але і не зовсім поганими для весілля будуть дні: 1,2,4 5,8,11 14. 15,16,18 20,21,22 23,24,26 27 і 28 лютого.

Місячний календар весіль на квітень 2018 року


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілляВесілля у другому весняному місяці – це початок міцних і тривалих відносин. У таких пар виходять гармонійні сім'ї зі щасливими дітьми. Астрологи рекомендують планувати весілля в квітні 2018 року після 7 числа.

Найбільш сприятливі дати для весілля в квітні стануть: 17,20,21 22,27,28 і 29.

Не найкращий час для церемоній одруження – це 2,4,5 7,12 і 14 число.

Нейтральні дні у квітні 2018 року: 1,3,6 8,9,10 11,13,15 16,18,19 23,24,25 26 і 30 число.

Місячний календар весіль на травень 2018 року


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілляОстанній весняний місяць є дуже родючим і сприятливим. З-за старої прикмети в травні досі мало хто влаштовує весілля. Але ті, хто не відноситься до забобонів так серйозно, можуть підібрати найбільш підходящу дату і скріпити свої відносини узами шлюбу.

Весілля пройде найвдаліше 18,20,21 25,27,28 і 29 травня. В цей час Місяць знаходиться в зростаючої фазі і сприятливому знаку зодіаку.

Розташування супутника не буде таким вдалим для проведення одружень 3,4,5 8,10,12 22,23 і 30 числа.

Нейтральна позиція місячного диска випадає на наступні дати: 1,2,6 7,9,11 13,14,15 16,17,19 24,26 і 31 травня.

Місячний календар весіль на червень 2018 року


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілляПерший літній місяць вважається чудовим періодом для весіль. В цьому місяці провести церемонію хочуть багато пар, тому потрібно встигнути подати заявку в ЗАГС вчасно, щоб одружитися в один із сприятливих днів.

Весілля в червні місяці стане початком солодкої сімейного життя, в якій переважатимуть мир, спокій і любов.

Розташування супутника найбільше сприяє вдалому проведенню церемонії в наступні числа червня: 15,17,24 25,26 і 27.

Краще не вибирати для весілля періоди спадною Місяця, що випадають на 2,7,9 13 і 29 червня.

Нейтральними датами місяця: 1,3,4 5,6,8, 10,11,12 14,16,18 19,20,21 22,23,28 і 30 червня.

Місячний календар весіль на липень 2018 року


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілляНа весіллі, проведеної в липні, можна приємно здивувати своїх гостей багатим столом. Оригінальним рішенням стане проведення церемонії на природі. Якщо правильно підібрати день, то захід у цьому місяці може стати початком довгих відносин, заснованих на незгасною романтиці і гармонії.

Дуже добре пройде весілля 13,15,18 19,20,23 і 27 липня.

Не кращим початком довгих і гармонійних відносин стане церемонія, проведена 10,11,12 і 31 липня.

Нейтральними весільними датами в липні стануть 1,2,3 4,5,6 7,8,9 14,16,17 21,22,24 25,26,28 29 і 30 число.

Місячний календар весіль на серпень 2018 року


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілляВ останній місяць літа одруження пройде досить добре, але сприятливих днів при цьому буде трохи менше, ніж у попередні періоди.

Зіграна на Яблучний Спас, 19 число, весілля сприяє залученню достатку в сім'ї і відсутності в будинку негараздів.

Краще всього провести весілля 17,192,4 25 або 26 серпня.

Щербатий фаза супутника випадає на 2,3,7 8,11,29 і 30 числа місяця, тому в ці дати краще не проводити церемонію.

Нейтральне розташування супутника випадає на:1,4,5 6,9,10 12,13,14 15,16,18 20,21,22 23,27,28 і 31 серпня.

Місячний календар весіль на вересень 2018 року


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілляВелика частина пар намагається влаштувати своє весілля в вересні. У цьому місяці церемонії проходять дуже романтично, урочисто і красиво.

Вересневі свята одруження сприяють утворенню гармонійних союзів між молодятами, створення сімей, відносини в яких будуються на взаєморозумінні і довірі.

Розташування Місяця у вересні 2018 року сприяє вдалому проведенню церемонії 11,14,15 16,21,22 23 і 24 числа.

Не так вдало пройде весілля 3,5,6 8,9,18 і 27 вересня.

Нейтральними для такої події будуть наступні вересневі дні: 1,2,4 7,10,12 13,17,19 20,25,26 28,29 і 30 вересня.

Місячний календар весіль на жовтень 2018 року


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілляПари, які зіграли весілля в жовтні, часто створюють міцні, багаті і щасливі сім'ї. Краще всього планувати церемонії після 14 числа місяця.

Періоди зростаючої Місяця під час жовтня випадають на наступні числа: 14,19,21 22 та 26.

Не надто відповідні періоди припадають на 2,4,6 25 і 27 число.

Нейтральними датами стануть: 1,3,5 7,8,9 10,11,12 13. 15,16,17 18,20,23 24,28,29 30 і 31 жовтня.

Місячний календар весіль на листопад 2018 року


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілляУ листопаді 2018 року вкрай мало буде сприятливих днів для весілля, але зате цей місяць обіцяє нареченим подальшу багату і щасливе сімейне життя. Залишається лише вибрати найбільш відповідну дату.

Намагайтеся не планувати церемонію на кінець місяця, особливо на період страсного тижня. Вважається, що особливо веселою і міцною стане сімейне життя, якщо в день весілля в листопаді пішов дощ або сніг.

Найбільш сприятливими стануть дні в листопаді: 9,14 і 18 число.

Місяць перейде в убуваючу фазу 137 2728 і 30 листопада, тому на ці числа весілля краще не планувати зовсім.

Нейтральними датами для такої події стануть: 2,4,5 6,8,10 11,12,13 15,16,17 19,20,21 22,23,24 25,26 і 29 листопада.

Місячний календар весіль на грудень 2018 року


Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілляУ грудні погода зазвичай холодна, морозна і сніжна, але вона погано ніяк не вплине на укладення шлюбу в 2018 році. Пари, які одружаться в цьому місяці, будуть жити розміреним і спокійним життям.

Щоб захистити свою сім'ю від розчарувань і серйозних потрясінь, відсутність поваги і взаєморозуміння, потрібно готуватися до весілля дуже серйозно. Необхідно не тільки підібрати найбільш підходящий день місяця, але і провести церемонію на високому рівні.

Супутник у грудні сприяє успішному одруження 13,14,17 19,20 і 21 числа.

При убуваючому Місяці, яка випадає на 1,4,5 6,25,26 і 27 числа, весілля не пройде так успішно, як хотілося б.

Плануючи один з найважливіших днів у житті родини, варто підійти до підбору дати весілля із усією серйозністю. Якими б не були символи нового життя, вони повинні в першу чергу стати приємними і володіють, а що може бути більш вдалим початком, ніж гармонійне проведення церемонії.

загрузка...
Місячний календар весіль в 2018. Сприятливі дні для весілля
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають