• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях

Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях


Люди, які радяться з місячним календарем, вважають, що в деякі дні варто здійснювати певні види діяльності, а в деякі їх краще перенести. Стосується це і догляду за руками. Маніпуляції з нігтями у відповідні або невідповідні місячні фази можуть як залучити в життя удачу, так і позбавити здоров'я або везіння. Про те, як робити манікюр за місячним календарем в 2018 році, ми розповімо в цій статті.

Манікюр за місячним календарем 2018: сприятливі і несприятливі дні тижня

Згідно з місячним календарем понеділок вважається днем здоров'я. Особливо добре, коли він випадає на убивающее світило. Якщо займатися своїми нігтиками саме в такий день, вони завжди будуть здоровими, міцними, не ламкими і красивими.
Невпевненим у собі людям і тим, хто прагне підкорити нові вершини, бажано робити манікюр по вівторках.
Середа відповідає за наші контакти з іншими людьми. Манікюр в цей день допоможе у відповідальних переговорах, укладанні успішних угод, принесе важливої зустрічі позитивний результат.
Оскільки четвер вважається днем росту і очищення, будь-які маніпуляції з зовнішністю в цей день матимуть гарний вплив на здоров'я, емоції, душевне самопочуття.
У п'ятницю займатися нігтями не протипоказано, але небажано, тому що цей день вважається періодом уповільнення всіх життєвих процесів.
Якщо у вашому житті багато «сміття» у вигляді непотрібних переживань, процесів або навіть людей, зробіть манікюр в суботу. Цей день допоможе знайти свободу від всього зайвого і підготуватися до подальшого зростання і особистісного розвитку.
Неділя – час відпочити від усього, в тому числі і від догляду за власним тілом.Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях


Особливості місячного календаря на січень 2018 року


У будь-якому місяці манікюр протипоказаний у дні молодиків і повнолуння. Бажано уникати подібних процедур не тільки у названі дні, але і за три доби до і після них. Місячний календар манікюру на 2018 рік дає нам такі поради:

8 числа нічне світило виявиться в знаку Терезів. Цей день ідеально підходить для оздоровлюючих масок, зміцнення нігтів. Обрізаючи нігті 8 січня, ви позбудетеся від довго мучать негативних емоцій, нервового напруження або апатії. Якщо у вашому житті не вистачає хороших людей, і ви мрієте завести корисні і приємні знайомства, покрийте нігті світлим лаком.
12 числа убивающее світило перейде у Стрільця. Місячний календар визначає цей день як невдалий для манікюру. Намагайтеся уникати маніпуляцій з нігтями, щоб не втратити здоров'я і розташування близьких людей.
16 числа Місяць перейде в знак Козерога. У цей день важливо дотримуватися позитивних думок і бути налаштованим на успіх. Манікюр, зроблений 16 числа, буде не тільки красивим, але і достатньо довговічним.
Обрізати нігті можна 18 січня, коли зростаюча світило переміститься в Водолія. В такий день легко залучити благополуччя і успіх.
20 січня добре підходить для жіночного, ніжного манікюру. Покривши нігті світлим лаком, ви зможете привнести в життя свіжий струмінь і позбутися мучить почуття самотності.
Зростаюча Місяць буде перебувати в знаку Овна 22 числа, а це значить, що стригти нігті небажано. Зате їх можна пофарбувати, причому в яскраві, виразні тони. Не бійтеся епатажу і нових експериментів, тоді ви здобудете заряд вируючим позитивом.
Експериментувати з нігтиками можна і 27 січня, поки Місяць буде розташовуватися в Близнюках.Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях


Поради місячного календаря манікюру лютий 2018

4 лютого пістарайтеся нічого не робити зі своїми нігтиками, так як цей день вважається несприятливим для подібної мети.
Якщо ви вирішили зайнятися манікюром на початку лютого, виберіть для цього період з 10 по 11 числа. Вдалими цього дня виявляться будь-які маніпуляції з нігтями.
14 числа також варто відкласти манікюр і педикюр, перенісши їх на більш сприятливі дні. В такий час можна накликати на себе негатив, конфлікти, проблеми зі здоров'ям.
Сприятливим періодом для манікюру в лютому вважається відрізок часу з 17 по 19 числа. Сміливо міняйте довжину нігтів, проводите оздоровлюючі процедури.
Пістарайтеся виключити відвідування манікюрного салону 26 лютого.Інші дні місяця можна віднести до нейтральним. Манікюр краще робити необрізний, проводити зміцнюючі процедури, масаж рук і пальців.


Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях


Рекомендації місячного календаря манікюру на березень 2018


Березень 2018 року – вдалий місяць для відвідування манікюрних салонів або проведення подібних процедур в домашніх умовах. Ось що приготував нам місячний календар:

Поправити фінансове становище ви зможете в тому випадку, якщо приділите увагу нігтикам 1 березня. Цей день благоволить серйозних операціях і діловим переговорам, допоможе піднятися по кар'єрних сходах.
4 березня, навпаки, невдале число і для манікюру і педикюру. Поки Місяць убуває в сузір'ї Терезів, відкладіть турботи про свою зовнішність на більш вдалий час.
Щербатий Місяць переміститься в знак Риб 16 березня – день, коли маніпуляції з нігтями протипоказані.
Ще один несприятливий день за місячним календарем манікюру випадає на 9 березня. Намагайтеся нічого не робити з нігтями, інакше результат може вас засмутити.
21 числа зростаюча Місяць опиниться в Тельці. Це хороший день для відвідування манікюрного салону. Сама процедура принесе вам задоволення, а результат обов'язково порадує.
Якщо вас тривалий час переслідують невдачі, а в житті все йде шкереберть, спробуйте виправити ситуацію, зробіть обрізний манікюр 28 березня, коли світило опиниться в знаку Лева. Вкоротивши нігтики, ви з великою ймовірністю позбудетеся від багатьох проблем.Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях


Місячний календар манікюру на квітень 2018


Для квітня 2018 року календар місячних фаз приготував нам наступну інформацію:

З 8 по 15 числа відпочиньте від турбот про свій стиль та імідж, перенесіть відвідування перукарень та манікюрних салонів на інші дні місяця. Результати будь-яких маніпуляцій із зовнішністю можуть вас засмутити.
16 числа несприятливий період для манікюру закінчується. Цей день сприяє різноманітним процедур: зміни довжини нігтів, їх фарбування, оздоровлюючим ванночок і маскам.
Місячний календар манікюру серед вдалих днів виділив 21 і 23 числа.
30 квітня утримайтеся від догляду за руками, інакше втратите довіру близьких і можете нажити проблеми зі здоров'ям.В нейтральні дні займіться масажем рук. Дуже добре для цієї мети використовувати ароматне масло ромашки або календули.


Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях


Особливості місячного календаря манікюру на травень 2018 року

Світило знаходиться в спадної фази в знаку Риб 11 числа. Цей день не підходить для манікюру або педикюру і загрожує неприємними новинами.
13 травня Місяць раніше буде спадати, але перейде в Овна. Намагайтеся не робити обрізний манікюр, так як це загрожує фінансовими проблемами і боргами. Можете нафарбувати нігті або покрити зміцнює складом.
16-17 травня починається вдала смуга. Не бійтеся експериментувати з нігтями, пробувати нові нейл-арту, яскраві відтінки лаків.
18 травня знову настає несприятливий для відвідування салонів день. Щоб не втрачати часу дарма, зробіть будинку теплу ванночку для рук з ароматичними маслами.
Вдалим днем для манікюру стане 21 число. Лак на нігтики протримається довго, а дизайн вразить усіх оточуючих красою.Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях


Що радить місячний календар манікюру на червень 2018

3 числа світило зменшується і переходить в Водолія. Не варто займатися манікюром, якщо не хочете залучити хвороби і конфліктувати з сім'єю. Особливо протипоказаний обрізний манікюр і будь-які маніпуляції з гострими інструментами.
Місяць, як і раніше буде перебувати в спадної фази і виявиться в сузір'ї Овна 8 числа. Календар манікюру застерігає від обрізних процедур, видалення кутикул. А ось нафарбувати нігтики дозволяється.
Сприятливо для відвідування салону 11 число. Приділіть увагу зміцненню нігтів, займіться зміною стилю. Завдяки таким маніпуляціям ви залучите в своє життя везіння і радісні новини.
Будь-які оздоровлюючі процедури дадуть найкращий ефект 18-19 червня. Нафарбуйте нігті соковитими відтінками і чоловічу увагу буде вам забезпечено.Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях


Місячний календар манікюру на липень 2018

У липні 2018 багато днів, придатних для відвідування манікюрного майстра. Наприклад, в період з 13 по 16 число якраз варто приділити увагу красі своїх рук. Так ви не тільки станете більш жіночною, але і роздобудете увагу чоловіків.
Гарними днями для манікюру можна вважати числа з 18 по 27 червня. Прикрасьте нігті і одночасно поправте матеріальне становище, залучіть удачу, заведіть корисні знайомства.
Несприятливих днів у цьому місяці зовсім небагато: 282930 і 31 числа. Відпочиньте і розслабтеся, манікюр можна перенести і на інші дні.Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях


Настанови місячного календаря манікюру на серпень 2018

На молодий Місяць прийнято позбавлятися від всього старого і прагнути до нових перемог. 13 серпня світило як раз буде перебувати в зростаючої фазі і розташується в знаку Діви. Сприятливий день, щоб зайнятися манікюром і забути старі образи, залишити неприємності у минулому і рухатися вперед.
15 серпня – відмінний день для турботи про власних руках. Досить вдалі зміцнюючі маски і ванночки, безпечний обрізний манікюр.
19 серпня категорично не підходить для маніпуляцій з гострими інструментами. Краще відкласти не тільки манікюр, але й похід до лікаря. Оскільки цей день передвіщає багато негативних емоцій, намагайтеся тримати себе в руках будь-якої неприємної ситуації.
Зростаюча Місяць переміститься у Козерога 22-23 серпня – чудовий день, щоб відвідати майстра або зайнятися нігтиками самостійно. Манікюр в ці дні матиме позитивний вплив на матеріальне становище, приверне фінанси.
Хворобами і погіршенням імунітету загрожує відвідування манікюрного салону 26 серпня. У цей день краще не робіть нічого такого, щоб не порушити енергетичний баланс і уникнути хвороб.Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях


Поради місячного календаря манікюру на вересень 2016

Перший осінній день цілком підходить для догляду за нігтиками. Щербатий Місяць переходить у Тельця, і цей день обіцяє здоров'я, поява нових сил і прагнень.
Особливо вдалими для манікюру у вересні стануть 1011 і 20 числа. Змініть імідж, нехай новий осінній нейл-арт прийде на зміну яскравому літньому манікюру. Вибираючи лак, віддайте перевагу строгим, непомітним, але насиченим тонам.
Інші дні вересня 2018 вважаються нейтральними і підходять для догляду за руками, акуратного необрізного манікюру.Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях


Місячний календар манікюру на жовтень 2018


Жовтень 2018 року практично весь благоволить до створення стильного нейл-арту, догляду за нігтями і руками, проведення оздоровчих і зміцнювальних процедур.


Місячний календар на цей місяць виділяє такі періоди:

Період між 9 та 23 числами вважається вдалим для будь-яких видів манікюру і педикюру. У ці дні ви можете відвідати майстра або ж самостійно привести нігтики в порядок.
Несприятливих днів у жовтні не так-то багато. Вони випадають на 24-30 числа. Відкладіть подібні маніпуляції на наступний місяць, щоб уникнути у своєму житті проблем і негативу.
В нейтральні дні відпочиньте від догляду за своєю зовнішністю або проведіть нескладні процедури, не передбачають використання гострих інструментів.Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях


Рекомендації місячного календаря манікюру на листопад 2018

Зростаюче світило перебуває у знаку Козерога 12 і 13 числа. Ці дні сприяють проведенню будь-яких видів манікюру або педикюру.
Раніше в зростаючій фазі буде знаходитися Місяць і 14 числа, але змінить розташування і перейде в Водолія. В цей день варто звернути на себе увагу самотнім жінкам. Ніжний манікюр в світлих пастельних відтінках допоможе залагодити проблеми в особистому житті і знайти кохану людину.
21 числа Місяць у Тельці. Цей день допоможе забути старі образи і помиритися з дорогими людьми, але для цього астрологи рекомендують обрізати нігті.
25 число вважається критичним днем в листопаді 2018 року. Утримайтеся від відвідування салонів і перукарень.
Допомога у фінансових справах і в бізнесі обіцяє день 28 листопада. Відмінна дата для будь-яких видів манікюру.Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях


Місячний календар манікюру на грудень 2018

У грудні місячний календар виділяє серед сприятливих дат числа з 7 по 21.
Не варто займатися нігтями з 22 по 26 число. Прислухавшись до рекомендацій астрологів, ви уникнете багатьох проблем у фінансовій і діловій сфері, збережете здоров'я.
В нейтральні дати присвятіть час дбайливому догляду за руками. Ванни з маслами, м'який масаж пальців, маски для рук – ось, чим варто зайнятися в ці дні.Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях

загрузка...
Місячний календар манікюру 2018 року по місяцях
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають