• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар стрижок 2018 року по місяцях

Місячний календар стрижок 2018 року по місяцяхУ подруг волосся ростуть, як на дріжджах, ви все намагаєтесь відростити локони, а вони уперто, немов «стоять» на місці і ніяк не хочуть рости. Правильне харчування, прийом вітамінних комплексів, втирання масел та нанесення інших поживних складів роблять непоганий результат, але хочеться прискорити процес.

Що робити, коли дуже хочеться швидше відростити волосся? Звичайно ж, згадати про поради наших бабусь і прабабусь – враховувати вплив фаз місяця. Виявляється, від місячного циклу залежить ріст волосся. Якщо місяць росте, то і волосся, будуть активно зростати, якщо щербатий, навпаки, зростання волосся припиняється. Щоб знати, в які дні краще записуватися до перукаря, необхідно заглядати в календар стрижки волосся.


Про волосся і стрижки


Ще в давнину люди дбайливо ставилися до свого волосся. Вважалося, що рослинність на голові – це провідники енергії, яку людина одержує з космосу. Згідно з легендою, до того, як людина згрішив на землі, над головою його був куля – чи німб, який і передавав енергію. В ті часи, коли люди ходили з німбами, волосся на голові не було, тільки легкий пушок (як у немовлят). Після того, як людина згрішив, промені енергії стали важкими і німб опустився нижче — у людини з'явилися волосся. Їх і прийнято вважати провідниками енергії і ставитися до них дуже акуратно і дбайливо.


Місячний календар стрижок 2018 року по місяцях


Якщо обрізати волосся повністю, то таким чином можна різко змінити своє життя і люди це зрозуміли дуже давно. Ритуалів, пов'язаних з процедурою обрізання волосся, у наших предків, дуже багато. В першу чергу це пов'язано з тим, що всі негативні життєві моменти можна було направити в позитивне русло, якщо вчасно підстригти волосся або направити потік енергії в новому напрямку. Ось для цього наші предки і склали місячний календар стрижок, враховуючи фази місяця.


Але перед тим як вивчити календар фаз місяця, спочатку давайте ознайомимося з основними правилами стрижки волосся, що можна, а що небажано робити з волоссям:

Не довіряйте свої локони першій ліпшій людині. Перукар, який зістригає кінчики волосся, змінює біополе людини. Дуже важливо в салоні краси знайти свого майстра. Це має бути людина позитивний, веселий, у гарному настрої. Тоді, з урахуванням місячного циклу, можна розраховувати на успіх. Якщо ви потрапили до майстра в віці, то таким чином можна сподіватися на кардинальні зміни, особливо якщо в житті настала чорна смуга. Ну а якщо ваш майстер одного віку з вами, то удача буде на вашому боці, але щоб домогтися чогось у житті, вам все-таки доведеться докласти чимало зусиль.
Ніколи не стрижіть собі волосся самостійно. Навіть якщо ви вмієте тримати в руках ножиці і володієте навичками. Це зовсім не означає, що вам незручно зробити самому собі стрижку. Тут справа в іншому, неможливо позбавити самого себе від накопиченої негативної енергії. Запам'ятайте це.
Краще вибрати майстра однієї статі з вами, тобто – жінкам краще стригтися у жінок, а чоловікам – вибирати перукаря чоловіка. Виявляється, коли ми повністю довіряємось майстра, то під час процесу, наше біополе змінюється і людина легко підпадає під вплив іншого біополя. Здавна наші предки вважали, що майстер чоловік після стрижки волосся у дівчини, може вплинути таким чином, що у неї будуть проблеми в особистому житті. Це все відбувається на енергетичному рівні і нічого зробити з цим не можна.
Після того, як вам підстригли волосся, поцікавтеся у перукаря, куди він їх буде викидати. Якщо у відро для сміття, щоб потім спалити – можна не хвилюватися, а ось змивати волосся в унітаз (кидати у воду), не можна.
Хочете відростити волосся? Тоді вибирайте день стрижки, коли місяць росте. Якщо хочете змінити якість волосся (волосся пушатся, неслухняні), тоді потрібно зістригти кінчики на кілька міліметрів у період місяця, що убуває. Тільки не забувайте, що зростання волосся тоді припиниться. До речі, якщо хочете, щоб волосся перестали випадати, а коріння стали міцнішими, тоді також можна зістригти їх всього на кілька міліметрів у період, коли місяць щербатий.
Є в місячному циклі погані дні, іменовані «сатанинськими», це 9-й, 152329-й день, а також дні, коли сонце закриває місяць (сонячне затемнення). Якщо підстригтися в ці дні, то це загрожує не тільки хвороби, але і іншими неприємностями. Наші предки говорили, на місячне і сонячне затемнення волосся обріж – розум, пам'ять відбери».Сприятливі дні для стрижки волосся в 2018 році


Знати свій день недостатньо, а також фази місяця, коли вона спадна та зростаюча. Ще необхідно враховувати положення місяця в знаках зодіаку.


У місячному календарі вказується розташування знаків зодіаку:

коли місяць в Овні – стригти волосся не варто. Великий ризик зниження імунітету;
місяць у Козерозі, Тільце і Діви – відмінний час для візиту в салон краси. Волосся після стрижки стануть красивими, сильними і міцними;
місяць знаходиться в знаку зодіаку Терези і Близнюки – волосся добре ростуть, можна зробити будь-яку «повітряну» зачіску, тільки якість волосся кардинально не покращиться;
місяць перебуває в знаку зодіаку Риби і Рак – зростання волосся припиняється, зате волосся насичуються енергією;
місяць у Леві – поганий час;
місяць у Скорпіоні – підступний знак. Не знаєш, що від нього можна очікувати. Іноді особиста життя покращується, іноді навпаки. В такі дні краще не ризикувати;
місяць перебуває в Козерозі – дуже поганий час для стрижки;
місяць у знаку зодіаку Стрілець – хороший шанс змінити справи на роботі, піднятися вгору по кар'єрних сходах, домогтися успіху.Місячний календар стрижок 2018 року по місяцях


Стрижка волосся за місячним календарем 2018


Давайте розглянемо фази місяця в 2018 році по місяцях, щоб заздалегідь спланувати візит до перукаря і поліпшити енергетичне поле, а також швидше відростити волосся.


Місячний календар стрижок на січень 2018


1 січня 2018 року випадає на понеділок. Настав 16-й день місяця. У цей час краще не стригти волосся, особливо якщо у вас вони довгі. На думку астрологів, зачіска в понеділок загрожує сварками і погіршенням настрою. Не потрібно ризикувати, навіть якщо ви впевнені у своєму майстрі і знаєте, що він позитивно на вас впливає.


У перший день нового року краще побути вдома і нічого глобального не затівати. Максимум, що можна зробити, це зайнятися прибиранням, але ніяких маніпуляцій з волоссям краще не робити. Якщо й хочеться подбати про своє здоров'я, то можна нанести живильну маску і подумати про придбання вітамінів. Взимку волосся як ніколи потребують інтенсивному харчуванні, тому налягайте на продукти з високим вмістом кальцію, можна відвідати солярій (не більше 3-х хвилин за відвідування), приймайте вітамінні комплекси.


Місячний календар стрижок 2018 року по місяцях


Розглянемо докладніше фази місяця в січні 2018 року:

місяць у першому місяці нового року буде змінюватися неодноразово, повний місяць буде 2 січня;
третя чверть місяця очікується 9 січня;
молодик припадає практично на середину місяця – це 17 число;
перша чверть очікується на Тетянин день – 25 січня;
і знову повний місяць варто чекати 31 січня.Зверніть увагу на такі дати: 4 січня, 91114 17 січня, а також 25 січня – в ці дні волосся стригти небажано.


Місячний календар стрижок на лютий 2018


У лютому ситуація не змінюється кардинальним чином. Так, якщо розглядати перший день нового місяця, то 1 лютого взагалі небажано робити будь-яких маніпуляцій з волоссям. Це стосується фарбування, стрижки і завивки. Стандартні процедури з догляду за волоссям та шкірою голови дозволені.


Якщо ви хочете відростити довгі шовковисті кучері, то доведеться почекати як мінімум 2 тижні. Місяць щербатий, тому зростання волосся сповільнюється. Якщо ж і хочеться щось у собі змінити, то дозволяється записатися до майстра на укладку. Витончена зачіска якраз допоможе вам поліпшити настрій і стати привабливішим. Вибирайте майстри ретельно, але тільки не забудьте попередити, що ви не бажаєте освіжати кінчики саме в цей день.


Місячний календар стрижок 2018 року по місяцях


Цикл зміни фаз місяця в лютому:

3 чверть місяця припадає на 7 січня;
новий місяць варто очікувати 16 лютого;
1 чверть місяця – 23 лютого.Коротко розглянемо вплив місяця і найкращі, з точки зору астрологів, дні для стрижки волосся:

2 лютого – 18-й день місяця, як і в перший день місяця, не найсприятливіший час для оновлення кінчиків волосся;
3 лютого – 19 день місяця. Дозволяється стрижка, коли місяць знаходиться в знаку зодіаку Діва. Тоді це можливо, якщо ж місяць переходить в інший знак, краще відмовитися від процедури. Дуже важливо стежити за часом. Якщо встигли, то волосся буде радувати вас своєю красою;
4 лютого – не найкращий день для стрижки, а ось 5 6 і 8 лютого, якраз варто відвідати салон краси;
9 і 10 лютого – утримайтеся від візиту до майстра;
1112 і 13 числа – найкращий період для підстригання кінчиків;
З 14 лютого по 21 число – час для відпочинку, стригтися не варто;
22-25 лютого – будь-які маніпуляції з волоссям дозволяються. Стрижка в ці дні допоможе позбутися багатьох проблем з волоссям;
26 – залишіться вдома, стригти волосся в цей день не можна;
27 та 28 лютого – прекрасний час щось змінити не тільки з зачіскою, але і зі своїм життям. Сміливо вирушайте в перукарню.Місячний календар стрижок на березень 2018


Перший день весни – 1 березня. Час, коли велике бажання швидше звільнитися від тяжкості і відчути легкість. З настанням весни хочеться змінити весь світ, але починати потрібно з себе. Доведеться трохи почекати з візитом в салон краси. Період з 1 по 5 березня вважається не найкращим для стрижки волосся, згідно з графіком сприятливих днів місячного календаря для стрижки волосся. А ось 5 березня вже можна оновити свій образ, але тільки не кардинально. До речі, 5 березня стригти кінчики волосся дозволяється, а ось фарбувати локони, а тим більше знебарвлювати – вкрай небажано.


Цикл зміни місяця в березні:

чекайте повного місяця 2 березня;
третю чверть – 9 березня;
нова місяць буде 17 березня;
1 чверть місяця – 24 березня;
і знову повний місяць очікується 31 березня.Місячний календар стрижок 2018 року по місяцях


789 14 і 15 березня – від стрижки краще утриматися. А ось 222223 27 і 30 березня можна планувати візит в перукарню. Це найсприятливіші дні для стрижки.


Місячний календар стрижок на квітень 2018


У квітні у вас буде достатньо часу, щоб оновити свій образ і навіть кардинально змінитися в кращу сторону. Якщо ви замислювалися над тим, щоб зробити кучеряві локони неслухняними, можна навіть не вдаватися до хімічних препаратів. Вам потрібно вибрати день, коли місяць повна і записатися до майстра в салон краси. Стрижка в цей день буде вдалою, волосся стануть слухняними, коріння зміцняться. Тільки пам'ятайте, що прискорити зростання волосся не вийде і доведеться ще раз відвідати перукарню, але вже в сприятливий для стрижки день, на зростаючому місяці.


Цикли фаз місяця у квітні:

третя чверть місяця очікується в перший тиждень місяця – 8 квітня;
нова місяць буде практично в середині місяця, а саме – 16 квітня;
перша чверть місяця припадає на 23 квітня, а повня очікується 30 квітня.Місячний календар стрижок 2018 року по місяцях


В цілому можна сказати, що сприятливих днів для оновлення зачіски достатньо: це 182025 і 26 квітня, пістарайтеся потрапити до свого улюбленого майстра 3 або 10 квітня – ці дні вважаються найкращими для стрижки волосся.


Місячний календар стрижок на травень 2018


Циклічна зміна фазу місяця в останньому весняному місяці змінюється так:

третя чверть припадає на 8 травня;
молодий місяць очікується в середині місяця, а саме – 15 травня;
перша чверть місяця – 22 травня;
повний місяць-29 травня.Найсприятливіший час для будь-яких маніпуляцій з волоссям: це стрижка, фарбування, ламінування, колорування, завивка, укладання – 1 травня у вівторок, потім 2 і 16 травня по середах. Ще можна записатися на прийом до майстра і в інші дні, які також допоможуть вам поліпшити стан волосся: 15-1620-23 і 31 травня. В інші дні краще утриматися від візиту в салон краси.


Місячний календар стрижок на червень 2018


Перший літній місяць радує не тільки теплом, але і можливістю привести свої локони в належний вигляд. Якщо ви ще не встигли зробити цього навесні, то пора записатися до майстра перукарського мистецтва. Зробити це можна завчасно і скористатися місячним календарем вдалих стрижок.


Місячний календар стрижок 2018 року по місяцях


Розглянемо циклічність зміни фаз місяця у червні:

третя чверть місяця припадає на 1 тиждень літнього місяця – 6 червня;
новий місяць очікується 20 червня;
повний місяць буде 28 червня.У цьому місяці достатньо днів, коли можна зайнятися своїми волоссям і значно покращити їх стан і прискорити зростання. Так, найкращими днями для цього вважаються: 5 і 12 червня – місяць щербатий, але на якості волосся це не позначиться, а що стосується росту волосся, то найкращий день для стрижки в цьому місяці – 19 червня. Якщо ви не встигли записатися в ці дні до майстра, поспішіть зробити це в інші, сприятливі дні для візиту до перукаря: 1 4-6 червня, 11-121418-2026-27 і в кінці місяця – 30 червня.


Місячний календар стрижок на липень 2018


У липні всього 4 циклічності зміни фаз місяця:

третя чверть – 6 липня;
нова місяць буде 13 липня;
перша чверть починається 19 липня;
повний місяць чекайте 27 липня.На думку астрологів, 410 і 11 липня вважаються найкращими днями в цьому місяці. Але це стосується не стрижки волосся, а укладання і фарбування, а також уходових процедур. Якщо ви хочете швидше відростити довге волосся, запишіть у свій блокнот ці дати, щоб не забути їх: це 416-192023-242629 і 30 липня.


Місячний календар стрижок на серпень 2018


Циклічність зміни фаз місяця в серпні:

третя чверть місяця – 4 серпня;
новий місяць очікується 11 серпня;
перша чверть буде 18 серпня;
повний місяць очікується 26 серпня.Кращі дні для будь-яких починань – це 416 і 17 серпня. У ці дні дозволяється і стригти волосся, вони будуть добре рости, покращиться їх стан. Також можливий візит до майстра перукарського мистецтва і в такі дні: 7912 число, 1416-17212224 2528 і 30 серпня. В інші дні краще утриматися від відвідування салонів краси.


Місячний календар стрижок на вересень 2018


Циклічність фаз місяця у вересні:

третя чверть очікується майже на початку місяця – 3 числа;
нова луна – 9 вересня;
перша чверть – 17 вересня;
повний місяць – 25 вересня.Кращі дні в місяці для будь-яких починань – 1 2 і 4 вересня. Це дні спадною місяця, не забувайте про це. Для візиту до перукаря більше підходять такі дати: 101213-1722 і 22 вересня.


Місячний календар стрижок на жовтень 2018


Циклічність фаз місяця в жовтні:

третя чверть – 2 жовтня;
нова місяць буде 9 жовтня;
перша чверть припадає на 16 жовтня;
повний місяць очікується 24 жовтня;
третя чверть – 31 жовтня.Місячний календар стрижок 2018 року по місяцях


Сприятливих днів для стрижки волосся досить: 1011-1215-161719 24 числа. Найкращими днями для будь-яких справ і здійснення намічених планів є 1 6 і 10 жовтня. А ось 24 жовтня краще відпочити, візит до перукаря перенесіть на інший день.


Місячний календар стрижок на листопад 2018


Зміна циклічності фаз місяця в листопаді така:

новий місяць очікується 7 листопада;
перша чверть буде в середині місяця – 15 листопада;
повний місяць – 23 листопада;
третя чверть фази місяця – 30 листопада.Кращі дні для будь-яких справ, здійснення задуманого, реалізації планів – 6 листопада, 8 та 11 числа. До речі, 8 і 11 листопада можна відвідати салон краси. Це найкращі дні для стрижки волосся. Якщо з якихось причин вам не вдалося довіритися досвідченому майстру, запишіться на інший день. Це може бути 91013 14-1521 листопада.


19 листопада краще присвятити день відпочинку, не плануйте ніяких важливих справ. Цей день вважається несприятливим для будь-яких починань.


Місячний календар стрижок на грудень 2018


Циклічність фаз місяця в останньому місяці 2018 року така:

молодик – 7 грудня;
перша чверть місяця – в середині місяця 15 числа;
повний місяць буде 22 грудня;
третя чверть припадає на 29 грудня.Кращі дні для будь-яких справ у грудні: 4 5 і 13 число. Стригти волосся можна в такі дні грудня: 8 з 11 по 14 грудня, 20 і 21 числа.


16 грудня – найбільш несприятливий день для будь-яких маніпуляцій з волоссям, а також починань.


Місячний календар стрижок 2018 року по місяцях


Окрема розмова – про дні тижня, це також потрібно враховувати. Давайте ознайомимося з днями тижня і дізнаємося їх вплив:

понеділок – найсприятливіший час для візиту в перукарню. Можна позбутися від негативу і більшість життєвих проблем можуть вирішитися швидше. В цей день також дозволяється фарбувати волосся;
якщо ви відчуваєте, як сили вас покидають, не можете прийняти важливе рішення – сходіть в перукарню у вівторок;
середа – день відкриттів і нових знайомств. Якщо любите подорожувати і хочете бути активним, підстрижіться в середу;
залучити удачу і налагодити відносини з людьми цілком можливо, якщо підстригти кінчики волосся в четвер;
п'ятниця – день для красунь. У вас є шанс повністю змінитися в кращу сторону. Якщо ви задоволені собою, то в цей день не варто йти до майстра, а ось якщо хочете привернути до себе увагу оточуючих, тоді вирушайте в перукарню;
у суботу також можна стригтися. В цей день є шанс налагодити проблеми зі здоров'ям і очистити карму;
в останній день тижня краще утриматися від стрижок, щоб не «зарізати» долю. Порада для невдах – стрижка в цей день допоможе все змінити в кращу сторону. Звичайно, гарантувати цього на всі 100% не може ніхто.Підстрижися у свій день тижня


А ви знаєте, в який день тижня народилися? Якщо так, то не забувайте ще й про те, що найкращий день для стрижки тих, хто народився в понеділок – це четвер, п'ятниця і субота. Для людей, народжених в перший день тижня, небажано стригти волосся в неділю. Народженим у вівторок, повезе в четвер і в 2 останніх дня тижня. П'ятниця – поганий день. Для тих, хто народився в середу – найкращий день для відновлення енергії – неділю, невдалий день – четвер. Народженим у п'ятницю, можна записатися в салон на понеділок, четвер, суботу і неділю. Вівторок – виняток. Субота – людям, які народилися в цей день, краще сходити до майстра в п'ятницю, а в неділю – не варто. І для тих, хто народився в неділю, кращі дні для стрижки волосся це вівторок і четвер, понеділок – ні.


Тепер ви знаєте, коли можна, а коли небажано планувати візит до перукаря. Розкішних довгих вам локонів!

загрузка...
Місячний календар стрижок 2018 року по місяцях
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають