• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Високосний чи 2018 рік | Прикмети, весілля

Багато людей надають велике значення тому, високосний рік, чи ні. З роком, в якому замість звичних 365 днів числиться 366 днів пов'язано багато забобонів і прикмет. Навіть існує думка, що саме в такі роки варто очікувати всіляких напастей, конфліктів і криз. Саме тому питання, високосний чи ні 2018 рік , є вельми актуальним.
Всі ті, хто вірить в численні прикмети, пов'язані з «подовженим» роком, можуть полегшено видихнути – 2018 рік буде самим звичайним і кількість його днів не перевищить 365.

Звідки взялося поняття високосного року


Вперше поняття ввів високосний рік Юлій Цезар в 45 році до н. е. Він віддав розпорядження своїм олександрійським астрономам створити визначення всіх днів та часів астрономічного року. В результаті кропіткої праці виник рік, в якому значиться 365 днів і ще 6 додаткових годин. Таким чином, кожний наступний рік повинен був зміщуватися на 6 годин, і щоб вирівняти це, астрономи запропонували один раз в 4 роки вводити високосний рік, в якому буде на 1 день більше. Цезарю схвалив ідею астрономів і з тих пір в кожному четвертому за рахунком році лютий має не 28 а 29 днів.
Останнім високосним роком був 2016-й, значить, наступного разу 366 днів буде нараховувати вже 2020 рік. Різні люди сприймають подібний період по-різному. Хтось вірить древнім прикметами і готується до гіршого, сподіваючись, однак, на краще. Інші живуть у звичайному ритмі і лише зазначають, що в додаткові добу можна встигнути зробити ще багато корисних справ.

Прикмети, пов'язані з високосним роком


Високосний чи 2018 рік | Прикмети, весілля

На перший погляд, високосний рік відрізняється від звичайного тільки тим, що налічує на 1 день більше, однак у народі цього надають набагато більше значення. Додаткове 29 лютого ще називають днем Касьяна і вважають нещасливим, вірячи, що в цей період з людиною можуть трапитися різні неприємності.
За народним повір " ям, у високосний рік не можна починати нічого нового, оскільки бажаного результату досягти не вдасться. Наші предки вірили, що зміни в цей період несуть тільки збитки та негаразди, а ризикові рішення обов'язково призведуть до негативного результату. Тому у високосний рік люди, які слідують прикметами, не радять змінювати місце проживання і роботи, одружитися, відкривати власну справу або заводити вихованця, рекомендуючи відкласти всі ці справи ще на рік.
Крім того, в «подовжений» рік не можна будувати лазню, вирушати в тривалі подорожі, продавати худобу і навіть колядувати. Вагітним в цей період не можна стригти волосся до пологів, а старим людям купувати «смертні» речі про запас.
Звісно, вірити чи ні у всі ці прикмети, кожен вирішує для себе сам. Однак сприймати давні вірування занадто серйозно, все ж, не варто, адже наші предки багато чого не могли пояснити, ну а неприємності і навіть катастрофи трапляються в усі роки.

Весілля у високосному році


Високосний чи 2018 рік | Прикмети, весілля

Окремо варто згадати про заборону створювати сім'ю у високосний рік. Вважається, то шлюб, укладений у цей особливий рік буде щасливим і, швидше за все, розпадеться. Саме тому навіть сьогодні багато пар, які зійшлися в такий період, не вирішуються організовувати весілля і відкладають її на наступний рік.
Однак ця прикмета досить суперечлива, адже раніше високосний рік вважався роком наречених. Згідно зі звичаєм, дівчата могли самі посвататися до будь-якого хлопцеві, і той не мав права відмовити. Нареченої, користуючись такою можливістю, вибирали собі в чоловіки найбільш забезпечених женихів чи молодих людей, у яких були закохані, однак такі шлюби часто виявлялися нерівними і нещасливими, а тому розпадалися. На цьому ґрунті виникло повір'я, що одружуватися у високосний рік не можна.
При цьому священики наголошують, що благополуччя сім'ї повністю залежить від самих молодят і той факт, що рік їх весілля виявився високосним, ніяк на це не впливає.

Чого очікувати від 2018 року


Високосний чи 2018 рік | Прикмети, весілля

Оскільки 2018 рік буде високосним, то навіть ті, хто повністю вірить у народні прикмети, можуть бути впевненими, що він пройде спокійно. Астрологи прогнозують, що в цей рік будуть улагоджені багато конфлікти, закінчаться кризи і настане період відносного затишшя. Це пов'язано з тим, що 2018 рік пройде під знаком Жовтого Земляного Собаки, яка є символом добробуту, спокою та розсудливості.
Що стосується приватного життя, що 2018 рік буде сприятливий для створення сім'ї та романтичних зв'язків, народження дітей і відновлення втраченого контакту з друзями і родичами. У цей період самотні люди отримають шанс знайти другу половинку і знайти особисте щастя.
За прогнозами астрологів, 2018 рік відмінно підходить для заснування власного бізнесу та активного просування по кар'єрних сходах. Собака символізує терпіння, завзятість і цілеспрямованість, тому тим, хто проявить такі якості, буде супроводжувати удача. У цей період багатьом вдасться реалізувати себе на професійній ниві та досягти намічених цілей, однак для цього доведеться ризикнути і взяти на себе відповідальність за прийняті рішення.
Якщо вірити прикметам, то 2018 рік не буде відрізнятися від попередніх років, адже в ньому налічується стандартні 365 днів. Це означає, що в наступні 12 місяців можна сміливо одружитися, приймати нестандартні рішення, змінювати місце проживання і роботи, не боячись поганих прикмет. Однак не варто забувати, що кожен рік разом з радісними подіями несе з собою життєві труднощі, а іноді й негаразди. У будь-якому випадку, головне – зберігати позитив і дивитися на світ з посмішкою, незалежно від кількості днів у році.

Відео


загрузка...
Високосний чи 2018 рік | Прикмети, весілля
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають