• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Скільки днів в 2018 році? 2018 - високосний чи ні?

В очікуванні чергового календарного року кожна людина рано чи пізно замислюється про те, яким він буде – простим або високосним? Особливої актуальності даний момент набуває у разі, коли на новий календарний період ми плануємо важливий захід – весілля , переїзд, купівлю нерухомості, комерційну угоду або далеку подорож. У народі здавна ходить повір'я, що роки, нараховують на один день більше, ніж зазвичай, супроводжуються всілякими нещастями і невдачами.


Астрологи і провісники стверджують, що вплив високосних років відображається не просто на удачливість простих громадян, але і на розвитку країн і світу в цілому – політична і економічна ситуація загострюється, а ризики виникнення конфліктів стають більш реальними. Не дивно, що високосний рік – період, в якому на протязі 366 днів ми так і поджидаем каверз (і частіше, ніж зазвичай, спльовуємо через ліве плече). Зайвий день у такому році додається за рахунок дати 29 лютого.


Скільки днів в 2018 році? 2018 - високосний чи ні?

Поняття «високосний рік» з'явилося з-за різниці в календарному та астрономічному обчисленні. Астрономи враховують при розрахунках, що в році (тобто період, за який планета робить повний коло навколо Сонця) міститься 36525 доби. У звичайному календарному році такі розрахунки незастосовні, тому було вирішено, що рік дорівнює 365 дням. Тим не менш, залишок 025 доби не може просто так пропасти, так що кожні чотири роки, коли накопичується «зайвий» день, його плюсують в лютневий календар.


2018 рік — високосний, чи ні?


Визначити, чи буде новий період вважатися високосним, зовсім нескладно. Досить цифру поділити на число 4. Якщо підсумкове значення виходить цілим – рік високосний, а якщо в результаті розрахунків ми отримаємо залишок, то він цілком звичайний. Таким чином, можемо заспокоїти вас інформацією, що 2018 рік включає в себе всього 365 днів, адже 18:4 дає в результаті 45. Крім того, високосний рік був зовсім недавно – у 2016-му, а якщо дотримуватися період в 4 роки, то готуватися до складного періоду потрібно не раніше 2020 року.


загрузка...
Скільки днів в 2018 році? 2018 - високосний чи ні?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають