• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Скільки днів у лютому 2018 року

Скільки днів у лютому 2018 року? Зрозуміло, 28. Чому так впевнено? Тому що рік не високосний! В загальному, все в 2018 буде 365 днів.
Високосним був 2016 рік. Ось у ньому все було 366 днів. А все чому? Все тому, що в лютому 29 днів. А все чому? Все тому, що так пішло ще з часів Гая Юлія Цезаря. І хоч сьогодні багато країн у світі використовують григоріанський календар, не можна не відзначити того факту, що юліанський з'явився задовго до нього.
Власне, це саме із-за «цих двох» є Новий рік і Старий Новий рік. Власне, коли у всьому світі, де використовують григоріанський календар, вже настав Новий рік, всі інші, які віддали перевагу юліанським, почнуть радіти щодо зміни січнем грудня лише через два тижні.
Скільки днів у лютому 2018 року

Про високосний взагалі і лютому 2018 зокрема


Так скільки днів у лютому 2018 року? Правильно, 28. Хоча, якщо вдаватися в подробиці, високосні роки є як у григоріанському, так і в юліанському календарі.
Взагалі, високосний рік — це своєрідний зрівнювач астрономічного року. Це залежить від руху Землі навколо Сонця. Тому раз чотири роки він і трапляється.
У 2018 році, конкретно в лютому, пройдуть Зимові Олімпійські ігри. Це буде вже третя за рахунком зимова Олімпіада. Країною-господаркою знакового спортивної події стала Республіка Корея, вона ж Південна Корея. До речі, в КНДР, в Північній Кореї, думається, місцеві жителі не стануть свідками такого свята ще дуже довго.
Якщо ж говорити, наприклад, про прем'єри кіно, запланованих на лютий 2018 року, то тут варто відзначити вихід в широкий прокат таких блокбастерів, як «Чорна пантера», «Хижак» і «Тихоокеанський рубіж 2». Ну і не обійдеться без чергових «Відтінків сірого». І без продовження комедії «Про що говорять чоловіки».

Скільки днів у лютому 2018 року?


Днів у лютому 2018 року буде 28 і це найменша кількість в році. У сенсі, якщо брати до уваги всі 12 місяців. Але від того останній зимовий місяць не стане менш насиченим на події, це вже точно!
загрузка...
Скільки днів у лютому 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають