• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар 2018

Місячний календар 2018Місяць — це супутник Землі, майже завжди добре видимий. Вона активно впливає на життя людей, від народження до смерті. Всі ми живемо в місячних ритмах, залежимо від фаз Місяця, навіть якщо не усвідомлюємо цього.

Обертаючись навколо Землі, вона впливає на людей як на фізичному плані (припливи і відливи вод), так і на емоційному, зачіпаючи нашу душу, емоції і почуття.Місячний календар 2018. Фази МісяцяЖиття людини циклічна. Іноді ми відчуваємо піднесення душевних та фізичних сил, коли, здається, можна гори звернути, а іноді, навпаки, підступають смуток, нудьга, небажання щось робити. Місячний календар 2018 допоможе планувати і здійснювати справи в той час, коли ви сповнені сил, що призведе до їх швидкому і успішному завершенню.

Наприклад, нові справи рекомендується починати на зростаючому Місяці, але не раніше третього місячного дня. А під час молодика, повного місяця, зміни фаз Місяця краще серйозних проектів не здійснювати. Це стресові періоди, коли люди стають неврівноваженими, можуть проявлятися різкі неконтрольовані емоції.Проходження Місяця по знаках ЗодіакуКожна людина реагує на рух і зміну фаз Місяця індивідуально, але загальні риси, враховуючи знак Зодіаку, під яким він народився, дозволяють вибрати найкращий час для найкоротшого досягнення піставленої мети, будь то бізнес, поліпшення здоров'я, гарна стрижка, або посадки в саду. Місячний календар 2018 розповість про проходження Місяця по знаках Зодіаку, про те, коли якогось знаку краще активно займатися бізнесом, починати нові справи, а коли правильніше приділити більше уваги собі, коханому(ой). З урахуванням проекцій знаків Зодіаку в людському тілі можна швидше оздоровлювати різні органи, приділяючи їм підвищену увагу в ті дні, коли Місяць проходить відповідний знак.Про затемненняМісячний календар 2018 вкаже дні та час сонячного і місячного затемнень, розповість, як підготуватися і опрацювати їх з найбільшою користю для себе і свого здоров'я. Виявляється, в дні затемнень не рекомендується проводити операції, лікувати зуби, а також працювати в саду і городі, турбувати рослини.Місяць без курсуТакож місячний календар 2018 вкаже на періоди Місяця без курсу. Це час, від декількох хвилин до годин, коли краще не починати ніяких справ, бо результат буде не таким, як очікується. У цей час людина йде в себе, обдумує не відносяться до поточного моменту речі і здійснює вчинки, про які потім пошкодує. Дуже багато відомих людей намагаються не починати ніяких справ на Місяць без курсу.

У цей час не рекомендується приймати відповідальні рішення, не брати на себе довгострокові зобов'язання, не підписувати серйозні фінансові документи, не робити великі покупки.

Статистика американських астрологів свідчить, що програли вибори кандидати в сенат, висувалися в період Місяця без курсу.

Придбані в ці моменти в магазинах товари доводиться повертати з-за їх дефектності. У такі періоди судові засідання можуть переноситися, а позови відхилятися.ВисновокКористуючись порадами місячного календаря 2018 можна гармонізувати своє життя, поліпшити здоров'я і бізнес, приймаючи рішення і виконуючи їх у відповідності зі знаком Зодіаку, під яким людина народилася, зі зміною фаз Місяця та іншими ритмами.

загрузка...
Місячний календар 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають