• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на Січень 2018 року

За багатовіковий досвід спістереження за небесними світилами вдалося з'ясувати, що зміна фаз Місяця більш інтенсивно, ніж інші природні явища, що впливає на поточний життєвий процес. Слідуючи Місячним календарем на січень 2018 року, можна підібрати оптимальний час для певного заняття, так і найбільш невідповідний для нього.Місячний календар на Січень 2018 рокуУ січні 2018 року фази Місяця змінюють один одного в такій послідовності:


2 січня – повня;
9 січня – третя чверть;
17 січня – молодий місяць;
25 січня – перша чверть;
31 січня – знову повний місяць.
Несприятливими днями в січні вважаються фази крайніх чвертей, а також молодика і повного місяця. Перераховані дати характеризуються посиленим взаємодією Місяця і Сонця одне на одного, що негативно позначається на всьому живому.Сприятливі дні Місячного календаря на січень 2018 року:


4 січня . Місяць у знаку Телець, фаза першої чверті. В полудень настає 10 місячний день. Зодіакальне сузір'я Тельця характеризується фінансовим благополуччям, якоїсь напористістю і справедливістю, тому цей день ідеально підходить для укладання різних угод, роботи з грошима, покупки цінних паперів – вкладення принесуть позитивний результат. Так само йдуть справи з питаннями, що стосуються нерухомості, іншого майна.
17 січня . Місяць у Водолії. З полудня настає 2 місячний день. Незважаючи на те, що в цей день відбувається повний місяць і зміна фаз, у цілому час сприятливий для всіх сфер життя. Близькість сузір'я Водолія сприяє активній розумовій діяльності, а також розвитку творчих здібностей. В цей день сміливо можна починати тривалий цикл фізичних вправ – він буде не в тягар і швидко увійде в звичку. Пістарайтеся уникати проявів злості, жадібності, шукайте спосіб викоренити їх із свого характеру – в цей день робота над собою принесе непоганий результат.
25 січня . Так само, як і попередній, день зміни фаз Місяця, але, незважаючи на це, в цілому позитивний. В полудень настає 10 місячний день, Місяць у знаку Телець, бо всі сприятливі види діяльності для цього дня збігаються з 4 січня. Єдине виключення – медичний аспект: до цього слід піставитися з особливою обережністю. Так, наприклад, при отриманні будь-яких травм у цей день під впливом зростаючої Місяця рана буде гоїтися дуже довго і з можливими ускладненнями.

загрузка...
Місячний календар на Січень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають