• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на Лютий 2018 року

Такі небесні явища, як зміна Місячних фаз і розташування Місяця щодо зодіакальних сузір'їв, має великий вплив на все живе, зокрема на ритм життя і ефективність різних видів діяльності. Вивчення Місячного календаря на лютий 2018 допоможе оптимально витрачати свої сили і час, досягаючи бажаних цілей без негативних подій.Місячний календар на Лютий 2018 рокуПротягом лютого 2018 року зміна фаз Місяця відбувається за такою послідовністю і періодичністю:


7 лютого – третя чверть;
16 лютого – молодий місяць;
23 лютого – перша чверть.
Несприятливими у лютому вважаються дні молодиків і фаз крайніх чвертей. Оскільки лютий – найкоротший місяць, таких днів в ньому небагато.А ось найбільш сприятливих днів традиційно три, як і в більшості місяців.Позитивні дні лютого 2018 року:


6 лютого. Місяць у фазі спаду, в зодіакальному знаку Скорпіон. 21 місячний день. Дні, коли Місяць у Скорпіоні, ідеальні для прийняття відповідальних і важких рішень. Відчувається концентрацію та здатність до інтенсивного мислення. Крім того, в цей день як ніколи краще вдається піддати свої вчинки об'єктивної самокритики. Тому всі прийняті рішення будуть зваженими і дійсно значущими. Всі нові проекти та взята відповідальність виявляться по силам. День гарний для роботи, заходів і подорожей в колективі – не виникне розбіжностей, а ефективність буде високою.
7 лютого . День початку третьої чверті, Місяць так само в Скорпіоні. Наступний, 22 день місячного циклу. Загальна атмосфера дня схожа з попереднім, 6 лютого: головні акценти – висока працездатність і результативність. Гарний час, щоб виконати всі раніше відкладені справи, завершити набридлі проекти. День випадає на середу, бо великий обсяг виконаних робіт допоможе розвантажити весь тиждень, і трохи розслабитися.
21 лютого. 7 місячний день, Місяць у зодіакальному знаку Телець. Зростаюча фаза. Тельцям характерні фінансова стабільність, працьовитість і наполегливість. Ці риси задають загальний настрій дня: його варто провести, вирішуючи майнові питання. Угоди, укладені в цей день, принесуть вигоди та задоволення. Це стосується операцій з цінними паперами, нерухомістю і з будь-якими іншими матеріальними цінностями, аж до придбання художніх картин. Трохи посилюється потреба в комфорті, вечір можна провести в кіно, театрі, сходити в ресторан.

загрузка...
Місячний календар на Лютий 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають