• 17:05 – 2018 рік Жовтої Собаки 
  • 14:40 – Листівки до Нового року 2018 своїми руками. Які є ідеї 
  • 14:12 – Як швидко і просто зшити плаття на Новий рік 2018 своїми руками 
  • 14:05 – Новорічні пісні 2018: слухати безкоштовно онлайн нові і старі хіти для дітей і дорослих 

Місячний календар на Березень 2018 року

Планування своїх звичних справ відповідно до змін фаз Місячного календаря у березні 2018 року допоможе зробити цей період більш продуктивним і позбавить від зайвих витрат сил і часу.Місячний календар на Березень 2018 рокуФази Місяця у березні 2018 року змінюються в такій послідовності:


2 березня – повня;
9 березня – третя чверть;
17 березня – молодий місяць;
24 березня – перша чверть;
31 березня – знову повний місяць.
Дні крайніх Місячних фаз у березні 2018 року, молодика і повного місяця вважаються не дуже вдалими періодами, вони абсолютно не підходять для нових починань, побудови планів і вирішення важливих проблем.Найбільш сприятливими днями у березні 2018 з точки зору Місячного календаря, вважаються такі числа:


8 березня . У цей день Місяць перебуває на стадії спадання, у знаку Стрілець. В полудень настає 21 місячний день – він принесе заряд творчої і фізичної енергії. Ідеальний час для спільних поїздок, колективної роботи над проектом – будь-який процес виходить злагодженим і результативним, без негативних подій. Розташування поблизу Стрільця впливає на мислення: думки віддаляються від логічної послідовності і набувають деяку абстрактність. Гарний час для вирішення будь-яких питань юридичного характеру. Рекомендуються помірні фізичні навантаження, особливо водні процедури.
14 березня. Щербатий Місяць в знаку Водолій. 27 день Місячного циклу. Гарний час для творчої і розумової праці. Але не кращий день, щоб звертатися в різні державні інстанції. Витратьте час на вирішення організаційних питань, пов'язаних з майбутніми заходами, або пориньте в самоосвіту, розробку і впровадження чогось нового у робочий і побутової процес. Постарайтеся подивитися на свій звичний світ поглядом сторонньої людини: з великою ймовірністю вдасться виявити якесь негативне упущення і виправити його.
15 березня . Місяць все ще в знаку Водолій, у фазі спаду. 28 місячний день. Саме час повернутися до вирішення більш приземлених питань: починаючи від дрібного ремонту в будинку, і закінчуючи придбанням нової машини. В цілому самопочуття в цей день розслаблене, спокійне, всі справи проходять неквапливо.

загрузка...
Місячний календар на Березень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають