• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на Квітень 2018 року

Вже давно наші попередники, спістерігаючи за зміною видимості Місяця, помітили певні закономірності в своєму житті і визначили, що Місячні фази відображаються на абсолютно різні речі: від самопочуття і настрою людини до швидкості росту пшениці на полях.Місячний календар на Квітень 2018 рокуСьогодні у нас немає необхідності щодня стежити за небесним світилом, досить скористатися Місячним календарем і спланувати свою діяльність відповідно до його рекомендацій.У Місячному календарі на квітень 2018 року фази Місяця змінюються таким чином:


8 квітня – третя чверть;
16 квітня – молодий місяць;
23 квітня – перша чверть;
30 квітня – повня.
Найбільш негативним вплив Місяця виявляється в фазах крайніх чвертей, у дні молодика і повного місяця. Такі дні прийнято вважати несприятливими у цей час краще не займатися ризиковими і відповідальними справами.Сприятливими ж днями у квітні 2018 за Місячним календарем можна вважати такі:


3 квітня . Місяць у фазі спаду, в зодіакальному знаку Скорпіон. 17 місячний день. Щербатий Місяць, що йде слідом за повним місяцем, характеризується піступовим переходом від сплеску психічної і фізичної енергії до піступового їх спаду. Всі наявні сили стає легко скерувати в потрібне русло, зосередитися на реалізації планів без зайвого розпилення. Можливі перепади настрою, однак їх буде нескладно контролювати з-за високої сконцентрованості. В цілому час сприятливо для будь-якого вдосконалення навичок.
10 квітня . 24 місячний день календаря, Місяць знаходиться в зодіакальному знаку Водолій. Фаза убування. День підходить для самореалізації та самовдосконалення. Відчувається жага діяльності, в тому числі інтелектуальної. Можлива деяка неуважність концентрації, тому краще завчасно скласти чіткий план своєї роботи – тоді результат виявиться дійсно високим. День сприятливий для фізичних навантажень, витрачена на них енергія швидко відновиться.
11 квітня . Наступний, 25 місячний день. Місяць так само у Водолії, на фазі спаду. В цілому придатні для цього дня види діяльності аналогічні з попереднім, 10 квітня: найбільш ефективною виявиться робота над власними проектами, своїми навичками, без залучення сторонньої допомоги або керівництва. Якщо є якісь незавершені або відкладені справи – це чудовий час, щоб ними зайнятися. День пройде продуктивно, якими справами ви не займалися.

загрузка...
Місячний календар на Квітень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають