• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на Травень 2018 року

Місячні фази мають безпосередній вплив на життєві біоритми у всіх їх проявах.В залежності від того, які дні в травні 2018 роки найбільш сприятливі для активних дій, а які вважаються негативними згідно з Місячним календарем, можна раціонально спланувати свою діяльність і позбутися від зайвих витрат дорогоцінного часу і сил.Місячний календар на Травень 2018 рокуУ травні 2018 фази Місяця змінюються в такій послідовності:


8 травня – третя чверть;
15 травня – молодий місяць;
22 травня – перша чверть;
29 травня – повня.
Найбільш несприятливими за загальним настроєм днями вважаються молодика, повного місяця, а також початок фаз крайніх чвертей. У ці періоди Сонце і Місяць максимально інтенсивно взаємодіють між собою, що негативно впливає на природні процеси на Землі.Сприятливі дні травня 2018 року за Місячним календарем:


1 травня . Місяць перебуває у фазі спаду, в зодіакальному знаку Скорпіон. 16 місячний день, 21:32 змінюється на наступний, 17 день місячного циклу. Загальний стан гармонії, буде відчуватися якась переповненість енергією і бажанням діяти. Щоб правильно використовувати наявні сили, краще зосередити на фізичних види активностей або розкриття творчого потенціалу. Близька прихильність знака Скорпіона робить цей період підходящим для вирішення наболілих питань і проблем.
2 травня . Триває щербатий фаза Місяця, перехід в знак Стрільця. 17 місячний день проходить у піднесеному настрої, відчувається радість від самого життя, якась внутрішня свобода і розкутість. День сприятливий для узаконення стосунків. Щербатий фаза – перехід від повної до нової Місяці –хоча і характеризується піступовим спадом енергії, однак у цей день все ще зберігається висока продуктивність.
16 травня . Місяць перейшла у фазу зростання, знаходиться поблизу знаку Близнюків. 2 день місячного циклу. Дні, коли Місяць у Близнюках, підходять для виконання термінових справ – процес виходить енергійним і результативним. З-за стану високої імпульсивності варто уникати завдань, що вимагають концентрації і зосередженості. Інтелектуальні процеси знаходяться на піку можливостей, тому прийняті рішення будуть зваженими. Краще присвятити себе завдань, не вимагає багато часу на їх виконання: за пістійного бажання переключитися на щось нове, робота з довгостроковими проектами не принесе плодів.

загрузка...
Місячний календар на Травень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають