• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на Червень 2018 року

Давно наші пращури спістерігали за Місяцем, щоб жити згідно заданих нею біоритмів. Зараз немає необхідності щодня стежити за небесним світилом – достатньо скористатися інформацією з Місячного календаря.Місячний календар на Червень 2018 рокуУ червні 2018 року Місячні фази чергуються в такій послідовності:


6 червня – початок третьої чверті;
13 червня – молодий місяць;
20 червня – перша чверть;
28 червня – повня.
Несприятливими з точки зору Місячного календаря вважаються дні точних фаз – молодика, повні і крайніх чвертей. У ці моменти два небесні світила - Місяць і Сонце знаходяться під критичним кутом один до одного. Збільшується ризик конфліктів, небезпечних пригод на дорогах, загострення хвороб та інших неприємних подій.З точки зору фаз Місяця сприятливими у червні 2018 року є такі дні:


5 червня . Місяць у знаку Водолія, в стадії спадання. 21 місячний день. Під впливом Водолія поліпшуються розумові і творчі здібності. День підходить для колективних видів активності – роботи над спільним проектом, подорожей з колегами або друзями, відвідування масових заходів.
12 червня . Триває фаза убування, Місяць перейшла в знак Близнюків. 28 день місячного циклу. Хороший день, щоб зайнятися оперативними і не потребують тривалого рішення справами. Незважаючи на високі інтелектуальні здібності, які посилюються в цей день, концентрація дещо послабиться. Зосередитися на довгостроковому проекті складно, пістійно виникає бажання переключитися на щось інше. В цілому думки йдуть від абстрактного до більш приземлених питань: ремонту будинку, купівлі різних матеріальних благ. Вдалий час для укладання угод, вирішення фінансових питань (особливо короткострокового характеру).
19 червня . Зростаюча фаза, 7 місячний день. Місяць у зодіакальному знаку Діви. У цей день, навпаки, відчувається зібраність, можливість сконцентруватися для глибокого обмірковування своїх справ. Саме час взятися за відкладену раніше кропітку роботу. Варто згадати, що виникли напередодні ідеї – можливо, вдасться знайти способи їх реалізувати. Підтримка оточуючих в цей день гарантована.

загрузка...
Місячний календар на Червень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають