• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на Липень 2018 року

Місячний цикл характеризується наявністю сприятливих і несприятливих за різними параметрами періодів. Для того, щоб уникнути марних витрат енергії та часу, неприємностей і конфліктів, досить завчасно ознайомитися з Місячним календарем і спланувати свою діяльність відповідно до його рекомендацій.Місячний календар на Липень 2018 рокуУ Липні 2018 року спістерігається така послідовність зміни Місячних фаз:


6 липня – початок третьої чверті;
13 липня – молодий місяць;
19 липня – перша чверть;
27 липня – повня.
Під впливом Місяця, а також його взаємодії з Сонцем дні молодика, повні і зміни чвертей вважаються критичними періодами у місяці. У ці дні краще уникати прийняття відповідальних рішень і високого рівня активності, оскільки енергетичні витрати перевищать досягнутий результат. До того ж високий ризик неприємних пригод.Сприятливими у липні 2018 року є такі дні:


4 липня . Місяць перебуває у фазі спаду, поблизу зодіакального знака Риби. 21 місячний день. У цей день настає хороше самопочуття, настрій піднесений. Але буде спістерігатися деяка неуважність, думки при будь-якій можливості намагатимуться ухилитися в світ ілюзій. Складно сконцентруватися на справах, що вимагають ретельності і конкретики. Час краще провести в своє задоволення. Підійде активний відпочинок, розвиток творчих здібностей, невеликі подорожі. День також успішний у фінансових справах.
10 липня . 27 день місячного циклу. Спістерігається зростаючий Місяць у Близнюках. Теж невідповідний час для завдань, що вимагають високої концентрації. День виявиться ефективним для виконання оперативних дій. Якщо у вас накопичилося багато незначних справ, які весь час відкладали в довгий ящик – саме час ними зайнятися. За перебування Місяця у фазі убування можливо стан млявості, розслабленості.
11 липня . Наступний, 28 місячний день. Фаза убування, Місяць знаходиться в знаку зодіаку Близнюки. В цілому загальна характеристика і настрій дня збігається з попереднім: виявляється імпульсивність і бажання швидко змінити заняття. Думки ідуть від абстрактних і неземних справ і обертаються навколо конкретики і матеріальних питань. Хороший день, щоб зайнятися дрібним ремонтом житла або ремонтом техніки. Варто прислухатися до порад близьких – висока ймовірність того, що ви почуєте пропозицію, яка вирішить давно наболіле питання.

загрузка...
Місячний календар на Липень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають