• 17:05 – 2018 рік Жовтої Собаки 
  • 14:40 – Листівки до Нового року 2018 своїми руками. Які є ідеї 
  • 14:12 – Як швидко і просто зшити плаття на Новий рік 2018 своїми руками 
  • 14:05 – Новорічні пісні 2018: слухати безкоштовно онлайн нові і старі хіти для дітей і дорослих 

Місячний календар на Серпень 2018 року

Не одне століття тому пращури помітили, наскільки сильний вплив робить на Місяць протягом життя. Паралельно зі зміною Місячних фаз змінюються всі біоритми, настрій і самопочуття, бажання діяти або навпаки, провести час пасивно. Маючи під рукою Місячний календар, вдається більш ефективно використовувати свій час і енергію, уникнути неприємностей і знайти взаєморозуміння з оточуючими.Місячний календар на Серпень 2018 рокуУ серпні 2018 року фази Місячного календаря змінюються за таким графіком:


4 серпня – початок третьої чверті;
11 серпня – молодий місяць;
18 серпня – перша чверть;
26 серпня – повня.
У дні молодика, повного місяця, а також крайніх фаз місячного циклу відбувається найбільш інтенсивне взаємодія Місяця з Сонцем, що негативно позначається на всьому живому. Такі дні прийнято вважати несприятливими бажано уникати серйозних змін і відповідальних рішень. Може спостерігатися погане самопочуття, підвищується ризик виникнення травм.Самі сприятливі у Місячному календарі на серпень 2018 такі дні:


4 серпня . 23 місячний день, проходить в знаку зодіаку Телець. Незважаючи на те, що в цей день відбувається зміна фаз Місяця і відчувається висока енергетика, в цілому він пройде в позитивному руслі. Тельцям характерна відповідальність і старанність в питаннях матеріального добробуту, тому всі фінансові операції і операції, проведені в цей день, виявляться досить прибутковими. Розумова діяльність буде активною і результативною, але бажання діяти кілька притуплена – це може виразитися в інертності і навіть ліні. Хороший день для творчого розслаблення – наприклад, походу в театр або читання гарної книги.
7 серпня . 25 місячний день. Місяць перейшла у фазу спаду, під вплив зодіакального знаку Близнюки. Імпульсивний день, прискорюється розумовий питання. Складно сконцентруватися на питаннях, що потребують тривалого і детального обмірковування. Краще присвятити себе короткостроковим і невеликим справах – в такому випадку день принесе великі результати. Вдалий час для закриття фінансових питань.
16 серпня . 6 день нового місячного циклу. Зростаюча фаза, Місяць під впливом знака Скорпіон. Загострюються здатності до самокритики і високою сконцентрованості. День підходить для старту нових проектів, обмірковування і складання бізнес-планів.

загрузка...
Місячний календар на Серпень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають