• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на Серпень 2018 року

Не одне століття тому пращури помітили, наскільки сильний вплив робить на Місяць протягом життя. Паралельно зі зміною Місячних фаз змінюються всі біоритми, настрій і самопочуття, бажання діяти або навпаки, провести час пасивно. Маючи під рукою Місячний календар, вдається більш ефективно використовувати свій час і енергію, уникнути неприємностей і знайти взаєморозуміння з оточуючими.Місячний календар на Серпень 2018 рокуУ серпні 2018 року фази Місячного календаря змінюються за таким графіком:


4 серпня – початок третьої чверті;
11 серпня – молодий місяць;
18 серпня – перша чверть;
26 серпня – повня.
У дні молодика, повного місяця, а також крайніх фаз місячного циклу відбувається найбільш інтенсивне взаємодія Місяця з Сонцем, що негативно позначається на всьому живому. Такі дні прийнято вважати несприятливими бажано уникати серйозних змін і відповідальних рішень. Може спістерігатися погане самопочуття, підвищується ризик виникнення травм.Самі сприятливі у Місячному календарі на серпень 2018 такі дні:


4 серпня . 23 місячний день, проходить в знаку зодіаку Телець. Незважаючи на те, що в цей день відбувається зміна фаз Місяця і відчувається висока енергетика, в цілому він пройде в позитивному руслі. Тельцям характерна відповідальність і старанність в питаннях матеріального добробуту, тому всі фінансові операції і операції, проведені в цей день, виявляться досить прибутковими. Розумова діяльність буде активною і результативною, але бажання діяти кілька притуплена – це може виразитися в інертності і навіть ліні. Хороший день для творчого розслаблення – наприклад, походу в театр або читання гарної книги.
7 серпня . 25 місячний день. Місяць перейшла у фазу спаду, під вплив зодіакального знаку Близнюки. Імпульсивний день, прискорюється розумовий питання. Складно сконцентруватися на питаннях, що потребують тривалого і детального обмірковування. Краще присвятити себе короткостроковим і невеликим справах – в такому випадку день принесе великі результати. Вдалий час для закриття фінансових питань.
16 серпня . 6 день нового місячного циклу. Зростаюча фаза, Місяць під впливом знака Скорпіон. Загострюються здатності до самокритики і високою сконцентрованості. День підходить для старту нових проектів, обмірковування і складання бізнес-планів.

загрузка...
Місячний календар на Серпень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають