• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на Вересень 2018 року

Місячний цикл складається з чергування сприятливих і не дуже підходять для різних видів діяльності періодів. Будуючи свій життєвий процес відповідно до рекомендацій Місячного календаря, ми отримуємо можливість більш ефективно витрачати сили і час, досягати високих цілей і жити в гармонії з близькими людьми, іншим оточуючим світом.Місячний календар на Вересень 2018 рокуУ вересні 2018 року фази Місячного календаря змінюються в такому порядку:


3 вересня – початок третьої чверті;
9 вересня – молодий місяць;
17 вересня – перша чверть;
25 вересня – повня.
Згідно з таким календарем, в дні зміни місячних фаз, молодика і повного місяця відчувається надто висока концентрація енергії. Це може викликати негативні явища в житті, тому такі дні прийнято вважати критичними періодами.За Місячним календарем найбільш сприятливими у вересні 2018 року вважаються такі дні:


1 вересня . 22 місячний день. Місяць перебуває у фазі спаду, під впливом зодіакального знаку Телець. В цей день особливою успішністю характеризуються справи, що стосуються фінансової сфери. Вдалий час для укладання угод, купівлі цінних паперів. День припадає на суботу, сміливо можна присвятити себе вирішенню накопичених за тиждень питань.
2 вересня . Наступний, 23 день місячного циклу. Щербатий Місяць, перейшла в знак Близнюки. Виникають труднощі з концентрацією, буває складно зосередитися на одному конкретному питанні – думки пістійно прагнуть змінити свій хід. Тому краще працювати в режимі багатозадачності і займатися невеликими проектами, які не забирають багато часу.
4 вересня . Місяць залишається в фазі спаду, близько розташована до Близнюкам. 25 місячний день. По своїй енергетиці день характеризується пасивністю, млявістю. Невідповідний час для з'ясування стосунків – висока ймовірність виникнення нерозв'язних конфліктів і застосування фізичної сили. Не варто починати нові проекти – зосередьтеся на звичних завданнях. Зверніть увагу на стан здоров'я, займіться профілактикою властивих вам захворювань.

загрузка...
Місячний календар на Вересень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають