• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на Жовтень 2018 року

Місячний календар на жовтень 2018 року відображає послідовність змін фаз Місяця, зазначає їх вплив на природні біоритми, ті чи інші сфери діяльності. У ньому також відзначені всі сприятливі і несприятливі з енергетики, загальним настроєм дні. Регулярно звертаючись до Місячним календарем, можна більш продуктивно організувати своє життя і уникнути порожніх витрат сил та енергії, а також конфліктів з навколишнім світом.Місячний календар на Жовтень 2018 рокуЖовтень 2018 року багатий на дні зміни Місячних фаз:


2 жовтня – початок третьої чверті;
9 жовтня – молодий місяць;
16 жовтня – початок першої чверті;
24 жовтня – повня;
31 жовтня – третя чверть.
Критичні точки місяці, які характеризуються підвищеним енергетичним впливом – це дні молодика, повного місяця, а також дні зміни фаз крайніх чвертей. Місяць і Сонце в ці періоди знаходяться під критичних кутом один до одного, що і викликає настільки несприятливий вплив.Найбільш сприятливими у жовтні 2018 є такі дні:


1 жовтня . Фаза убування, 22 місячний день. Місяць знаходиться в зодіакальному сузір'ї Близнюків. Під впливом цього знаку день характеризується якоюсь динамічністю, імпульсивністю. Не підходить для виконання довгих і монотонних завдань – свідомість весь час прагне змінити вид діяльності. Але якщо спрямувати всі свої сили на вирішення дрібних, але численних питань, які тривалий час відкладалися – день виявиться вельми результативним.
6 жовтня . Щербатий Місяць, перейшла під вплив Діви. 27 день місячного циклу. Цей день, навпаки, підходить для справ, що вимагають посидючості і ретельності. Добре йдуть справи з фінансами – укладені в цей день угоди або вчинені покупки виявляться матеріально вигідними. Підходить також день для самовдосконалення – проходження навчання, підвищення кваліфікації або фізичних навантажень.
10 жовтня . 2 день місячного циклу. Місяць перейшла в стадію зростання, під вплив зодіакального знаку Скорпіона. День відмінно підходить для нових починань у галузі фізичного здоров'я: старту програми тренувань, дієтичного харчування або лікувального голодування. Всі нововведення почнуть організмом гладко і легко. Добре провести роботу над своїми емоціями – помічати за собою прояви злості, жадібності і викорінювати їх із своєї поведінки.

загрузка...
Місячний календар на Жовтень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають