• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на Листопад 2018 року

Місячний календар – один з найбільш древніх календарів, використовуваних сьогодні, – описує періоди та характер впливу зміни фаз Місяця на природні біоритми. Такого роду явища перевірені досвідом не одного тисячоліття, і не втрачають свою актуальність дотепер. Слідуючи рекомендаціям Місячного календаря на листопад 2018 року, є можливість раціонально спланувати свою поточну життя, уникнути складнощів у справах, що виникають в несприятливі дні, і раціонально використовувати свій час.Місячний календар на Листопад 2018 рокуУ листопаді 2018 фази Місяця змінюються в такій послідовності:


7 листопада – молодий місяць;
15 листопада – початок першої чверті;
23 листопада – повня;
30 листопада – третя чверть.
У дні, на які припадають молодика, повного місяця, а також перша і остання чверті фази, спістерігається найбільш інтенсивне взаємодія двох небесних світил, – Місяця і Сонця – що вельми негативно позначається на всіх життєвих процесах. Такі дні належить вважати несприятливими у різних ситуаціях.Самі сприятливі дні листопада 2018:


6 листопада. 28 день місячного циклу. Фаза спадною Місяця, в зодіакальному знаку Ваги. Незважаючи на те, що дата припадає на вівторок, це вдалий час для розслаблення після напруженого періоду, що пройшов під знаком Діви. Не варто замислюватися нічого глобального, краще закінчити незавершене. Складнощі можуть виникати в процесі обдумування та прийняття рішень. Тому укладати угоди або здійснювати великі покупки варто лише в тому випадку, якщо це було вирішено заздалегідь.
8 листопада . Місяць перейшла в зростаючу фазу, в знак Скорпіона. 2 день місячного циклу. Якщо в планах є дієта, курс фізичних тренувань або будь-яка інша оздоровча програма, цей день – чудова можливість безболісно і легко стартувати. Всі починання будуть прекрасно прийняті організмом. Підвищується сконцентрованість, здатність до об'єктивної самокритики, що позитивно позначається при прийнятті відповідальних рішень.
14 листопада . Продовжаться фаза зростаючої Місяця. 7 місячний день. Зберігається вміння зосередитися і послідовно обдумати кожне питання. В цей день є ймовірність подивитися на хвилюючу ситуацію під іншим кутом і знайти рішення для наболілого питання. Є сенс прислухатися до порад близьких людей – можливо, у словах їх підтримки ви також знайдете відповіді на важливі питання.

загрузка...
Місячний календар на Листопад 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають