• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на Грудень 2018 року

Спістерігаючи за зміною фаз Місяця, люди ще в давні століття навчилися гармонійно вибудовувати своє життя у відповідності з природними біоритмами. Сьогодні ж, для того, щоб зробити своє життя збалансованої в енергетичному плані і раціонально спланованою, досить дотримуватися рекомендацій Місячного календаря.Місячний календар на Грудень 2018 рокуЗгідно з Місячним календарем на грудень 2018 року в цей період спістерігається така послідовність зміни фаз Місяця:


7 грудня – молодий місяць;
15 грудня – початок першої чверті;
22 грудня – повня;
29 грудня – третя чверть.
Дні зміни крайніх фаз, періоди молодика і повного місяця супроводжуються інтенсивним взаємодією Місяця і Сонця. Енергетика максимально посилюється, що вельми неоднозначно впливає на життєві процеси та збільшує ризик різних негативних явищ. Такі періоди в Місячному календарі вважаються несприятливими .Позитивними, або сприятливими днями в грудні 2018 вважаються наступні:


4 грудня . Фаза убування, Місяць знаходиться в знаку Скорпіон. 27 день місячного циклу. Місяць у Скорпіоні – оптимальний час для прийняття важливих, що змінюють життя рішень. Розкривається потенціал у питаннях самокритичності, сконцентрованості. Якщо у цей день на ваші плечі впаде якась відповідальність – ви з нею однозначно впораєтеся. Висока вірогідність отримання слушної поради від когось з вашого оточення, швидше за все від людини старшого віку, тому слід виділити час для спілкування.
5 грудня . Наступний, 28 місячний день. Місяць залишається в фазі спаду, під впливом зодіакального знаку Скорпіон. Спістерігається схожа з попереднім днем енергетика. Ваші думки зосередяться на вирішенні «приземлених», більше матеріальних питань купівлі майна, ремонту житла. Якщо є незакриті проблеми зі здоров'ям, вони можуть загостритися.
13 грудня . Новий місячний цикл, 7 день. Місяць перейшла в зростаючу стадію, у знак Водолія. День підходить для активної творчої або розумової роботи. Добре просуваються справи у налагодженні зв'язків, поліпшення відносин – ділових і романтичних. Відчувається якась схильність до спілкування з оточуючими. Обов'язково слід приділити час своїй другій половині –цей знак не залишиться непоміченим і зміцнить ваш союз.

загрузка...
Місячний календар на Грудень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають