• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

Гороскопи і передбачення неспроста з'явилися в нашому житті. З їх допомогою люди розвіюють туман над своїм майбутнім і допомагають впоратися з багатьма виниклими труднощами.
Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку включає в себе прогнози досвідчених віщунів і дозволяють людині звернути увагу не тільки на свою долю, але і долю рідних, друзів лише знаючи, до якого знаку Зодіаку вони належать.
Господинею 2018 року стане Жовта Земляний Собака , а це означає, що вплив цієї тварини пошириться на кожного жителя планети. Як відомо, Собака добродушне і віддане істота, тому люди в цей рік будуть надзвичайно лояльні і терплячі до оточуючих. Разом з тим, глобальні конфлікти і катаклізми, швидше за все, втратять свою войовничість і припиняться.
Гороскоп на 2018 рік обіцяє порадувати людей своїм спокоєм, безтурботністю і умиротворенням. На Собаку можна покластися в будь-якій ситуації і довірити всі свої таємниці.
Астрологи запевняють, що в рік Собаки духовна сторона людини посилиться і розквітне. Господиня року всіляко догоджати і догоджати жителям планети, влаштовуючи для них приємні сюрпризи і здійснення різних бажань.
Відомо, що китайський рік настає дещо пізніше європейського, а саме 16 лютого 2016 року. Саме з цього моменту життя землян зміниться і наповниться яскравими фарбами. Собака володіє розвиненим інтелектом і інтуїцією, а це значить, що більшість із нас будуть відчувати проблеми за версту і зможуть згладити наслідки від них або зовсім запобігти біді.
Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

Що стосується відносин між чоловіками і жінками, нарешті-то тут наступить взаєморозуміння і злагода, бо Собака досить велелюбна і віддана по відношенню до свого партнера. Вона ніколи не змінить і не виносить лицемірство.
Звіздарі рекомендують бути уважними і дбайливими зі своїми другими половинками. Цей рік стане чудовим періодом для тих, хто хоче вступити в шлюб і він проіснує багато-багато років.

Овен


Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

Представники даного знака в майбутньому, 2018 році, будуть виявляти ще більшу темпераментність, невгамовність, підприємливість і енергійність. Ці люди навряд чи будуть знемагати від нестачі уваги і безвиході.
Будь-яке починання Овном закінчиться успіхом, бо він завжди знає, чого хоче від життя і готовий докласти до досягнення своїх цілей максимум зусиль. Але неконтрольована енергійність може зіграти злий жарт з Рогатими. Не відчуваючи заходи ці хлопці будуть кидатися з крайнощів в крайнощі, викликаючи прикрість у оточуючих.
Йти по головах не вихід, тому представники цього знака повинні проявляти стриманість і повагу.

Телець


Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

Для Тельців 2018 рік виявиться досить вдалим і спокійним. Благополуччя і успіх повстречают на шляху представники цього знака. Все задумане ними раніше легко і просто здійсниться, і Тельці отримають безмежне задоволення. Собака зробить все можливе, щоб перед цими вами відкрилися нові горизонти і цікаві завдання.
По своїй натурі Тельці повільні і розмірені істоти, але така поведінка зіграє їм тільки на руку. У любовної, грошової та сімейній сфері у вас все буде спокійно і зрозуміло. Ніяких особливих сюрпризів Собака не приготувала, тому жити буде йти за заздалегідь складеним планом.

Близнюки


Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

Враховуючи те, що 2018 рік буде відрізнятися активністю і жвавість, непосиди-Близнюки не завжди досягнуть того, чого їм захочеться. Численні плани на життя можуть збутися зовсім не так, як задумували Близнюки. Так як Собака буде господинею 2018 роки, ви можете відчути, що неприборканий характер і енергійність проявляться в цю пору з максимальною силою.
Представники зазначеного знака пістараються встигнути скрізь і усюди, іноді не доводячи перше справу до кінця. Не варто розпорошуватися і намагатися схопити весь "пиріг". Краще позначити для себе найкрасивіший ласий шматочок і прагнути до нього з усією притаманною впертістю.

Рак


Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

Якщо говорити про людей, народжених під зіркою Раку, то в 2018 році їм представиться можливість покинути затишну раковину і виглянути у світ, щоб пізнати життя в самих яскравих і незвичайних її проявах. Раки і самі прекрасно знають, що засиділися в притулок і готові в будь-яку хвилину вирватися назовні, забувши про побутову рутину і накопичені проблеми.
Пошуки нових знайомств і запаморочливих емоцій — ось життєве кредо Раків на 2018 рік. Можливо, ви вирішите вирушити в кругосвітню подорож або перейдете на іншу роботу. Не бійтеся ризикувати, адже цей ризик буде виправданий.

Лев


Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

У новому році Собаки Леви пістійно будуть в центрі уваги і пістараються отримати максимальну вигоду від сформованого положення. При цьому для них важливо будь увага з боку оточуючих, нехай навіть вона буде виражатися в заздрості, ревнощів або злості.
Дивно, але цар звірів навіть не стане докладати зусиль для того, щоб опинитися в центрі бурхливих подій. Він завжди буде на видноті і будь-яка затія виявиться виграшною. Навіть якщо дії Львів не стануть приводом для жадання і гордості, знайомі все одно потягнуться до них, сподіваючись на те, що цим людям відомий секрет успішності і чарівності.

Діва


Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

Особи, народжені під знаком Діви, в році Собаки стануть вести себе як справжні пестуни долі, адже удача буде переслідувати їх по п'ятах, сприяючи швидкому досягненню намічених цілей. Відмінною рисою Дів є скрупульозність, високі аналітичні здібності дійшлість. Саме із-за такого характеру ви скрізь поспієте і прийдете до фінішу переможцем.
Єдине, що слід придушувати в собі, так це ревнощі, яка в 2018 році проявиться і буде дошкуляти Дів кожен день. Вони стануть ревнощі всіх і вся: колег по роботі за удачу в справах, коханої людини за невинні погляди у бік протилежної статі, друзів за добрі стосунки з кимось, крім них.

Ваги


Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

Якщо раптом Ваги вирішать, що до 2018 року досягли своїх вершин і на більше не здатні, то вони будуть глибоко помилятися. Серйозні грандіозні звершення та вчинки ще попереду, тому розслаблятися і "плисти за течією" не варто. Господиня 2018 року — Собака, — як ніхто інший буде лояльно ставитися до Ваг і допоможе у всіх справах, як ділових, так і любовних.
Розглянутий період стане ідеальним моментом для демонстрації своїх особистих якостей, з якими ви зможете добитися вражаючих результатів і істотно поліпшити своє життя. Не потрібно забувати про честолюбство, справедливість і цілеспрямованість, адже з ними можна звернути гори.

Скорпіон


Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

Розмірковуючи про життя Скорпіонів в 2018 році, можна прийти до висновку, що вони будуть знемагати від ревнощів, справлятися з якої їм буде проблематично. Від вирують в душі пристрастей Скорпіони можуть мучити не тільки себе, але й оточуючих, кажучи образливі слова і роблячи погані вчинки.
Але навіть у нескінченній ревнощів Скорпіони зможуть знайти позитивні сторони — вона змусить їх розвиватися та не стояти на місці. У рік правління Жовтої Собаки ви повинні пістаратися направити свої емоції в позитивне русло і намагатися робити добрі справи, ніж сидіти і харчуватися своєю безмежною ревнощами.

Стрілець


Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

Головна проблема Стрільців — це їх максималізм. Вони готові завантажити себе роботою до маківки, забуваючи про те, що організму іноді потрібна перепочинок. Собака підкине представникам цього знаку безліч проектів, які необхідно буде здійснити негайно і Стрільці будуть буквально розриватися між ними, бажаючи скрізь встигнути.
Вам може здатися, що ваші життєві сили безмежні, але в один прекрасний момент вони підведуть, причому, вельми несподівано. Не варто бути таким самовпевненим і ігнорувати відпочинок, адже в кінцевому підсумку жодна задумане справа не здійсниться.

Козеріг


Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

Що стосується Козерогів, то вони мають всі шанси досягти висот, як у бізнесі, так і в любові. 2018 рік стане ідеальним періодом для звершень і перемог на цьому терені. Запаморочливий успіх не зробить з Козерогів зазнаек, навпаки, дасть поштовх до іншим, не менш важливим досягненням.
В розглянутому періоді у людей, народжених під знаком Козерога, життєва енергія битиме фонтаном, розпорошуючись на всіх оточуючих. Вони вразять підприємливістю, працездатністю, а також готовністю прийти на виручку в будь-яку хвилину.

Водолій


Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

Тим Водоліям, які обертаються в колах, пов'язані з наукою, освітою і мистецтвом невимовно пощастить у 2018 році. Їх нескінченні ідеї допоможуть розвиватися не одному поколінню молодих людей.
Може бути, деякі з Водоліїв отримають загальне визнання та іменні нагороди. Крім того, непістійність натури Водоліїв в 2018 році вщухне: вони будуть доводити розпочату справу до кінця і не розпорошуватися на кілька проектів або завдань.

Риби


Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

У 2018 році представники знаку Риби повинні плисти за течією і не опиратися обставинам, які зустрінуться їм на шляху. Самим вірним вчинком буде довіритися інтуїції і приймати з покорою усі подарунки або випробування, які приготувала Собака. Як раз в цьому році
Риби зуміють реалізувати давно побудовані плани, приклавши трохи посидючості і терпіння. Завдяки своїй непохитній натурі, представники цього знака не бояться невдач і все одно вперто йдуть своїм бажанням і в щоб те не стало досягають цілей.

Відео-гороскоп


загрузка...
Загальний гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають