• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

От було б чудово заздалегідь знати, що чекає нас завтра, післязавтра чи через місяць. Звичайно, можна довіритися прогнозам або піти до ворожки, – скажете ви, – але ж ці прогнози збуваються не так часто, як би того хотілося і віра в чудеса пропадає. Крім того, можна наткнутися на шарлатана, якому від вас потрібні лише гроші і він готовий на все, щоб їх вивудити з вашої кишені.
Але все ж є спосіб досить близько передбачати майбутнє і зрозуміти, чого від нього очікувати – гороскопи . Зірки рідко помиляються і дають чітку картину всього, що відбувається тому, хто вміє "читати" їх знаки. Завдяки астрологічними прогнозами, можна передбачити яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році прямо зараз!

Кому із знаків посміхнеться удача в 2018 році?


Після довгих розрахунків астрологи прийшли до висновку, що в 2018 році найбільш вдалими знаками зодіаку будуть Овен, Риби, Козеріг і Ваги. Але це не означає, що іншим людям дуже не пощастить у майбутньому році. Практично всіх на Землі торкнеться доброзичливість Собаки і допоможе впоратися з різними проблемами.
Успіх у бізнесі, підвищення на роботі, теплі стосунки в сім'ї — всього цього може домогтися будь-який людина, головне-докласти максимум зусиль та не ігнорувати основні правила життя.
Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

Розмірковуючи про особисті стосунки, варто приділити увагу вмінню прощати і просити прощення. Всі ми рано чи пізно робимо комусь боляче, тому слід тверезо оцінювати ситуацію і обов'язково вибачатися, якщо було заподіяно шкоду.
Ті особи, які через сварки втратили свою другу половинку або близького друга, повинні розуміти, що тільки від їх зусиль залежить подальший розвиток відносин. Кращий час для примирення в 2018 році — весна або літо.

Гороскоп удачі для знаків зодіаку


Овен


Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

Рік для представників цього знаку почнеться стрімко і буде сповнений різних звершень. В голові у Овнів маса нереалізованих ідей, які в 2018 році вони зможуть довести до кінця, завдяки своїй підприємливості.
Але не варто бути надто самовпевненим у власних силах. Краще тримати біля себе людину, яка зможе скептично дивитися на всі ваші діяння і в потрібний момент зупинити.

Телець


Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

Люди, які народилися під зіркою Тельця, повинні обов'язково стежити за своїм здоров'ям. Майбутній рік буде насиченим і плідним, тому роботяги-Тельці можуть "здати" позиції вже до його середини.
Особливо потрібно зберігати здоров'я в зимові місяці (січень і лютий), убезпечувати себе від різних інфекцій, переохолодження і стресу. Ви повинні розуміти, що переробляючи в офісі, ігноруючи знаки, що посилаються організмом, можна заробити серйозні захворювання, які надовго покладуть вас на лікарняне ліжко.

Близнюки


Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

Представники знаку Близнюки в 2018 році будуть відчувати себе надзвичайно легко і впевнено. Глобальні проблеми не стануть їх турбувати, адже вони пістараються відмовитися від усього світу. Така тактика дозволить людям забути про хвороби, стреси, які ведуть до розладу психіки.
Остаточно закритися в "кокон" Близнюкам не вдасться — вже в лютому і березні вони стануть досить медійними особами, заведуть багато вдалих знайомств. До всього іншого, в голові у Близнюків з'явиться план, який після реалізації принесе непоганий прибуток господарю.

Рак


Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

Цей непростий для Раків рік буде надзвичайно важливим. Незважаючи на те, що перемоги виявляться не такими вже й легкими, вимагаючи від представників знаку наисильнейшей віддачі, вони все-таки доб'ються успіхів в кар'єрі, бізнесі, любові.
На протязі всього розглянутого періоду Раки будуть відчувати незрозуміле почуття страху і боязнь втратити все, що вони мають. Астрологи рекомендують позбавитися від подібних відчуттів, тому що вони завадять тверезо оцінювати життєві ситуації.

Лев


Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

Яким буде 2018 рік Собаки для Львова? У 2018 році вони отримають неймовірну впевненість та цілеспрямованість, будуть готові на все заради досягнення намічених цілей. Скажемо більше, Леви почнуть самовдосконалюватися, що призведе їх до якісно нового рівня життя.
Вони обдарують своєю увагою батьків, другу половинку, дітей і гармонія осяє їх існування. Навіть у той час, коли в сім'ї почнуться розлади, Леви не будуть тікати від проблем, навпаки, кинуться на амбразуру і дозволять у раз все непорозуміння.

Діви


Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

З приходом 2018 року Діви стануть допомагати всім оточуючим, часом забуваючи про власні проблеми і здоров'я. Особи, народжені під цією зіркою, всіляко намагатимуться досягти висот, як у кар'єрі, так і в побуті, але мало досягнуть успіху в цьому. Всьому виною їх різноплановість, яка тягне в різні сфери, змушуючи кидати справи на півдорозі.
Якщо Діви хочуть, щоб удача їх не залишила в 2018 році, то слід не поспішати, а як слід обдумувати свою поведінку і вчинки.

Ваги


Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

У рік Собаки представники цього знака зодіаку піставлять перед собою ціль і якими способами її досягнуть. Допоможе їм у цьому самовладання і витримка, яка властива даному знаку. Негативні фактори, які періодично спливають на шляху Ваг не виб'ють їх з колії, не завдають особливої шкоди здоров'ю.
Ймовірно, хтось із них вирішить змінити сферу діяльності і це буде правильним рішенням. Адже колишня робота доставляла тільки клопоти і часті сварки з коханою людиною.

Скорпіон


Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

Люди зазначеного знака зодіаку в 2018 році зможуть показати все на що здатні. Їх активність буде заохочено Собакою і за труди вони отримають приємне винагороду. Незважаючи на свою запальність і гучні їдкі висловлювання, Скорпіони не втратять близьких людей, навпаки, їх зауваження завжди будуть доречні і допоможуть людям приймати вірні, а головне, ефективні рішення.
У 2018 році представники цього знака продемонструють оточуючим свою хватку і ділової напір, здатний руйнувати найміцніші стіни.

Стрілець


Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

Ці особи відомі тим, що люблять свободу і подорожі. У 2018 році Стрільці будуть кидатися з боку в бік, розриваючись між своїми улюбленими заняттями. Таке положення речей не дасть вам ефективно розвиватися та будувати довготривалі стосунки з протилежною статтю. Ви не спугнете удачу, якщо змініться.
Не потрібно керуватися емоціями, завжди тверезо оцінюйте ситуацію, і тоді перемога не змусить себе довго чекати.

Козеріг


Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

На початку 2018 року Козероги будуть шукати шляхи отримання великого прибутку. Причому, для них не важливі способи досягнення своїх цілей, тому вони можуть йти навіть "по головах". Агресивної поведінки буде протегувати войовничий Марс, а значить, Козеріг обов'язково доб'ється бажаного.
Захоплюючись якоюсь однією сферою життя, люди цього знака зовсім забувають про інші. Собака навряд чи оцінить таку поведінку, тому успіх може вислизнути з рук Козерогів.

Водолії


Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

Людина, народжена під знаком Водолія, протягом усього року буде виділяти посмішку і радість. З ними буде приємно перебувати в компанії, адже життєрадісні люди притягують як магніт.
Креативність Водоліїв допоможе їм заробити і здійснити безліч своїх бажань. Особливих фінансових труднощів у цих людей не буде, тому можна сказати, що рік пройде вдало.

Риби


Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу

Чудовий настрій буде у Риб в 2018 році. Минулий рік завершився для них досить вдало і вони, повні ентузіазму, готові до нових звершень. Працьовитість і наполегливість допоможуть вам впоратися з усіма піставленими завданнями, показуючи начальству, що ви цінний кадр.
Бути може, в середині року до Рибам надійде пропозиція про переведення на більш престижну роботу. Від такого подарунка долі не потрібно відмовлятися, адже він здатний кардинально змінити ваше життя.

Відео-гороскопзагрузка...
Яким знакам зодіаку пощастить у 2018 році | Гороскоп на удачу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають