• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

2018 рік – якого Зодіаку під яким знаком буде за гороскопом

Звернувшись до послідовності «земних гілок» в 12-літньому циклі китайського гороскопу, легко визначити, який рік 2018 по знаку східного Зодіаку. При накладенні на повторюваний кругообіг тварин 10-річного індикту «небесних стовбурів», можна визначити стихію, якій підпорядковується черговий виток нашої планети навколо Сонця. Приналежність до однієї з п'яти рушійний сил, що використовуються у старокитайському календарі, накладає відбиток на забарвлення зодіакальної живності, а порядковий номер у дворіччі (кожен елемент утримує владу протягом 2 років) розмежовує року між чоловічим началом (Ян) або жіноче (Інь).

Під яким знаком зодіаку буде проходити 2018 рік?


Отже, 2018 – це 34-ий рік 34-го 60-річного циклу в китайському літочисленні. Слід відразу зазначити, що існує розбіжність між початком річного відліку в григоріанському і східному календарі. Східний календар не пов'язаний стартом з першим числом місяця, названого на честь дволикого божества Януса, погляди якого одночасно звернені в майбутнє і минуле. Китайці при визначенні початку нового року традиційно звертаються до дати зимового сонцестояння і оперують фазами Місяця. Закономірність виглядає так: вплив зодіакального тваринного набирає чинності у другий повний місяць після грудневого сонцестояння (21-22). Звідси слід, що 2018 рік Собаки відкриває свій біг 16 лютого.
У міфологічному протистоянні п'яти утворюючих елементів вогонь створює землю, тому вогненний півень піступається місце саме земляний собаці, що відбивається в характерній масті для цієї природної стихії. За аналогією з деревом, яке асоціюється у китайському Зодіаку з зеленим кольором, водою тяжіє до темно-синім (чорним) тонам, земля співвідноситься з блідо-жовтим і світло-коричневим кольором охри. Тому знак Зодіаку 2018 року – жовта (земляна) собака. Домашнє тварина разом з Конем і Тигром входить в третю тріаду східного гороскопу, а виходячи з двійкової системи інь/ян, цей знак у гороскопі завжди уособлює чоловіче начало (світлу область символічного кола).
2018 рік – якого Зодіаку під яким знаком буде за гороскопом

Доленосне вплив знака Собаки


Який знак Зодіаку 2018 року по гороскопу? Як при цьому вишикуються життєві орієнтири для дітей, народжених під цим знаком? Яким буде вдача тварини для більшості людей? Відповіді на ці та інші питання ховаються в розгорнутих трактуваннях східної астрології.

Загальні установки


Концепція протилежностей інь/ян, що відповідає за чергування вектора глобальної спрямованості в розвитку людства підказує, що люди зосередяться на нововведеннях. Період нестримного використання накопичених ресурсів змінять акценти, пов'язані з просуванням вперед, зав'язкою нових відносин, освоєнням цілинних областей. Земна стихія не допустить побудови «повітряних замків» і невиправданою погоні за примарними перспективами. Світ зміцниться, знову набувши під ногами непорушну грунт. Земля піступово прокинуться від вогняних обіймів руйнівних війн, відроджуючи стабільність і звичний паритет в тотальному протистоянні ідеологій, цивілізацій. В помислах громадських лідерів світового масштабу виразніше заграють нотки турботливості про прийдешні покоління, наполегливості та наполегливості в досягненні миролюбних цілей.
Минулий рік земляного Собаки (1958) увійшов в історію пропозицією про демілітаризацію зацікавленими країнами Антарктиди. Більш віддалений попередник (1898) вирішив цілу низку серйозних територіальних суперечок. Було укладено угоди про 99-річної оренди у Гонконгу Китаю Англією, перехід Гаваїв під юрисдикцію Вашингтона, визнання Гуаму територією США.
2018 рік – якого Зодіаку під яким знаком буде за гороскопом

Вплив знака зодіаку 2018 року на долі новонароджених


Земля накладає на людей, народжених у рік Собаки, відбиток витривалості і старанності. Вони розташовані до стратегічного мислення, тяжіють до об'єктивних оцінок реалій і не уникають копіткої праці. Реалізм і вроджене вміння тверезо мислити – непохитні стовпи бізнесу, тому людина підвладний земної стихії, як правило, успішний. Реалізовувати свої ідеї він воліє самостійно, уникаючи кайданів роботи в команді.
Для дітей, які побачили світ у рік Собаки, характерно буде велика кількість друзів. Це продиктовано їх вродженої справедливістю і добропорядністю. Народження в 2018 році не виключає наявності творчого таланту в дитини, але над його розвитком йому потрібно працювати все своє життя. На підтвердження цього, у плеяду знаменитостей 1958 року входять такі зірки, як: Луїза Вероніка Чікконе (Мадонна), Майкл Джексон, Шерон Стоун, Костянтин Кінчев (російський рок-музикант, соліст легендарної групи «Аліса»).
Вірність ідеалам, безмежна відданість і любов до своїх витоків може вилитися для хлопчиків успішної військової кар'єрою. У рік жовтого Пса народилися такі люди: Маршал СРСР Малиновський (1898); російські воєначальники генерал-фельдмаршал Голіцина (1718) і адмірал Беллінсгаузен (1838). Для дівчаток вразливою рисою може стати зайва довірливість до оточення і довірчість у відносинах з малознайомими людьми.
Це все, що вкладається в рамки коротких відповідей на питання, під яким знаком буде протікати 2018 рік і що варто від нього очікувати простому обивателеві.
загрузка...
2018 рік – якого Зодіаку під яким знаком буде за гороскопом
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають