• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: календар, прогноз по знаку тотема Їжака

Існують різні способи визначення власної долі: ворожіння, нумерологія, передбачення ясновидців, гороскопи . Останні завоювали серед людей неймовірну популярність, адже вони є загальнодоступними і зрозумілі.
Зороастрійський гороскоп на 2018 рік як раз і здатний розповісти про майбутнє людей, а також вказати на їх основні слабкості і гідності. Якщо ви уважно прочитаєте відомості, зібрані в цій статті, то з гідністю зустрінете всі випробування, уготовані долею.

Що являє собою зороастрійський гороскоп


Прийнято вважати, що зороастризм є родоначальником усіх знайомих нам течій, переважаючий в астрології. Відомо, що зороастризм зустрічався ще у часи існування стародавніх народів Китаю, Середньої Азії, Ірану та Близького Сходу.
Людство відносить його до найдавнішої релігії, яку назвали на честь пророка Заратустри. Вірування проповідує про боротьбу двох начал (добра і зла), тісно переплетених між собою. Крім того, зороастризм почитав вогонь і забороняв поховання мертвих — як правило, небіжчиків віддавали на поживу хижим звірам або птахам.
Унікальний зороастрійський календар включає в себе 32-річний цикл, кожному з яких присвоєно певну тварину — священний символ, має свій тотем і колір. Примітно, але стародавні люди вірили, що тотем наділяє людину силами, характером і захищає від безлічі злих духів.
Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: календар, прогноз по знаку тотема Їжака

До тотему додається антитотем — істота, попереджає нас про наших слабких сторонах, про диявольські спокуси, що зустрічаються на життєвому шляху з самого народження.
Якщо людина починає потурати своїм слабкостям, він піступово стає схожим на антитотем, а це значить, що запустився механізм деградації особистості. Тому кожен з нас повинен прагнути бути схожим на тотем, лише в цьому випадку вийде прийти до цілковитого зцілення душі, очиститися від зла і захиститися від напастей.
Примітно те, що новий цикл в зороастрийском календарі настає з 21 березня, коли Сонце входить в сузір'я Овна. Ті особи, які народилися на стику лютого та березня (до 20 числа), потрапляють під заступництво тотема попереднього і наступного року. 2018 рік буде роком Їжака і саме про це тваринний далі піде мова.

Гороскоп для Їжака


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: календар, прогноз по знаку тотема Їжака


В 2018 році на зміну Верблюдові прийде Їжак. Раніше цей тотем випадала на 19221954 і 1986 роки. Цьому знаку притаманна жадібність, гнів і жадібність. Изед (покровитель) у Їжака благодать і хварна.
Люди, народжені в рік Їжака надзвичайно енергійні, заповзятливі й метушливі. Вони дуже часто вступають у нерівні бої і суперечки. Що дивно, Єжи володіють особливими прийомами, які дозволяють їм вийти переможцем із сутички будь-якої складності.
Ці люди мають ворогів і недоброзичливців, не здатних примиритися з їх характером. За життя Єжи виявляють бунтарство, рідко думають про що говорять, тим самим роблять боляче своїми словами не тільки незнайомим людям, але і близьким.
Єжи хороші друзі і вірні коханці, але вони не довіряють свої таємниці і навряд чи стануть щирими друзями з ким-то. Їжак має непоганий інтуїцією і чудово відрізняє брехню від правди. Якщо йому хтось збрехав, він не полінується і докопатися до правди і тоді брехун минути лиха.
Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: календар, прогноз по знаку тотема Їжака

Уважний до дрібниць, цей знак часто робить неправильні висновки, тим самим втрачає віри в людей. Завдяки відмінній пам'яті, представники цього знака пам'ятають великі обсяги інформації, тому їм легко в школі і на роботі. Але Єжи занадто поспішні і не завжди чекають одержання відповіді на питання, роблячи неправильні умовиводи.
Багато хто дивується спокою Їжаків, але за маскою байдужості, ховається справжній буйний звір, який може вирватися назовні в будь-який момент. До людей вони ставляться з обережністю, справжніх друзів можуть не знайти навіть протягом всього життя.
Примітно, при своїй квапливої натурі, Єжи є відмінними слухачами. Вони готові підтримати і розсудити, хто правий, а хто винен. Така здатність допомагає власникам тотема розрізняти реальні загрози, які виходять від оточуючих людей.
Найчастіше Їжак любить ризикувати, але перед цим він ретельно вирахує ступінь ризику і зважить його важливість. Якщо "справа не варта свічок", Їжак не розвине бурхливу діяльність — йому нема чого ризикувати без видимої вигоди. По своїй натурі представники цього знака веселуни, але не легковажні. Їх витівки милі і нешкідливі, тому рідко хтось несе серйозні збитки від діяльності Їжаків.

Тотем


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: календар, прогноз по знаку тотема Їжака

Вже дуже він схожий на їжака — розкуйовджене волосся завжди, ніс загострений, голос нудний. Але такі люди володіють відмінною пам'яттю (зорової), допитливістю, упертістю. Забуваючись, Єжи починають чіплятися до дрібниць, тим самим відлякують оточуючих.
Не можна передбачити, як вони надійдуть в тій чи іншій ситуації. Проявляючи зайву метушливість, Їжак потрапляє в халепи, сам того не бажаючи. Завдяки відданості, притаманною Їжакам, з них виходять відмінні чоловіки (дружини) та гарні батьки.

Антитотем


Землерийка є антитотемом Їжака. Зовні зовсім не можна сказати, що це істота здатна зрадити, адже воно гладке і піступливим. Такі люди легко миряться з брехнею, можуть нашкодити своїм друзям і родичам. Незважаючи на всю свою боягузтво, Землерийка впевнена в своїй безкарності.

Як проявляється в людях антитотем


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: календар, прогноз по знаку тотема Їжака

Іноді трапляється таке, що Їжак потрапляє під зверхність антитотема. Тоді в цих людях починають проявлятися якості, абсолютно невідповідні їх натурі. Їжак стає піступливий, нешкідливий, зовні, досить приємний.
Але це всього лише оболонка і важко передбачити, що всередині у такої людини. Прийде час і все лицемірство і підступність виплеснеться назовні, потрапляючи на близьких людей. З таким Їжаком неприємно водити дружбу, адже він починає користуватися чеснотою інших людей, змушуючи виконувати дрібні прохання. Більшість своїх гидот Їжак під впливом антитотема робить нишком.
Як тільки виявляються такі якості, людині слід задуматися і як можна швидше виправлятися, інакше перевтілення зайде так далеко, що особистість повністю пропаде, випускаючи на волю Землеройку.

Відео-гороскоп


загрузка...
Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: календар, прогноз по знаку тотема Їжака
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають