• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік: Коза (Вівця)

Коза відрізняється доброю вдачею, м'якістю і люблячим серцем. Цей знак абсолютно не уразливий, і легко прощає провинилися і покаялись у свою помилку. До того ж, Коза володіє підвищеним почуттям справедливості, сміливо кидається на захист слабких.
Представники цього східного знака завжди йдуть второваною доріжкою, навіть не збираючись згорнути ні на йоту з наміченого шляху. Розвідка невпізнаного – це не для Кози.У справах, що вимагають відповідальності й серйозності, Коза нерішуча, довго розмірковує над наступним кроком, всіляко відтягуючи час активних дій.
Часом вона мовчазна, занурена у власні думки і нічого навколо в такі моменти не помічає. Тим не менш, у Кози дуже терплячий, щире серце, так що їй легко прощаються будь-які помилки у відносинах. Нетерплячість і впертість Кози, мабуть, найбільші мінуси в характері знака.
Взагалі, представники цього знака намагаються вирішити свої проблеми і труднощі шляхом пошуку впливових людей, які в змозі якось посприяти вирішенню проблем . Перед перешкодами Коза пасує, намагаючись нівелювати покладені на неї обов'язки, і відповідальність.
Незважаючи на деякі недоліки, Коза є прекрасним другом, товаришем по команді. У групі цей знак працює згуртовано, ніколи не підведе. Але брати на себе ініціативу Коза не буде ні під яким приводом.
Якщо вас цікавить ваше майбутнє, то гороскоп для Кози на 2018 рік допоможе в цьому делікатному питанні. За допомогою цієї статті ви з легкістю зможете передбачити деякі не дуже приємні моменти і спробувати обійти їх, змінивши тактику дій.

Загальний гороскоп для східного знака – Коза


Гороскоп на 2018 рік: Коза (Вівця)

Початок року принесе всім представникам знаку багато веселощів і невимушеного спілкування. Любов буде відчуватися в самому повітрі, наділяючи Козу якимось особливим світовідчуттям. Причому це може бути як нова закоханість, так і знову спалахнули почуття. З-за своєї захопленості Коза перестане помічати надумані проблеми, що мучили її з року в рік.
Січень 2018 року ознаменується новим початком. Цілком вірогідний цікавий проект, який обернеться чималим прибутком вже до літа.
Отримані гроші краще не витрачати на що попало, а приберегти на чорний день, який настане в середині року.

Нестійке фінансове становище змусить Козу економити. Тут-то і доведеться до речі прихована заздалегідь «заначка». До того ж, на виручку кинуться вірні друзі, які зуміють надати вам підтримку у вигляді нового місця на престижній роботі або покличуть скласти компанію на відпочинку, що допоможе вам трохи відволіктися від сумних дум і поправити емоційне здоров'я.
Осінь – найкращий час для створення своєї справи, особливо, якщо в партнерах будуть «ходити» друзі. Довіривши фінансове питання надійним людям, Коза з задоволенням візьметься за організацію бізнесу. Підводячи підсумки в кінці року, ви будете перебувати в доброму гуморі. Матеріальна сторона дозволить витратити пристойну суму на подарунки рідним і друзям.

Чоловік – Коза


Гороскоп на 2018 рік: Коза (Вівця)

Променисте настрій і незгасаючий оптимізм – ось девіз мужніх представників знаку на весь 2018 рік. Таке життєлюбність не залишиться без заохочення Жовтої Собаки, і вона з радістю призведе до потрібних вам людей, на яких можна покластися в будь-якому питанні.
Початок року примітно новими знайомствами і романтичними зустрічами. Деяка влюбливість властива цьому східному знаку, а конкретно чоловік-Коза проявляє романтичність, схильність гарним вчинкам. Саме тому він і користується популярністю у жінок.
Крім нових романів, рік Собаки подарує чоловікам-Козам нові можливості. І тут все буде у ваших руках, пістарайтеся не упустити наданий самою долею шанс.

Жінка – Коза


Гороскоп на 2018 рік: Коза (Вівця)

Коза є воістину жіночим знаком, так як їй притаманні і характерні прекрасній статі метання, й легковажність, і пристрасть до зовнішнього лиску.
Добре, що тварина 2018 року за Східним гороскопом чудово розуміє свою «компаньйонку», адже вона й сама — дуже яскрава представниця жіночих знаків східного гороскопу. І тому Собака намагатиметься надавати Козі всі шанси показати себе з найкращого боку як на роботі, так і вдома. Неприємності будуть обходити жінок-Кіз іншою дорогою.
Прихильність господині року почне проявлятися буквально відразу ж – у жіночних і мрійливих одиноких Кіз з'явиться шанс знайти кохання всього життя. І не обов'язково це буде нова людина, Собака може провернути все таким чином, що раптово з'явиться хтось із минулого Кози, щоб вона змогла заново оцінити всі достоїнства давнього друга.
Якщо на любовному фронті у жінок-Кіз буде повний порядок, то фінансова сфера доставить чимало прикрих неприємностей. Винятком стане лише працьовита і наполеглива Кізка. А от всім іншим доведеться підготувати для себе «подушку безпеки» у вигляді грошових заощаджень, щоб гідно прожити період фінансової застою.

Здоров'я в 2018 році


Гороскоп на 2018 рік: Коза (Вівця)

Недовірлива Коза з замашками іпохондрика може загнати себе у справжню депресію пістійним вишукування нових симптомів хвороб. Найменше нездужання відправляє представників знаку в ліжко.
Собака не надто полюбляє подібну рису характеру, тому не дозволить Козі віддаватися страждань, а виштовхне з ліжка і відправить по більш важливим справам. Перша половина року буде настільки насиченою, що буде вболівати просто ніколи. Весняний простудний період, все ж, не обійде вас стороною. Вкрай важливо, щоб ви не впадали у крайнощі, але і не запускали чергову «болячку».
В кінці року потрібно, і правда, поберегтися. Ризик здоров'ям у цей період не буде виправданий. Найкраще пропити курс вітамінів і мікроелементів, необхідних для підвищення імунітету і поліпшення роботи всього організму.
Недовірливість представників знаку в листопаді-грудні 2018 року – звичка звертатися до лікарів з мало-мальськи важливого приводу – допоможе попередити серйозне захворювання.

Любовний гороскоп для Кози на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік: Коза (Вівця)


Нові знайомства, цікаві зустрічі, хвилюючі побачення посиплються на Козу, як з рогу достатку. Легка закоханість може перерости у сильні і міцні почуття. Однак Собака змусить представників знаку грунтовно попрацювати над тим, щоб двоє людей в нових і не сміливих, поки ще, відносинах стали повноцінною парою.
В першу чергу Козі доведеться вгамувати свій егоїзм. Але не все так складно, як здається на перший погляд – якщо не складеться з одним партнером, Коза з легкістю перепорхнет до іншого, як метелик, з квітки на квітку. Стан закоханості буде переслідувати вас протягом усього року.
А ось сімейним представникам свого знака потрібно буде приділяти більше уваги своїм другим половинкам. Непогано, якщо ви будете частіше влаштовувати романтичні вечері, спільні прогулянки, поїздки і т. п. В іншому випадку Коза ризикує отримати цілком виправдані закиди на свою адресу, і звинувачення в неуважності будуть самими безневинними.

Кар'єра


Гороскоп на 2018 рік: Коза (Вівця)

Всі знають, що Собака є трудівницею від кінчика носа до пальця на нозі. А ось про Козі такого не скажеш. Тим не менш, покровителька року буде всіляко налаштовувати її на робочий лад.
Успіху досягнуть лише ті представники знаку, які відкинутий власну лінь і всі свої сили кинули на амбразуру праці. На жаль, особливих кар'єрних зрушень в 2018 році не передбачається, проте вийде закласти непоганий фундамент для подальшого просування.
Початок року ознаменується великим проектом, який принесе більший прибуток і піставить Козу на рівень вище в очах колег і начальства. Вам варто лише проявити упорность і цілеспрямованість, а вже Собака сповна обдарує вас за працьовитість.

Фінанси і бізнес


Гороскоп на 2018 рік: Коза (Вівця)

У 2018 році Козі можна спробувати піставити своє хобі, особливо, якщо воно пов'язане з роботою руками, творчістю, на комерційну основу. Собака точно оцінить такий вид заробітку і допоможе, щоб нова справа принесло колосальний успіх і відгук у вигляді грошового потоку. Цілком можливо, хобі стане основним джерелом доходу. А улюблена робота буде дарувати лише позитивні емоції і бажання працювати ще більше.
Доброзичлива Собака радить починати бізнес з друзями. У такому разі для Кози відкриються більше дверей і можливостей. Бонуси у вигляді фінансів стабільної рікою потечуть в ваш кишеню. І тепер головним завданням стане розумне розпорядження засобами.
Пістарайтеся не спустити всі гроші на непотрібні дрібнички. Тим більше, що ближче до кінця року фінансове становище всіх представників східного знака Коза стане досить хитким. Але тут, знову ж таки, на допомогу прийдуть вірні друзі, які просто не зможуть залишити доброго товариша в біді.

Відео-гороскоп


загрузка...
Гороскоп на 2018 рік: Коза (Вівця)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають