• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік: Мавпа

Мавпа – надзвичайно енергійна знак східного гороскопу, який легко пристосовується до будь-яких змін, активно включається в будь-яку діяльність, обожнює будувати далекосяжні плани. Хитра мавпа, винахідлива, обдурити її вкрай складно.
З Мавпою краще дружити, так як вона відрізняється запальністю, зайвої войовничістю і невмінням прощати. Крім того, цей знак дуже любить складати небилиці, виставляючи їх за реальні історії. Також Мавпа впевнена в своїй перевазі, в будь-якій компанії стає центром веселощів, жарти сиплються з неї направо і наліво.
Носії цього символу дуже приємні в спілкуванні, дотепні, грайливі і ребячливи. До того ж, Мавпі притаманні неабиякі дипломатичні якості. Нічого не відбудеться без її відома – Мавпа відмінний стратег, просчитивающий всі свої дії на багато кроків вперед.
Не можна сказати, що вона не скористається будь-яким зручним випадком отримати вигоду для себе. Для досягнення мети Мавпа може здійснювати як хороші, так і погані вчинки, не надто дбаючи про своє моральне обличчя. На любовному поприщі представники знаку вишукані, сповнені палкої пристрасті.
Вашій увазі представлений гороскоп для Мавпи на 2018 рік за допомогою якого можна злегка відсунути завісу й заглянути в майбутнє, а, при необхідності, спробувати скоригувати негативні події.

Загальний гороскоп для східного знака – Мавпа


Гороскоп на 2018 рік: Мавпа

Людей, народжених у рік правління цього своєрідного знака, можна назвати ризиковими, готовими кинути все на вівтар вищої мети. Собака змусить Мавпу приборкати свої бажання, інакше представники знака можуть бути покарані проблемами зі здоров'ям і труднощі у фінансовій сфері.
У 2018 році вам потрібно буде весь свій вільний час проводити в колі сім'ї і близьких друзів. Звичні й улюблені відрядження, подорожі і іже з ними доведеться відкласти, так як все це не принесе належного задоволення. Того і дивися можна натрапити на аферистів або потрапити в куди більш серйозну халепу в дорозі.
Середина весни обіцяє гарячу закоханість, але Мавпі слід бути вкрай уважним до об'єкта свого обожнювання – цілком ймовірно, що з-за цієї людини вам доведеться влізти у величезні борги, виплутуватися з яких доведеться поодинці і протягом декількох років.

Літо подарує Мавпі прозріння. Прийде справжня взаємна любов. Доля відносин буде цілком і повністю перебувати в руках представників знаку. Доведеться докласти чимало зусиль, щоб перевтома на роботі не завадило розвитку роману.
Творчим Мавпам рік Собаки обіцяє реалізацію всіх задумів і ідей, а в кінці 2018 року з'явиться чудова можливість відкрити нарешті сої справу, яка буде приносити чималий дохід.

Чоловік – Мавпа


Гороскоп на 2018 рік: Мавпа

Чоловічої частини представників знаку в 2018 році доведеться несолодко. Якщо амбітні Мавпи не перестануть нестися попереду паровоза, то їх же прагнення обернуться проти них самих. Нечесність по відношенню до оточуючих, нахабство і упереджене ставлення може послужити їм погану службу.
Земляна Собака не оцінить таку поведінку і змусить мужніх Мавп змінюватися в кращу сторону. Тому краще не «зариватися», а покірливо підкорятися плавного плину життя, намагаючись зайвий раз не висовуватися.
Якщо ж чоловікам-Мавпам вдасться вгамувати свій гарячий запал, господиня року змилостивиться і подарує ведуть себе скромно представникам знака успіх і процвітання. У 2018 році краще відсіювати пропозиції легкого заробітку, навіть, якщо вони надходять від друзів. В іншому випадку Мавпи можуть втратити останніх заощаджень. Кінець року порадує працьовитих чоловіків-Мавп. Удача чекає також послідовних і в любовних справах.

Жінка – Мавпа


Гороскоп на 2018 рік: Мавпа

Рівно, як і чоловіча стать, жінки повинні вгамувати свій запал і намагатися не форсувати події. Життя і так буде вирувати навколо прекрасних Мавп, яким, у свою чергу, потрібно розслабитися і пустити свою човник долі за течією, набратися терпіння і смиренно чекати, куди ж вона пристане.
Всі рішення, які вимагають відповідальності та ретельного обмірковування, краще всього приймати лише після чергового доленосного повороту. Собака радить нетерплячим жінкам-Мавпам частіше і більше слухати власну інтуїцію, по більшій мірі вичікуючи, чим наважуючись на активні дії.
Кому точно доведеться прикусити язичок, так це любителькам покритикувати. Інакше черговий ображений необгрунтованою критикою людина запросто може приєднатися до і без того великого загону ворогів Мавпи. У 2018 році слабкої статі доведеться керуватися тільки чемністю і крайньої тактовністю по відношенню до оточуючих. Подібна стратегія допоможе знайти хороших союзників і отримати гідну підтримку.
В амурних справах жінкам-Мавпам потрібно зберігати холодний розум. Щоб черговий роман не закінчився плачевно, не розпорошуватися на швидкоплинні відчуття.

Здоров'я в 2018 році


Гороскоп на 2018 рік: Мавпа

Проблеми зі здоров'ям можливі лише в тому випадку, якщо не стежити за його станом в достатній мірі. Слід поберегтися тим представникам знака, робота яких тісно пов'язана з колючо-ріжучими предметами, електрикою, гарячими субстанціями і т. д.
Спортсменів також можуть підстерігати неприємності в рік Жовтого Земляного Собаки . Якщо вчасно не звернути увагу на уявну легкої травму, ви ризикуєте надалі заробити набагато більші проблеми, а болісне відновлення займе досить багато часу.
2018 рік стане відправною точкою для усіх Мавп, обтяжених зайвими кілограмами. Собака з радістю допоможе зігнати сантиметри з боків. Головне – цілеспрямованість. Відкиньте жалість до себе – і все вийде!
Психоемоційний стан залишиться стабільним. Сезонні застуди пройдуть легко, практично не відриваючи вас від роботи чи навчання. Щоб і зовсім уникнути найменшого нездужання в осінньо-весняний період, заздалегідь подбайте про насичення організму вітамінами.

Любовний гороскоп для Мавпи на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік: Мавпа


Самотні представники знаку можуть сильно обпектися на любовному поприщі. Щоб цього не сталося, вам доведеться бути більш педантичними з новими романами. Навіть випадкові романтичні знайомства, так легко складні для Мавпі, можуть призвести до вкрай негативних наслідків.
Собака захоче дати урок надзвичайно палким представникам свого знака, що може привести вас навіть у тенета шахраїв. Неземна пристрасть, яка буде здаватися любов'ю всього життя, згодом може виявитися гірким обманом. Не розкривайте своє серце першому зустрічному.
Покровителька 2018 року поважає і всіляко вихваляє сімейні цінності. Східний гороскоп рекомендує сімейним Мавпам більше часу проводити зі своєю родиною, нехай навіть доведеться відмовитися від кількох відряджень і ділових зустрічей.
Активність на роботі може згубно позначитися на відносинах усередині сім'ї. Тому краще все свою увагу присвятити своїй половинці, дітям і батькам. Теплі сімейні посиденьки за столом і дружньою бесідою – ось запорука міцної сім'ї.

Кар'єра


Гороскоп на 2018 рік: Мавпа

Кар'єра в рік Собаки може різко піти на спад. Господиня року не надто шанує тих, хто ставить себе вище за інших людей.
Мавпі доведеться стримати свої амбіції і перестати віддавати накази колегам, не маючи для цього відповідної посади. Інакше подібна поведінка відбувся командира зіграє поганий жарт, і Мавпа не тільки не підніметься по кар'єрних сходах, але і зовсім може втратити робочого місця.
Втім, навіть спокійним представникам знаку доведеться обійтися в 2018 році без підвищення. Однак, при достатньому умінні, Мавпі вдасться завоювати прихильність начальства, що не зможе не відбитися на величині зарплати.

Фінанси і бізнес


Гороскоп на 2018 рік: Мавпа

2018 рік – час для нових звершень, так і для починань. Доречно відкриття своєї справи, особливо, якщо є чітко сформована ідея і вже складений бізнес-план. Дерзайте – і все обов'язково вийде.
Тим самим носіям символу, які вже давно і міцно володіють власною справою, переживати у рік Собаки точно не доведеться. Все буде йти як по маслу, і навіть з партнерами проблем не виникне.
Операції, які передбачають ризик залишитися без вкладених коштів, краще відкласти до кращих часів, бо рік Жовтої Собаки точно не сприяє разбрасиванию грошима.
Кожну покупку або інвестицію Мавпі слід прискіпливо розглядати. Така далекоглядність окупиться сповна. Ви зможете убезпечити свої фінанси й не залишитися у безгрошовому положенні.

Відео-гороскоп


загрузка...
Гороскоп на 2018 рік: Мавпа
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають