• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік: Змія чоловік і жінка, астропрогноз по знаку

Змію по праву називають глибоким мислителем, неймовірно мудрим і талановитим знаком східного гороскопу. Їй притаманні такі якості, як омана, прекрасні манери, елегантність, вишуканість і чудове почуття гумору. Мудра Змія рідко розкриває всі карти супротивника, вона чудово вміє зберігати як свої, так і чужі секрети.
Змія досить багато думає, а довіряє лише власним судженням. До порад прислухається, але робить, зрештою, так, як підказує їй серце. Іноді Змія буває надто прямолінійною, виявляє упертість. Вона не потерпить заперечень, їй складно висунути вимоги. Тим не менш, втративши пильність, Змія може дати втягнути себе у брудну нечесну гру.
У момент небезпеки цей знак здатний все холоднокровно розрахувати і зачаїтися, байдуже вичікуючи слушного моменту для нападу. Якщо Змію образити, лицемірство теж може стати її зброєю. Помста Змії страшна, тому не варто переходити їй дорогу.
Якщо ви народилися під цим неоднозначним, але дуже цікавим знаком, вам, ймовірно, захочеться дізнатися гороскоп для Змії на 2018 рік . Тут ви знайдете деякі застереження і загальні поради, які допоможуть вам чинити правильно в будь-якій ситуації.

Загальний гороскоп для східного знака – Змія


Гороскоп на 2018 рік: Змія чоловік і жінка, астропрогноз по знаку

У рік Собаки всім представникам знаку слід вести себе вкрай обережно. В залежності від вашого ставлення, господиня 2018 року може повести себе абсолютно по-різному: то подарувати відмінне самопочуття і справжню стабільність у фінансовій сфері, то влаштувати різного роду конфлікти та чвари як на робочому місці, так і в колі сім'ї.
Можна сказати, що «всю дорогу», чи то пак, цілий рік настрій Собаки буде змінюватися, рівно, як хороше у вашому житті буде приходити на зміну поганому. І навпаки.
Початок року ознаменується нерозумінням з начальством. З матеріальним становищем теж не все буде гладко. Але запасів Змії вистачить надовго, тому переживати з приводу безгрошів'я не доведеться. У середині року на поверхню спливе якась таємниця, яка переверне звичний уклад життя Змії з ніг на голову. Радує те, що зміни відбудуться тільки в хорошу сторону.
Собака обіцяє влаштувати каверзи у відношенні спілкування з протилежною статтю. До кінця року все нормалізується і прийде до свого звичайного течією. Деякі представники знаку зв'яжуть себе узами шлюбу, Підвести може тільки здоров'я, і то, лише в тому випадку, якщо вчасно не стурбована станом свого організму.

Чоловік – Змія


Гороскоп на 2018 рік: Змія чоловік і жінка, астропрогноз по знаку


Що потрібно буде сильній половині, так це відпочинок. Мужні Змії повинні будуть зробити паузу в роботі та ненадовго зануритися в повний релакс. Це допоможе впоратися з тим вантажем завдань і проблем, який навис над чоловіками-Зміями.
Якщо ж ви будете «бігати» від відпочинку, вирішивши спочатку розібратися з труднощами, то ризикуєте загрузнути в справах і надовго позбутися солодкого відпустки. Пістарайтеся вгамувати власні амбіції і не беріть ініціативу лише в свої руки.
В конфлікт з начальством на допомогу Зміям прийдуть вірні друзі-колеги. Вам доведеться багато і старанно працювати у другій половині року, аби повернути на свій бік фінансову стабільність. У середині року відбудеться щось дуже хороше. Жовта Собака підготувала справжнє диво для представників знаку, що здатне повністю змінити ваше життя.

Жінка – Змія


Гороскоп на 2018 рік: Змія чоловік і жінка, астропрогноз по знаку

У рік Собаки вам слід проявляти обережність. Покровителька 2018 року може дарувати подарунки, так і ставити підніжки. У цілому, рік обіцяє бути конфліктним, але практично не проблемним у сфері фінансів і здоров'я.
Одиноких Змій чекають складнощі у спілкуванні із протилежною підлогою. Аж до того, що багатообіцяючі знайомства будуть закінчуватися повним игнором, що не може не поранити компанійську Змію. Тому не кидайтеся у нові стосунки з головою, проявляйте стриманість і істинно жіночу прохолодність. Не варто підпускати нових чоловіків занадто близько до себе, щоб жорстоко не помилитися у своєму виборі.
До кінця 2018 року практично всі сфери життя повернуться до спокійного стану, але здоров'я може дати про себе знати. Необхідно уважно прислухатися до найменших «звоночкам» з боку організму і вчасно на них реагувати. Займіться профілактикою простудних захворювань, накопичте вітаміни, зміцните імунітет.

Здоров'я в 2018 році


Гороскоп на 2018 рік: Змія чоловік і жінка, астропрогноз по знаку

Завданням номер один для Змії стане підтримання імунітету. У літній період необхідно їсти більше природних вітамінів, але не захоплюватися надмірно, так як надлишок мікроелементів може негативно позначитися на вашому самопочутті.
Восени і навесні зростає ймовірність простудних захворювань. Щоб почався нежить не переріс у щось більш серйозне, краще всього своєчасно звернутися до хорошим фармакологічних препаратів. Виявлену в самому своєму початку хворобу легше знищити без яких би то не було наслідків. Не зайвим буде використовувати профілактичні засоби, щоб зовсім уникнути лікарняних.
Представники знаку можуть не турбуватися – 2018 рік не принесе їм серйозних проблем зі здоров'ям. А ось застуди можуть докучати як раз в ті моменти, коли всі сили треба кинути в роботу.
З настанням сирої погоди осіння хандра може пробратися у ваше життя і обхопити серце своїми липкими лапами. Щоб тут же побороти починається депресію, Змії необхідно змінити обстановку, більше часу проводити з рідними і близькими.

Любовний гороскоп для Змії на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік: Змія чоловік і жінка, астропрогноз по знаку


Самотніх представників знаку чекає велика кількість нових цікавих знайомств. Романтик по натурі, Змія не забуде шансом зав'язати стосунки. При виборі майбутнього партнера не можна опускати планку. Повірте, ви гідні найкращого! Вибирайте не одним лише серцем, але і на розум покладайтеся.
Сімейним Зміям Собака приготувала випробування – пістарайтеся з честю його пройти. У будь-яких конфліктних ситуаціях з другою половинкою піступайтеся коханій людині, проявляйте такт і терпіння. Якщо все вийде, Змій чекає багата винагороду за піступливість.
До кінця року як пов'язаних узами шлюбу, так і не обтяжених сім'єю представників знаку чекає незабутня пригода. У більшості випадків ініціатива буде виходити від вашого партнера. Піддайтеся ситуації і ви отримаєте в подарунок чудові емоції!

Кар'єра


Гороскоп на 2018 рік: Змія чоловік і жінка, астропрогноз по знаку

Початок року буде складним. Можливий конфлікт з вищестоящими колегами. На перший погляд сварка може здатися малозначною, проте її наслідки доведеться розсьорбувати ще довго. Найближчі співробітники допоможуть впоратися з труднощами і посприяють вирішенню ситуації на користь Змії.
Зміям, які перебувають у пошуках хорошої роботи, краще всього ненадовго відкласти важливі співбесіди. Найкращий період для початку роботи – весна. Правда, взимку можуть траплятися нерегулярні заробітки. Не гребуйте і такою роботою, у іншому випадку ваше фінансове становище може виявитися плачевним.
А ось навесні у роботодавців прокинеться підвищений інтерес до мудрої і працьовитій Змії. А вам, в свою чергу, потрібно пістаратися не розхвалювати себе направо і наліво, а триматися скромно і стримано.
Уже влітку ситуація з роботою устаканиться. Представники знаку будуть міцно стояти на робочому місці, без ризику бути звільненими. Можливо, доведеться пропустити літню відпустку. Ця необхідна міра допоможе вам надалі.

Фінанси і бізнес


Гороскоп на 2018 рік: Змія чоловік і жінка, астропрогноз по знаку

Собака може вередувати і показувати Змії ікла, замість дружньої посмішки. Є всі шанси залишитися з копійками в гаманці і взятися ворушити залишену на «чорний день» заначку. Від такого повороту подій не застрахований ніхто, тому не потрібно нарікати і жаліти себе. Найкраще – засукати рукави і зануритися в роботу по саму маківку.
Гороскоп на 2018 рік попереджає – обходьте стороною борги і кредити. Позики не затримаються у вас надовго, а віддавати позичені гроші буде ой як складно. Восени фінансова ситуація трохи стабілізується і Змія зможе знову накопичувати свої кошти без видимого збитку для власних бажань і щоденних необхідних витрат.
Протягом усього 2018 року вам слід все своє тримати при собі. Іншими словами, Собака хоче, щоб ви не тільки не брали в борг, але й не давали свої кровно зароблені грошики навіть друзям. І маленька, незначна сума може стати тим самим «яблуком розбрату» між двома близькими людьми, здатним розірвати відносини між добрими друзями назавжди.

Відео-гороскоп


загрузка...
Гороскоп на 2018 рік: Змія чоловік і жінка, астропрогноз по знаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають