• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік: Кінь чоловік і жінка

Кінь по праву можна назвати самим енергійним знаком східного гороскопу. Володіючи живим розумом і твердою принциповістю, вона, водночас, є пристрасним і рішучим символом. Кінь завжди привертали пригоди і різного роду авантюри.
Не зумівши подолати пристрасне бажання пізнати світ, Кінь рано стає самостійною. Вона обожнює фізична праця і пістійно перебуває в русі. Про людей, народжених під цим знаком, можна сказати, що у них «золоті руки». Кінь – чудовий оратор, здатний залучити на свою сторону потрібних людей, завдяки яким вона сама доб'ється успіху.
З негативних якостей Коня можна назвати зайву балакучість, з-за якої і свої, і чужі секрети можуть спливти на поверхню. Не дуже піклуючись про збереження таємниці, Кінь може ненароком видати себе або свого друга «з потрохами».
Незважаючи на те, що Кінь по природі своєї мінлива і непістійна, її люблять і цінують у будь-якому колективі. Її цілеспрямованість призводить до перемоги не тільки саму Кінь, але і всі її оточення.
Боїться цей норовистий знак лише невдачі, яка може підстерігати в кінці шляху. Гороскоп для Коня на 2018 рік докладно і чітко розповість про всі несподіванки, приємних і не дуже, які таїть у собі рік Собаки.

Загальний гороскоп для східного знака – Кінь


Гороскоп на 2018 рік: Кінь чоловік і жінка


Прийдешній 2018 рік відкриє для вас величезні можливості. Собака подарує багато цікавих подій і незабутніх пригод. З самих перших днів січня в життя Коня станеться щось хороше – надійде цікава пропозиція, від якого краще не відмовлятися.
Скористайтеся шансом довести свій професіоналізм і вирости в очах клієнтів, начальства і колег. Якщо не брати довгих пауз на роздуми, можна швидко і значно поліпшити своє фінансове становище, не кажучи вже про соціальний статус.
Навесні з'явиться можливість великої покупки – не бійтеся інвестувати кошти, навіть, якщо затія здається божевільною. Однак спочатку потрібно запитати поради у більш досвідченого у цій справі людини, якій ви довіряєте.
Літня пора принесе у ваші будні нові фарби – будинку очікується капітальний ремонт, і загальна справа зближує всю сім'ю, що, безсумнівно, припаде до смаку домовитої Собаці. Не переживайте про супутній збиток – зміна інтер'єру пройде весело і невимушено. Вам буде легко і приємно разом з сім'єю вибирати і творити нове вбрання для свого затишного житла.
Восени добре відправитися у відпустку, щоб зміцнити похитнулося на роботі здоров'я. Бажано провести довгоочікуваний відпочинок з коханою людиною. Теплі спогади про відпустку ще довго будуть зігрівати промозглими осінніми та зимовими вечорами. Кінець року обіцяє бути складним, так що наберіться терпіння і не пасуйте перед труднощами. Якщо не опускати руки, Кінь здатна на багато що.

Чоловік – Кінь


Гороскоп на 2018 рік: Кінь чоловік і жінка

Для мужніх представників знаку в 2018 році на перше місце встане працю. Ну, а де є робота, там має бути і гідну винагороду за витрачені зусилля.
Початок року принесе приголомшливі можливості якісно зміцнити свої позиції на робочому місці і, можливо, піднятися вище по кар'єрних сходах. Найважливіше – не проґавити шанс, подарований долею. А цього дуже навіть може посприяти чоловіча зацикленість Коней на собі.
Східний (Китайський) гороскоп на 2018 рік рекомендує вам перенести літню відпустку на осіннє час – через велику завантаженість у вас не вийде розслабитися і повноцінно відпочити. Кому сподобається відпустку з пістійними телефонними дзвінками від начальства і клієнтів? Щоб не вирішувати робочі питання на відпочинку, краще запланувати відпустку на вересень.
Великі інвестиції принесуть хороший прибуток, але перед вкладанням коштів потрібно як слід подумати. Не зайвим буде запитати ради у знаючих людей. Потрясінь і несподіванок у фінансовому плані у чоловіків-Коней не передбачається. Стабільність і надійність – ось ваш девіз у грошовій сфері.

Жінка – Кінь


Гороскоп на 2018 рік: Кінь чоловік і жінка

Собака добре знає, що потрібно прекрасним представницям знака.
А що ж треба самій Коні? Відповідь проста до неподобства – захоплення інших! Тут і приховувати нічого. Любить увагу Кінь не може без заохочення у вигляді захоплених поглядів чоловіків і заздрісних перешіптувань жінок. Яскравою і красивою Коні потрібні такі ж яскраві емоції, і Собака пістарається надати по максимуму живих вражень своєї улюблениці.
В арсеналі господині 2018 року і нові знайомства, і можливість вигідно виділитися на тлі колег, і грошові кошти, щоб оплачувати милі жіночому серцю речі – туфлі, плаття, косметику, прикраси.
Крім зовнішнього пишноти, Собака подарує вам таке важливе, таке цінне відчуття потрібності. Це буде затребуваність на роботі, необхідність присутності в колі сім'ї та друзів. Кінь буде буквально нарозхват. Подібний життєвий вир і робить Кінь по-справжньому щасливою.

Здоров'я в 2018 році


Гороскоп на 2018 рік: Кінь чоловік і жінка

Перша половина року пройде під символом бадьорості тіла й духу. Самопочуття буде відмінним, а настрій чудовий. Незважаючи на важку робоче навантаження, проблеми зі здоров'ям вам не загрожують.
Влітку Коні варто приділити більше уваги підняття свого імунітету, тому пістарайтеся використовувати теплі деньки по максимуму – запасіться сонячним світлом і вітамінами, щоб вистачило на весь рік.
Восени можливі невеликі застуди, які не зуміють підкосити вольовий характер Коня. Тим не менше, краще відлежатися пару днів у теплому ліжку, ніж заробити ускладнення через перенесену на ногах застуди.
Крім сезонних захворювань, вас можуть підстерігати загострення хронічних хвороб. Якщо ви за звичкою махнете рукою на своє здоров'я, то дрібним шкодою тут не обійдеться. А вболівати Коні не подобається, і тому вона намагається не помічати проблем зі здоров'ям. Собака настійно радить вам забути про подібну своєю звичкою.

Любовний гороскоп для Коня на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік: Кінь чоловік і жінка


Рік Собаки принесе рівновагу у ваше особисте життя. Для сімейних Коней будинок і рідні стануть тим надійним тилом, маючи який не страшні будь-які знегоди. Вам буде надзвичайно приємно повертатися туди, де є тепло домашнього вогнища, бачити щасливе обличчя другої половинки, іскряться радістю очі дітей.
Вільним і самотнім представникам знака Собака вже приготувала цікаву зустріч з новим знайомим або знайомої. Ваша справа – не розгубитися і в потрібний момент проявити всю свою чарівність. Тоді знайомство перейде на романтичний рівень.
До осені нові відносини можуть посилитися настільки, що ви зважитеся на відпустку разом з коханою людиною. Щоб це сталося, вам буде потрібно трохи піступитися своїми принципами. Що не зробиш заради кохання, чи не правда?

Кар'єра Коні в 2018 році


Гороскоп на 2018 рік: Кінь чоловік і жінка

Собака така ж палка прихильниця праці, як і Кінь. У 2018 році вам буде вдаватися все і навіть трохи більше. З перших же днів року на вас почнуть сипатися цікаві пропозиції, вигідні угоди і гарні можливості.
Цілком можливий перехід на нове місце роботи, з більшою зарплатою. Але в будь-якому вам потрібно буде діяти дуже швидко, практично без вагань і без часу на довгі роздуми. Якщо все схоплювати на льоту, зусилля Коня обов'язково будуть винагороджені – від визнання колег, до подяки начальства.
У 2018 році всім представникам знаку з'явиться чудовий шанс яскраво і неабияк продемонструвати свій професіоналізм і, в кінцевому підсумку, досягти нових висот у своїй кар'єрі. Вам слід приготуватися до великих навантажень. Втім, вам це лише на благо. Тільки задіявши сто відсотків своїх можливостей, Кінь почуває себе щасливою.

Фінанси і бізнес


Гороскоп на 2018 рік: Кінь чоловік і жінка

Починаючи з січня, вам доведеться рвати і метати у власній справі, щоб вирватися в лідери. Будь-яка затія обернеться успіхом, якщо підійти до неї зі здоровим ентузіазмом. Скористайтеся шансом показати себе, і ваше начальство буде настільки вражена, що крім справедливої оплати трудових подвигів, випише вам непогану премію.
Собака подарує Коні помітне поліпшення матеріального становища. Вже до середини року багато представників знаку зможуть дозволити собі більше звичайного. Крім іншого, вам варто чекати масу приємних дрібниць, які тим чи іншим чином сприятимуть збільшенню вашого гаманця.

Відео-гороскоп


загрузка...
Гороскоп на 2018 рік: Кінь чоловік і жінка
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають