• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки

Характер кожної людини безпосередньо залежить від року його народження, тобто від того, яка тварина, згідно зі східним календарем, є покровителем цього періоду. Багато хто знає, що в 2018 році весела і пустотлива Жовта Земляний Собака змінить норовистого Червоного Вогняного Півня.
Майбутніх батьків дуже цікавить, якими рисами характеру нагородить їх довгоочікуване чадо привітна господарка прийдешнього року. Гороскоп для дітей народжених у 2018 році , розміщений тут спеціально для вас, турботливі мами з татами і бабусі з дідусями, яким так важливо краще зрозуміти внутрішній світ улюбленої дитини.

Діти народжені в 2018 році Земляний Собаки


Діточки, чий рік народження припадає на 2018 рік, наділені такими якостями, як відданість і вірність обов'язку. З самого дитинства мета дитину-Собаки полягає в захисті своїх близьких. Малюк, на перший погляд здається слухняним, піступливим і доброзичливим, насправді завжди на чеку, він не дозволяє собі розслабитися.
Консервативна в душі Собака, до того ж, відрізняється підозрілістю. Довіра такого малюка вкрай непросто заслужити.
Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки

Але дітки року Собаки цілком і повністю віддають всю свою підтримку, проявляють виняткову відданість тим, кого вони люблять – родині, друзям, близьким людям. Маленькі альтруїсти часом можуть навіть забути про власні інтереси.
Малюк, що з'явився на світ в 2018 році, завжди буде намагатися розгледіти в людях хороше, до останнього не вірячи в нехороші якості або вчинки друзів і близьких. Ці діти – оптимісти від маківки до п'ят, а негатив вони намагаються залишити за порогом.
При всьому при цьому, є і негативний момент в особистості дитини-Собаки – він без тіні сумніву викреслить зі свого життя зрадника, якщо той себе таким зарекомендує. Образу Собака не прощає і на місце кривдника швидко знайде нового друга.
Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки


Дитина, народжена в рік Собаки, обов'язково зросте у відповідального дорослого, який вміє тримати відповідь за свої вчинки. На таких людей можна покластися, Собаки стають відмінними друзями.
Діти-Собаки, в кінцевому підсумку, стають непоганими керуючими компаній, у вигляді їх особливості до будь-якої справи ставитися з усією строгістю. Також з таких дітей виростають чудові вчені. І не дивно! З малих років діти року Собаки відрізняються особливою тягою до знань, освоєння нових умінь і навичок.

Гороскоп для кожного знака Зодіаку народженого в 2018 рік Собаки


Рівно, як і рік народження, місяць, в якому народився ваш малюк, може надати той чи інший вплив на його долю. Небесні світила можуть подарувати дитині абсолютно особливі якості, які будуть супроводжувати ваше чадо протягом усього життя. Давайте розглянемо гороскоп на 2018 рік для дітей по знакам Зодіаку.

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки
Овнів по праву називають «Собаками-воїнами». Такий дитина щирий, чесний, він не дозволить ні собі, ні кому б то не було поруч з ним, говорити неправду або жити у брехні. Всі свої сили такі діти кидають на боротьбу з несправедливістю.
До своєї непорушною мети Собака-Овен добирається крізь туман нерозуміння. Але будь-якій негоді рано чи пізно приходить кінець! І Овен року Собаки домагається свого, чого б це йому не варто.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки

Телята, народжені в рік Собаки, такі ж вірні і віддані «пси», як і інші знаки Зодіаку, з однією лише єдиною поправкою – вони менш прозорливі, ніж одинадцять його побратимів. Іншими словами, в деяких ситуаціях такої дитини легко можуть ввести в оману.
Батькам слід придивлятися до друзями Тільця-Собаки. Тим не менш, при правильному підході до виховання, діти-Тельці року Собаки легко навчаться розпізнавати фальш по відношенню до себе.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки

Близнюки – це вуличні, можна навіть сказати, «безпритульні собаки», які наділені надзвичайно добрим серцем. Вони з самих пелюшок рвуться на вулицю, підставляючи обличчя теплим променям сонця і ласкавому вітром.
Такі діти не сприймають зайвий контроль, тому краще злегка послабити віжки, але зовсім відпускати Близнюків-Собак на «вільний вигул», все ж, не варто. Бо, при всіх своїх позитивних якостях, Близнюки року Собаки володіють дивовижною здатністю влипати в різні безглузді ситуації.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки

Рак, народжений у рік Собаки, відрізняється надмірною чутливістю і чесністю. Саме із-за цих якостей такі діти стають вразливими.
В силу свого вродженого благородства і незаперечного великодушності, дитина-Рак частенько йде на суттєві жертви заради інших. Знають про цю особливість легко можуть скористатися добротою Раку-Собаки в своїх особистих цілях. Батькам потрібно буде докласти максимум зусиль, щоб навчити своє чадо обережності і підозрілості.

Лев (23 липня – 22 серпня)


Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки

Лева можна назвати дуже гучним «псом», здатним своїм зичним голосом звернути на себе загальну увагу.
Така дитина завжди любить бути в центрі натовпу і, щоб всі погляди обов'язково були спрямовані на нього. Це свого роду захисна реакція дитини-Лева, народженої в рік Собаки. Таким чином, він намагається перевершити своїх конкурентів, а також явних і незримих супротивників.

Діва (23 серпня – 23 вересня)Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки

Діва-Собака являє собою дуже цікаве поєднання доброти і розуму. Завдяки обережності, така дитина ніколи не дозволить втягнути себе в сумнівні заходи і небезпечні авантюри.
А от почуття справедливості штовхає дітей-Дев року Собаки на відчайдушні кроки. Але, знову ж таки, все в розумних межах. У батьків не повинно бути проблем з таким чадом.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки

Ваги відрізняються від інших знаків Зодіаку, народжених в рік Собаки за китайським календарем , більш м'яким характером, піступливим характером і хорошими манерами. Багато діти-Терези року Собаки вже змалку можуть похвалитися неабиякими дипломатичними здібностями, що, безсумнівно, не раз допоможе їм у житті.
Але двоїстість Ваг і тут дає про себе знати – дитина завжди буде сумніватися в правильності свого вибору. Завдання батьків – підбадьорювати улюбленого сина або лапочку-дочку, нагороджуючи своє дитя впевненістю у власних силах.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки

Скорпіон-Собака – гримуча суміш. Тут змішалися праведний гнів, озлобленість на несправедливість, бунтарський характер, лють від людських недоліків і багато іншого. Краще не залишати дитину-Скорпіона, народженої в рік Собаки, наодинці зі своїми думками.
Крапелька добра здатна розтопити лід недовіри, і знайти спільну мову з такими дітьми буде простіше.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки

Стрілець – дуже активна «собака», яку, здається, ніщо не може зупинити. Якщо вже дитині-Стрільцеві року Собаки щось спаде на думку, то його енергії, прикладеної до досягнення мети, можна лише позаздрити. Таких дітей не потрібно обмежувати в русі, будь то прогулянка галопом по дощовому двору або самозабутнє штудіювання енциклопедії.
Стрілець-Собака надто впевнений у собі, щоб звернути з наміченого маршруту. Легше відступити, давши дитині відчуття свободи.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки

Козеріг, народжений у рік Собаки, нагадує маленького Цербера, який охороняє щось настільки важливе, що він ніколи не покине свій сторожовий піст. На таку дитину вже з ніжного віку можна покластися: і тарілка буде вимита, і розетки – недоторкані.
Показуючи Козерогові свою довіру в побутових та інших питаннях, батьки підносять його в своїх власних очах, що не може не подобатися маленькому непосиді.

Водолій (21 січня – 19 лютого)


Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки

Водоліїв року Собаки не дарма вважають найрозумнішими. Покровителька року наділяє таких дітей винятковими інтелектуальними здібностями.
Що примітно, Водолій-Собака ніколи не стане будувати з себе розумника, принижуючи гідність свого оточення. З такими дітьми легко знаходити взаєморозуміння. Більше того, вони самі прагнуть до спілкування з більш дорослими людьми, вражаючи останніх своїми розумовими здібностями.

Риби (20 лютого – 20 березня)


Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки

Риби-Собаки не потерплять примусу ні від батьків, ні від друзів. Цим дітям дуже важливо, щоб будь-які дії, які вони повинні зробити, виходили від них самих.
Тому, хто захоче подружитися з такою дитиною, потрібно обов'язково піставити себе на «одну полицю з недовірливими Рибами. Побачивши доброзичливість у словах і вчинках, Риби року Собаки змінюють гнів на милість, а грізний оскал трансформується в сліпучу посмішку.

Відео

загрузка...
Гороскоп для дітей, народжених в 2018 році Земляної Собаки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають