• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік: Козеріг

Кожен хоч раз у своєму житті мріяв зазирнути у майбутнє і дізнатися якісь подробиці днів, які ще не настали. Зірки дають нам таку можливість – завдяки гороскопам ми можемо відкрити ненабагато завісу таємниці нашого прийдешнього. Хтось беззастережно вірить гороскопам, а хто-то насторожено ставиться до прогнозами астрологів. Є й ті, хто не вважає гороскопи чимось, вартим уваги. Що ж, і така думка має право на існування.
Однак вплив небесних світил на наші життя – давно доведений факт, який не можна заперечувати. Гороскоп для Козерога на 2018 рік допоможе вам краще підготуватися до майбутніх подій і, бути може, максимально убезпечити себе від неприємностей, невдач або, якщо так передбачать зірки.
Початок року виявиться непростим для всіх представників знаку, але, разом з тим, перші місяці 2018 року Жовтої Собаки будуть досить цікавими. Всі труднощі, які може принести з собою новий рік, будуть подолані в два рахунки. Домогтися приголомшливих результатів у будь-якій справі допоможуть вроджені якості всіх Козерогів – обережність і розсудливість. Скільки б не було перешкод, піставлених ворогами, ви без праці подолаєте кожну з них.
З початку січня і до настання весни на житті Козерогів будуть впливати неоднозначні моменти, причому, як позитивні, так і негативні. Будь-який результат буде залежати виключно від вашої витримки, вміння вчасно взяти все в свої руки. Бажано повністю відійти від звичної схеми дій. Намагайтеся знаходити простір для імпровізацій і необхідних маневрів.
Гороскоп на 2018 рік: Козеріг

Останні дні лютого і початок березня принесуть вам успішність у всіх починаннях. Не можна придумати часу сприятливіші, ніж це. Скористайтеся нагодою – інвестуйте, плануйте важливі справи, робіть великі придбання і т. д. В кінці березня від Козерогів буде потрібна підвищена увага в роботі. Особливо це стосується тих представників свого знака, які змушені здійснювати часті роз'їзди і тривалий час перебувати в малознайомих місцях.
Остерігайтеся сумнівів і метань. Впадаючи в крайнощі точку опори відшукати важко. Тому, будьте максимально зібрані і організовані.

Жовтень буде маячити білосніжною смугою в низці сірих буднів. Хороший період триватиме до самого завершення 2018 року, що не може не радувати вже порядком стомилися від різноманітних перипетій Козерогів. Ймовірно, ви захочете зайнятися цікавими і корисними для суспільства справами.
Зірки пророкують знайомство з потрібними людьми, які в надалі можуть стати вашими партнерами. Не застосовуйте випадком опинитися в свіжому струмені пошуку нових методів отримання доходу. Якщо все вдало складеться, в кінці року Собака подарує вам довгоочікуваний успіх і чималий прибуток.

Гороскоп для чоловіка-Козерога


Гороскоп на 2018 рік: Козеріг

Все складатиметься добре у тих представників знаку, які воліють зайвий раз «не висовуватися», перебувати там, де «і стіни допомагають». Якщо ви статичні за життя і жодним чином не пов'язані з частими пересуваннями, то 2018 рік пролетить швидко і непомітно, не принісши особливих змін і потрясінь.
У діловій сфері все почне налагоджуватися ближче до вересня. Цей час буде особливо сприятливим для тих Козерогів, які займаються творчістю або не можуть обходитися в своїй роботі без креативу. Навіть, якщо ваша діяльність ніяк не пов'язана з пошуком оригінальних ідей, креативити, все ж, доведеться – використання нестандартних підходів буквально врятує вас від сірості, буденності і посередності.
Якщо в першій половині 2018 року і були у мужніх Козерогів якісь втрати, то до кінця року вони їх благополучно компенсують. Головне в будь-якій справі – бути уважним у всьому, що стосується фінансових питань. Інвестиції слід ретельно обдумувати. Це, звичайно, не стосується сприятливого відрізка часу з кінця лютого на початок березня.
Можливо, чоловікам-Козерогам потрібно збільшувати свою сферу впливу. Та ж доля може спіткати і кола вашого ділового спілкування. Багато доб'ються виходу на нові ринки, в основному, це відбудеться завдяки новим іноземним контактів. В першу чергу, це стосується тих представників знаку, які займаються підприємницькою діяльністю. Як би там не було, дані зміни чекають вас лише у другому півріччі 2018 року.

Гороскоп для жінки-Козерога


Гороскоп на 2018 рік: Козеріг

У всьому, що стосується любові, вам слід покластися на суто жіночу інтуїцію. Якщо прислухатися до свого власного «я», всіх прекрасних представниць знаку чекають цікаві зміни на краще. Переважна більшість жінок-Козерогів скористаються моментом і поринути в світ карколомних, барвистих, хвилюючих романів. Однак зав'язати відносини просто, а підтримати їх не кожен зуміє. Те, як складуться відносини, цілком і повністю буде залежати від чарівних Козерожек. Не виключено, що в ім'я стабільних відносин ви відмовитеся від деяких ваших звичок.
Питання здоров'я в 2018 році виявляться вельми суттєвими для представниць свого знака. Якщо попередній рік радував відмінним самопочуттям і відсутністю важких захворювань, то здоров'я в 2018 році залишиться на тому ж рівні. Головне – підтримуйте імунітет і не зловживайте шкідливою їжею й алкоголем.
Однак, якщо 2017 рік приніс проблеми з деякими органами – чекайте продовження і в 2018 році. Подібна ситуація зі здоров'ям жінок-Козерогів триватиме лише до липня. З другого літнього місяця організм підбадьориться, і ви можете розраховувати на хороші новини. Наприклад, вас може чекати звістка про те, що недуга відступила безповоротно. Життєвий потенціал також прийде в норму.

Яким буде здоров'я Козерога в 2018 році


Гороскоп на 2018 рік: Козеріг

Рік Собаки, незважаючи на доброзичливу і миролюбного покровителя, вимагатиме від усіх Козерогів пильної уваги до власного здоров'я. Не виключені емоційні сплески, тому пістарайтеся навчитися переносити їх без зайвих втрат. Гарною ідеєю стане направляти всю свою нерозтрачену енергію в спортивне русло. Спробуйте зайнятися новими цікавими видами спорту.
У другій половині року, в силу навалилися неприємностей, можливі порушення в реакції на деякі ситуації. Ймовірно, Козероги будуть піддані захворювань з боку серцево-судинної системи. Не зайвим буде відправитися в лікарню і отримати адекватну консультацію лікаря. Ні в якому разі не варто пускати все на самоплив і, вже тим більше, займатися самолікуванням, як звикли робити мільйони людей. Не ризикуйте власним здоров'ям – це може обіцяти вам великі проблеми.
Ближче до кінця року намагайтеся більше гуляти на свіжому повітрі, частіше відпочивати від роботи і не перенапружувати себе зайвою працею. Зірки рекомендують включити в свій раціон харчування більше фруктів.

Прогноз на сімейне життя


Взимку можна запланувати переїзд або зайнятися пошуком нового будинку. Але для покупки дорогої нерухомості час ще не настав. Весна подарує хороший шанс для вирішення побутових проблем. Уміння прислухатися до побажань домочадців допоможе Козерогам уникнути багатьох конфліктів.
Гороскоп на 2018 рік: Козеріг

У літній час у ваш будинок прийдуть гармонія і радість – цінуйте це щасливий час і пістарайтеся підтримувати атмосферу зізнаннями в коханні, також пістарайтеся навчитися прощати чужі промахи. Дозвольте молодшому поколінню керувати домашніми турботами, і ви здивуєтеся виявленим здібностям до ведення домашнього господарства. Взимку батьки потребують особливої уваги – сувора пора року зробить їх надмірно ворчливими.

Любовний гороскоп для Козерога на 2018 рік


Протягом року можуть виникати неприємні ситуації, які навіть спричинять за собою розрив з партнером. Щоб цього не сталося, проявіть мудрість і терпіння. У другій половині 2018 року ви можете настільки захопитися своїми думками, що повністю перестанете приділяти увагу своїй другій половинці. Щоб кохана людина не відчував себе обділеним, пістарайтеся провести кілька днів тільки наодинці один з одним, рушайте в коротку відпустку подалі від будинку.

Кар'єра і бізнес


Гороскоп на 2018 рік: Козеріг

Позитивні зміни не змусять себе чекати – вже на початку року успіх в роботі буде очевидним, ви зможете повністю розкрити свій потенціал і показати начальству себе у всій красі. Однак, разом з тим, небесні світила застерігають від мимовільного розпилення сил в різні сторони. Козерогам в усьому потрібно буде покладатися лише на себе. Ймовірно пропозиція заробітку закордоном. З відмовою краще не поспішати – ви зможете проявити в цій поїздці всі свої найкращі здібності.

Фінансовий гороскоп


На самому початку рік Собаки принесе великі труднощі. Затягніть тугіше паски і наполегливо дотримуйтесь піставленої мети. Азартні ігри краще залишити в минулому – ризикувати грошима зараз не час. Навесні, на жаль, ситуація не покращиться. Однак трохи терпіння і активності в роботі незабаром принесуть свої плоди. Осінь і зовсім відкриє прибутковий сезон. У доважок до всього, вам почнуть повертати борги, про яких ви вже й думати забули.

Відео-гороскоп


загрузка...
Гороскоп на 2018 рік: Козеріг
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають