• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку

Звичайно ж, всіх цікавить, яким буде 2018 рік в любовному плані, наскільки сприятливим, що про це говорить гороскоп. Астрологи вже проаналізували положення небесних світил і склали точні прогнози.

Овен


Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Овен обов'язково повинен відчувати почуття любові або сильної прихильності в 2018 році, саме це дасть йому необхідні сили і енергію для всіх інших справ. Закоханість підстьобує самовдосконалюватися, домагатися значних успіхів, однак всесильний Марс, що впливає на цей знак зодіаку, робить його трохи егоїстичним і різким у стосунках.
В цілому 2018 рік стане вдалим для Овна не буде яскравих, але руйнівних сплесків. Вже наявні і стабільні відносини будуть розвиватися в позитивному прогресії, стаючи тільки міцніше. Це буде хороший рік узаконити давно тривалі любовні зв'язки, пройти обряд вінчання, намітити пишне святкування річниці весілля.
Тим, хто в самому початку шляху пошуку своєї другої половинки, зірки дадуть кілька шансів, але, швидше за все, це прохідні варіанти, особливо в перших місяцях календарного 2018 року. З другої половини року ситуація покращиться, з'явиться багато нових знайомств, але навряд чи дружба переросте в щось серйозне, мабуть, ще не прийшов той час. Це не біда, відчувати сильні почуття для підтримки своєї енергії можна і таємно, не повідомляючи про симпатії до об'єкту поклоніння.

Телець


Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Зазвичай спокійний і вірний Тілець в 2018 році буде зразком для наслідування, як належить поводитися сімейним людям. За це варто сказати спасибі мудрою і виваженою Венері, під чиїм небесним заступництвом знаходиться цей знак зодіаку.
Якщо на початку року Телець ще може проявляти упертість і наполягати на своїй точці зору, пригнічуючи думку близьких, то після дня Рівнодення вплив Венери посилиться і в сім'ї настане повна гармонія і взаєморозуміння. Телець перестане нервувати, оцінить зусилля близьких по збереженню відносин.
Самотні Тельці, хоча такого не буває за визначенням – у Тельців завжди хтось закоханий, в 2018 році можуть зустріти надійного і вірного партнера в житті. Чи зможе справжній друг стати улюбленим, все залежить від Тільця, які пріоритети будуть обрані. Зірки будуть давати шанси влаштувати особисте життя тим, у кого вона поки в зародковому стані.
Взагалі, 2018 рік в плані любові для Тельця буде без принципових змін, Венера прихильна до сімейних відносин, тому не буде сумнівів, недовіри, ревнощів. Гарне і сприятливий час для насолоди сім'єю і простого спілкування з цікавими людьми.

Близнюки


Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Ось вже для кого з усіх знаків зодіаку і стане 2018 рік запам'ятовується і важливим у любовному ставленні, так для Близнюків, вони це безумовно заслужили. Зірки не просто говорять, вони гарантують, що цей знак зодіаку в календарному 2018 році зустріне свою долю.
Цікаво, але сімейні Близнюки, які вже створили осередок суспільства і цілком задоволені своїм вибором, саме в партнері по життю роздивляться ту саму другу половинку, про яку складають вірші і романи. Шлюб стане набагато міцніше, а відносини довірливішими.
Близнюки, хто тільки ще в пошуку любові, повинні звернути пильну увагу на знайомих і друзів, колег – усіх, хто давно потрапив в їх орбіту спілкування. Дуже висока ймовірність, що вже відомого людини Близнюки подивляться іншими очима, закоханими. Така любов буде взаємною і міцною.
Для Близнюків добре в 2018 році планувати одруження, навіть поспішне і непродумане, на думку шокованих оточуючих, виявиться досить далекоглядним і надійним. Не можна упускати такий важливий і успішний рік, дуже рідко вплив Меркурія буває настільки сильним, треба обов'язково створити сім'ю або хоча б почати тривалі серйозні стосунки з перспективою на шлюб.

Рак


Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Весь 2018 рік зірки і Місяць, як покровитель, зокрема будуть говорити Раку, що ще рано вступати у відносини, зараз не час для цього, все ще буде попереду. І зірки праві, Ракам краще спрямувати свою увагу на навчання, роботу і повсякденні обов'язки, ніж на любовні відносини.
Сім'я немов буде в курсі зоряного прогнозу, Раку ніхто не буде смикати, вимагати незліченних зізнань у коханні, настоювати з романтикою і іншими зітханнями під місяцем. У Рака все буде добре, шлюб не розпадеться і не зіпсуються стосунки, просто не буде акценту саме на яскравість і полум'яного почуттів.
У Раків-самітників в 2018 році трапиться велика кількість знайомств, але просте спілкування не переросте в щось більше, максимум, буде міцна дружба з представником протилежної статі. Втім, і дружба ця довго не триватиме, оскільки у Раків зараз роки становлення, досягнення певного положення. Як тільки потрібний статус буде отримано, можна і думати про кохання.
Місяць обіцяє Ракам в найближчі роки, але не 2018 зустріч близького і вірного чоловіка, з яким можна прожити все життя. Саме такий варіант Ракам-однолюбам підходить як н ніякий інший.

Лев


Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Так! Тільки ця відповідь мають чути всі питальні від Лева в 2018 році. Пропозицію руки і серця, або піти на побачення, або дати номер телефону, або проводити до будинку після вечірки — Леви повинні давати своїм шанувальникам надію, 2018 рік сприятливий у сфері любовних відносин для цього знаку зодіаку.
Леви, як царські особи, абсолютно не готові кожного зустрічного пускати в своє життя, і це правильно. Однак зірки підказують, що можна безболісно входити в стосунки, просто не акцентувати увагу на серйозність і довговічність. Це виявиться ідеальним варіантом, коли є спілкування, але при цьому немає обов'язків і непотрібних обіцянок.
Зірки кажуть, що хорошим супутником для Лева стане людина із зовсім іншої обстановки, до цього моменту незнайомої. Відсутність спільних інтересів і тем для розмови дозволять краще зрозуміти душу іншого. Адже для створення сім'ї набагато важливіше знати не поверхневу інформацію, а щось глибинне, що не відкривають кожному зустрічному.
Лев належить до стихії вогню і знаходиться під заступництвом Сонця – таким годиться тільки найкраще в житті, 2018 рік принесе саме таку любов – сильну, правильну, хорошу.

Діва


Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Дів в 2018 році чекає підвищена затребуваність. З чим це більше пов'язано: з тим, що Діви давно не відкривали своє серце, думаючи, що цей прохідний варіант, або з великою зайнятістю на роботі, ясно тільки одне: зірки Дівам обіцяють багато пригод на любовному фронті. Звичайно, багато чого залишиться за рамками історії, більшість закоханих залишиться ні з чим, але Діви мають намір в 2018 році знайти саме свій варіант.
Самотні Діви здивуються напливу емоцій і вражень, кожен претендент на руку і серце буде дивувати по-крупному. Зоряний порада: не надавайте великого значення занадто яскравому — жарко горить, швидко згоряє, а вам треба надовго?
Для Дів, хто давно і міцно перебуває у шлюбі, 2018 стане роком відкриттів і натхнень від своєї законної половини. Це стане час цієї сімейного життя, коли є внутрішня залежність один від одного, не вистачає часу наговоритися і все хочеться робити спільно.
Любовний гороскоп для дів в 2018 році обіцяє багато зустрічей, нових знайомих, пропозицій. Діви повинні навчитися відсіювати несуттєве, розглядаючи тільки найбільш важливе і варте уваги, адже Діви в любові дуже консервативні і скромні, їм треба раз і назавжди, і щоб як у казці. І зірки кажуть, що так все цілком може і статися.

Ваги


Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Для Терезів в 2018 році в любовному плані характерні невизначеність, сумніви і часті зміни своєї думки. Це говорить лише про те, що немає поруч надійного людини, на якого Ваги можуть покластися зі стовідсотковою впевненістю, повністю довіряти.
Венера обіцяє багато любовних пригод протягом року, флірт і залицяння. Можливі навіть пропозиції руки і серця, але не варто розглядати їх дуже уважно, з того боку вони і не продумані, зроблені під впливом конкретної ситуації. Терезам належить складна робота щодо вибору того самого варіанту з десятка інших, і ще немає гарантії, що ця важлива зустріч відбудеться.
Зірки пропонують Терезам в 2018 році просто розслабитися, насолоджуватися дружнім спілкуванням і легкими, ні до чого не зобов'язуючими відносинами. Не варто очікувати занадто більшої любові, зараз не найкращий час для експериментів у вигляді стрімкого шлюбу, обіцянок і клятв. Тут виключно добре нагоді головна риса характеру цього знака зодіаку – все піддавати сумніву, ретельному аналізу. Це допоможе уникнути помилок і обманів.

Скорпіон


Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Як не важкі і складні Скорпіони як друга, колеги, сусіди, але от у сім'ї вони можуть бути зовсім іншими: м'якими і піступливими. У 2018 році в цього знаку зодіаку любов буде настільки активною, що позитивні якості стануть проявлятися не тільки для близьких і коханих, а для всіх оточуючих.
Зірковий гороскоп обіцяє Скорпіона дуже багато любові в 2018 році, можливий новий міцний шлюб, побудований не на розрахунку, а емоціях. Якщо ненадійний союз не розпадеться, значить відкриються нові перспективи, коли Скорпіон замість звичного, вже наскучившего людини побачить зовсім іншого поруч – рішучого, готового пожертвувати своїми інтересами заради шлюбу, уважного, романтичного. Тільки таким повинен бути супутник життя для Скорпіона.
На Скорпіонів, хто ще тільки готується створити сім'ю, шукає другу половину, обрушиться велику кількість перспективних і вигідних зі всіх сторін знайомств. 2018 рік стане тим часом, на яке так довго чекав це знак зодіаку, коли любов та емоції будуть переважати над логікою і розумом. Примітно, що при такому підході до відносин, у Скорпіона все складеться вдало і плідно.

Стрілець


Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Варто Стрільцям турбуватися, яким для них стане 2018 рік у любовному ставленні? Астрологи роблять прогноз, що все складеться добре. Можливо, не буде занадто яскравих і сильних емоцій, рік у цілому планується спокійним і умиротвореним.
Стрільцям, які ще не визначилися зі супутником життя, навряд чи в цьому році запропонують руку і серце, адже шлюб -це серйозно і поспішати з ним не варто. Рік буде сприятливий для пошуку партнера по життю, вибору серед кількох претендентів. Для Стрільця, зазвичай підтримує будь-які гучні справи, вечірки і веселе спілкування в компанії, раптом стане головним зовсім інше. Він полюбить довгі розмови по душам, прогулянки вдвох — все, що допомагає краще пізнати людину. Якщо до третьої декаді року пошуки увінчаються успіхом, то велика ймовірність вступу в шлюб у наступному році.
Для Стрільців в родині рік стане часом відпочинку, накопичення сил в домашній атмосфері. Відносини з другою половиною хоч і не переживуть другий медовий місяць, але стануть набагато ближче. Стрілець ще раз переконається, що у нього найкраща сім'я.
У 2018 році зірковий гороскоп радить Стрільцям планувати, шукати, обмірковувати, задовольнятися, що є, ніж здійснювати ризиковані доленосні дії.

Козеріг


Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Як звикли Козероги проявляти ініціативу у всьому, навіть, що їх не стосується, так і в любовних справах вони намагаються домінувати. При цьому зовсім забувають, що сім'я або міцні відносини -це плід роботи двох осіб, спільні старання і зусилля.
У 2018 ситуація, як не дивно, зміниться на протилежну. Спасибі за це варто сказати Сатурну, який славиться своїм умінням охолоджувати. Такий вплив небесного покровителя почнеться буквально з перших чисел нового календарного року і продовжиться до листопада-початку грудня включно.
Любовний гороскоп для Козерога в цей час буде сприятливим, багато чого буде виходити як за помахом чарівної палички – це заслуга Сатурна. Козерогам важливо не тиснути і не виявляти свої сильні якості, інакше супутник може злякатися такого напору.
У 2018 році доленосних зустрічей не намічається, немає вірогідності створення сім'ї на все життя, не буде сильної любові. Це буде час спокійних відносин без яскравих емоцій, коли є можливість аналізувати те, що відбувається, вчитися на помилках, все помічати.

Водолій


Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Кому не варто в 2018 році заводити нові відносини, палко закохуватися і сліпо покладатися на любов інших, так це Водоліям. Зірки радять задовольнятися тим, що є. До того ж поруч з Водолієм вже кілька років перебуває вірний і перевірений людина, яка ідеально підходить на роль супутника життя. Нехай до нього немає палких почуттів і кохання без пам'яті, практика показує, що це не найкращі почуття для шлюбу і створення сім'ї на довгі роки.
Водолії неодноразово обпікалися з-за своєї довірливості до людей, страждали, але в 2018 році любовний гороскоп буде сприятливим. Для цього не треба заводити сумнівні знайомства, коштувати далекосяжні плани на маловідомих людей, вплутуватися в авантюри і історії. Вплив Сатурна означає, що все вийде само собою, непомітно. Саме тому Водолій повинен придивитися до добре знайомим людям, подивитися на них під іншим кутом зору, проаналізувати, кого вийде найкраща партія для шлюбу. І такий союз виявиться довгим і міцним, тому що почуття кохання спалахне трохи пізніше, після процесів впізнавання і довіри.

Риби


Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Рибам 2018 рік принесе те, про що вони давно мріяли. Юпітер знаходиться в такому положенні по відношенню до Сонця і Землі, що астрологи зі стовідсотковою впевненістю дають прогнози у виконанні бажань у Риб. Особливо сприятливо все складеться в любовних відносинах, гарантовані нові знайомі, які будуть готові зв'язати з Рибами свою долю і все життя їх обожнюю.
Навіть у сімейних Риб, хто давно і щасливо перебуває у шлюбі, можливі несподівані і великі зміни в житті, пов'язані з любовною сферою. Найголовніше, що ці зміни будуть тільки позитивні. Імовірний безболісний і швидке розлучення у відносинах, які себе вичерпали, в результаті все призведе до хорошого. Треба зазначити, що самотніми Риби в 2018 році не стануть, поруч завжди буде хтось перебувати, а наскільки близько, залежить від бажання самої Риби.
Рибам не треба буде докладати жодних зусиль з пошуку другої половинки, Доля, як кажуть, знайде і за піччю. Величезна кількість претендентів на руку і серце Риб належить перевірити свою інтуїцію, серце не обдурить і допоможе вибрати вірний варіант.
Зірки припускають, що саме так складуться відносини на любовному фронті для всіх знаків зодіаку в 2018 році, а виповниться гороскоп насправді, залежить від кожного.
загрузка...
Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають