• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки

Символ 2018 року — Жовта (або Земляна) Собака – символ, який недарма був оспіваний практично у всіх світових казках, билинах і баладах, як вірний друг людини. Не дивно, що цей рік призведе в наш світ дуже непростих, але цікавих особистостей. Батькам, які очікують збільшення сімейства у цьому періоді, цікаво буде дізнатися, якими рисами характеру даний тотем наділить їх синочка або доню .


Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки
Діти, народжені в рік Собаки, приязні, ласкаві й товариські!

Знаючи головні характеристики символу року, ви заздалегідь будете підготовлені до моментів, на які варто звернути увагу при вихованні улюбленого чада. Давайте дізнаємося, які особистості приходять в наш світ в роки правління Жовтої Собаки, а також розберемося, як вона взаємодіє з різними знаками зодіакального кола!


ОВЕН, народжений у рік Собаки


Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки
Мабуть, цей малюк володіє найсильнішим і складним характером порівняно з усіма, хто народився з ним в один рік. Недарма таку Собаку стародавні китайці називали «псом війни». Маленькі Овни виключно чесні і сумлінні. Іноді ці риси характеру проявляються їм на шкоду – коли потрібно проявити гнучкість і дипломатичність, вони будуть діяти відкрито і йти до мети з останніх сил. Дитина ніколи не доставить незручностей в гостях або громадському місці – він завжди коректний і вихований на людях. Але лише до тієї пори, поки не вважатиме, що батьківські прохання йдуть врозріз з його планами, або надто вже пахнуть необхідністю виявити нещирість. Так що якщо не хочете образити тітку Машу, яка прийшла в гості, а ваше чадо не переносить на дух її пістійне сюсюкання, краще не змушуйте дитину виходити з кімнати.


ТЕЛЕЦЬ, народжений у рік Собаки


Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки
Собаки - Тельці як і інші люди, народжені в 2018 році, в повній мірі володіють вірністю і відданістю. Що відрізняє цього малюка від всіх інших? Мабуть, це найбільш довірлива з усіх Собак, яку нічого не варто обвести навколо пальця. Мамі і татові доведеться довго пояснювати дитині, що не можна йти з незнайомим дядьком, селищем цукерку, або міняти велосипед на старий м'яч, який розхвалює хитрий сусідський хлопчик. Особливо уважно потрібно стежити за дитиною у підлітковому віці, коли збільшується ризик потрапити під вплив поганої компанії. В іншому ж вас можна привітати – в сім'ї з'явиться справжній помічник, який буде радий зробити щось корисне в будинку. Хлопчики цього знака із задоволенням проводять час з татом в майстерні, а дівчатка завжди крутяться на кухні, навчаючись секретів кулінарії у мами або бабусі.


БЛИЗНЮКИ, народжені в рік Собаки


Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки
Собаки, народжені під заступництвом Близнюків відрізняються відчайдушністю і самостійністю. З одного боку, батьків малюка можна привітати: він швидко навчається виконувати всі гігієнічні процедури і ніколи не чекає, коли йому зашнуруют черевички або застебнутий гудзички на кофті. Проте на вулиці і в будинку за ними потрібне око та око, адже у такого дитину просто невгамовна тяга до всіляких експериментів і відкриттів. Маленьких Близнюків потрібно пістійно займати справами, щоб виплеск зайвої енергії йшов у мирне русло. Продумайте, які гуртки, курси або спортивні секції відповідають характеру малюка, щоб буквально років з 3-4 записати його на заняття. Ще однією відмінною особливістю цих дітей є доброта, тому батьки ніколи не залишаться в старості без їх підтримки та уваги.


РАК, народжений у рік Собаки


Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки
Рак завжди забезпечує дітям зайву чутливість і емоційність. Дане правило діє і для Раків , народжених у рік Жовтої Собаки – їм настільки огидна несправедливість, що вони просто не можуть стримати емоцій, вступаючи в бій з будь-якою «темної» силою. Малюк буде безстрашно відбивати кошеня у бродячого пса, поліз на дерево, щоб зняти звідти сусідську кішку, притягне в будинок сімейство викинутих цуценят, тому що його мета в цьому світі – нести добро всьому живому. Пістарайтеся обережно привчати дитину до несправедливості нашого світу. Він здатний розревітися від будь-якого сумного фільму, мультика чи казки, тому варто обережно розповідати, що в житті всяке буває, і зовсім не обов'язково кожен раз кидатися на амбразуру. З таких дітей часто виростають поети, письменники і художники, так як у них яскраво виражена тяга до творчості. Батькам варто бути обережними в вчинках і словах – дитина ображається по всякому дрібниці і гостро переживає будь-які сварки.


ЛЕВ, народжений у рік Собаки


Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки
Такі діти особливо люблять увагу і завжди намагаються опинитися в центрі подій. З раннього дитинства Леви будуть намагатися зробити все, щоб мама і тато цілодобово з ними вовтузилися. Вони рухливі, шумні і не терплять конкуренції. Варто кілька разів подумати, перш ніж заводити ще однієї дитини в сім'ї – малюк, народжений під заступництвом цього знаку, завжди буде прагнути перетягнути на себе увагу і турботу. З-за цієї риси характеру в нього практично не буває проблем у школі, адже дитина завжди і у всьому повинен бути першим. Без всякого сорому він буде читати вірші зі сцени і виступати в шкільних пістановках, краще за усіх підготуватися до контрольної роботи і прочитає все, що задано з літератури на канікулах. Мамі і татові потрібно відразу розставити всі крапки над «і» у питаннях сімейного верховенства, інакше ви й оглянутися не встигнете, як весь розпорядок у будинку буде підпорядкований бажанням цього активного малюка.


ДІВА, народжена в рік Собаки


Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки
Дітки, які прийшли в наш світ під заступництвом цього знаку, відрізняються розумом, обачністю та обережністю. Їх точно не вийде втягнути в якусь сумнівну авантюру. Малюки - Діви воліють спокійні ігри, читання книг і колекціонування, а також пістійно збирають гроші на свої захоплення. Мабуть, єдина негативна риса таких дітей – вони трохи жадновати. Якщо захочете позичити гроші з його власної скарбнички, вас чекає серйозна боротьба і щоденні питання, коли ж взяте буде покладено на місце. Дитина буде виключно відданий сім'ї та її інтересам і ніколи не проміняє домашні посиденьки на вечірку з друзями. Такі діти розважливі і розвинені не по років, так що із задоволенням беруть участь у розмовах дорослих.


ВАГИ, народжені в рік Собаки


Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки
З усіх дітей, народжених у рік Жовтої Собаки, Ваги вважаються самими м'якими, доброзичливими і ніжними. У них немає звичайної агресії, властивої даному знаку від природи. Навпаки, вони виключно дипломатичні і з легкістю вирішують будь-який конфлікт шляхом проведення переговорів. З дитинства у них розвинене відчуття стилю і проявляється любов до всього вишуканому і прекрасного. Ви ні за що не надягнете на малюка кофтинку, плаття або штани, які він вважає некрасивими. Варто подумати над тим, щоб віддати дитину в художню студію або музичну школу – з цього цілком може вийти толк. А ось точні науки дитині найчастіше не даються — маленький фантазер і мрійник зовсім не дружить з мовою сухих цифр і математичних викладок.


СКОРПІОН, народжений у рік Собаки


Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки
Мабуть, саме ці малюки мають найбільш складним і суперечливим характером. Скорпіони ніколи не підуть на поводу у чужих бажань, але зроблять все для досягнення своїх. Мамі і татові доведеться запастися терпінням – переспорити дитини неможливо, а на будь-які покарання він реагує гучними криками й істериками. Єдиний шлях донести до нього якусь думку або вимога – запастися набором залізних аргументів. І то не факт, що вони змусять його повністю відмовитися від наміченої мети — швидше за все, її просто відкладуть на потім. З іншого боку, можете не переживати, чи знайде дитина місце під сонцем. Безумовно, знайде, та ще й саме тепле, комфортне і грошове. Такий дитина вже підлітком визначається з майбутньою професією, причому вибирає її виключно вдумливо і прагматично.


СТРІЛЕЦЬ, народжений у рік Собаки


Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки
Заряд енергії у цих дітей просто вражає уяву! Стрільці ніколи не сидять на місці і терпіти не можуть заняття, пов'язані з концентрацією та необхідністю методично докладати зусилля. Мама і тато повинні підібрати йому хоча б одну, а то й кілька спортивних секцій, щоб дитина не піставив на вуха весь будинок. Як тільки ваше чадо почне робити перші кроки, тут же піставте запори на ящиках з ножами, голками і ножицями – дитина настільки активно пізнає навколишній світ, що це часто призводить до травм. Хоча є в цьому і свої плюси – будь-які життєві проблеми він вирішує самостійно, не залучаючи батьків і бабусь з дідусями. Зазвичай це явний лідер у будь-якому колективі. Улюбленцем вчителів малюка назвати не можна – він дуже сильно любить сперечатися, але в тому, що дитина виб'ється в люди, можна не сумніватися.


КОЗЕРІГ, народжений у рік Собаки


Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки
Мабуть, одне з найбільш вдалих поєднань року і зодіакального знаку. Батькам цієї дитини заздрять всі інші мами і тата, адже він абсолютно конфліктний, завжди ходить, міцно тримаючи маму за руку, не намагається втекти на дорогу або залізти на дерево. Маленькі Козероги відрізняються розсудливістю і уважністю. Якщо ви доручили зробити дитині під час своєї відсутності, будьте впевнені, що все буде виконано в кращому вигляді. Чадо розуміє необхідність прибирати іграшки, мити посуд, допомагати з будь-якими господарськими клопотами. Такими ж вірними і відданими Козероги залишаються і по мірі дорослішання. Якщо у підлітковому віці дитина вирішить відправитися на вечірку і побачить, що затримується – він завжди дзвонить мамі або татові, щоб вони не хвилювалися. Єдиний мінус в характері дитини – виняткова педантичність, яка доходить просто до крайнощів.


РИБИ, народжені в рік Собаки


Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки
Мабуть, це найбільші оригінали з усіх дітей, народжених у рік Жовтої Собаки. Риби люблять не просто вишукані, а химерні речі, можуть з легкістю епатувати оточуючих нестандартною поведінкою, висловлюваннями і зовнішнім виглядом. Такий малюк не сприймає ніяких обмежень і правил, так як просто не розуміє, навіщо заганяти себе в жорсткі рамки в догоду оточуючим людям. Швидше за все, в майбутньому він вибере професію, пов'язану з мистецтвом, чи буде все життя займатися фрілансом, так як погано поєднується з формальним колективом. Такі дітки дуже ніжні і завжди потішать маму і тата в складний час. Слабка риса малюка – виняткова влюбливість. Буквально з дитячого садка вам належить зануритися в світ чуттєвих переживань, а кожне розлучення з черговою «любов'ю на все життя» буде вводити його в депресію, з якої дитини потрібно акуратно, але наполегливо виводити.

загрузка...
Дитячий гороскоп на 2018 рік. Гороскоп для дітей, народжених у рік Собаки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають