• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Діти, народжені в 2018 рік Собаки: якими будуть

Доблесний і благородний захисник знаків зодіаку — Собака. Вона завжди напоготові, завжди готова кинутися в бій в ім'я слабких і несправедливо скривджених. Вона безпомилково може розпізнати фальш і облуда, легко визначає, хто друг, хто ворог. Ці риси характеру будуть простежуватися і в дітей, народжених у рік Собаки — 2018 рік. Якщо в гороскопі дитини мало напружених і несприятливих аспектів, то йому повною мірою будуть притаманні риси благородного і ласкавого астрологічного покровителя. А їх чимало. У рік Собаки народилися Елвіс Преслі, Стівен Кінг, Мати Тереза, Сильвестр Сталлоне, Бріджит Бардо, Вольтер, сер Уїнстон Черчілль, Майкл Джексон, Шерон Стоун і багато інших.


Діти, народжені в рік Собаки 2018: загальний опис знака


2018 рік буде роком Жовтої (Земляна) Собаки. Плануючи народження малюка на цей період, батькам цікаво буде дізнатися, які діти народяться в 2018 році, які риси характеру та особливості особистості їм притаманні. У рік Жовтої Собаки з'являться на світ загадкові особистості. Маючи звичайну зовнішність і непримітні фізичні дані, вони будуть підкорювати оточуючих, пробуджувати зацікавленість до протилежної статі. У чому їх секрет? У гармонійно розвиненої особистості, врівноваженості, спокою, стабільності і неприступності. Такої людини завжди хочеться завоювати, підкорити, запропонувати йому більше. Тому діти, народжені в 2018 році, в більшості своїй, подорослішавши, знаходять велику любов і щастя в житті.


Вони не терплять суєти і нещирості, тому уникають «проблемних» людей і осіб з вибуховим характером. З ранніх років малюки виявляють любов до прекрасного. З них виростають великі поціновувачі мистецтва. Батькам варто приготуватися до того, що малюк буде володіти хорошою інтуїцією, проникливістю. Варто задуматися над правильним вибором освіти. Земляні Собаки прекрасні економісти і банкіри, фінансисти. Вони рідко помиляються, якщо мова йде про матеріальну прибутку. Тому діти, які народилися в 2018 році, у дорослому житті, зможуть з легкістю забезпечити сім'ю. Матеріальні проблеми їх не торкнуться.


Діти, народжені в 2018 рік Собаки: якими будуть


Земляна Собака наділяє дитини і здатністю легко переконувати людей. Його доводи завжди аргументовані, чотки і незаперечні. Такі особистості незамінні під час дипломатичних переговорів, тому нерідко роблять відмінну кар'єру. Керівництво цінує їх за чесність і відкритість. Але щоб стати лідерами, їм потрібно навчитися хитрувати. Батькам треба показати дитині, як грати в свою користь». Визначальним фактором того, якими будуть діти, народжені в 2018 році, є атмосфера, в якій вони ростуть (потім працюють, живуть). Від неї залежить, які риси проявить дитина.


Позитивні риси характеру дитини, що з'явився на світ у рік Собаки

розвинуте почуття обов'язку і справедливості;
хоробрість і стійкість перед лицем неприємностей;
здатність пережити навіть дуже важкі хвилини;
впевненість у собі (діти, народжені в 2018 році, тверезо оцінюють свої сили і здібності, знають собі ціну);
вкрай оптимістичні, вміють зберігати секрети;
розвинене розуміння понять добра і зла;
вірність близьким і дорогим людям, відданість справі та власним переконанням;
ввічливість, уважність, скромність, співчутливість і грайливість;
любов до людей і природи.Негативні риси характеру дитини-Собаки


Розвиваються у дітей, які потрапили в несприятливе середовище або народилися з несприятливими аспектами в гороскопі. Особливість астрологічного знака — при правильному вихованні контролювати розвиток поганих рис характеру дуже легко, оскільки діти, що з'явилися на світ у рік Собаки, одні з найбільш сприйнятливих і чуйних. Цей аспект відрізняє знак від інших представників гороскопу. Придушувати негативні риси характеру дуже просто. Потрібна ласка, турбота і дисципліна.


Діти, народжені в 2018 рік Собаки: якими будуть


У дитини можуть простежуватися такі негативні риси характеру:

підвищене занепокоєння, метушливість, втручання в чужі справи;
нерозумна злість і деспотичність;
дурне безстрашність і егоїзм;
емоційна замкненість і нетовариськість;
схильність до склочничеству і дріб'язковість;
холодність і відчуженість, меркантильність;
надмірна балакучість.На що звернути увагу, виховуючи дитину-Собаку?


Щоб правильно виховати малюка і допомогти йому досягти успіхів у дорослому житті, дізнайтеся, які діти будуть народжені в 2018 році, які слабкості їм притаманні. Малюк, що з'явився на світ у рік Собаки, дуже прив'язаний до рідним і друзям. Він стерпить образи, виправдовує вчинки, завжди прийде на допомогу, адже він великий альтруїст. Але не пробачить зраду. Воно «розіб'є» його серце. Батькам варто пам'ятати, що таких ситуацій повинно бути якомога менше, інакше дитина закриється «від усього світу». Малюка краще підготувати до того, що люди можуть і будуть його розчаровувати. Пояснити, що до таких ситуацій слід ставитися лояльніше, прощаючи «зрадника».


Дитина-Собака майже завжди забуває про свої потреби, піклуючись про інших. З одного боку, це чудова риса характеру, з іншого — немає. Його не завадить навчити практичності і турботи про самого себе. Проблеми можуть виникнути і з-за моралистического і філософського складу характеру.


Діти, народжені в 2018 рік Собаки: якими будуть


Малюк, часто стикається з проблемами, стає або надмірно товариським, або дуже замкненим. Обидва стану невластиві істинним Собакам. Спістерігаючи у дитини одне з них, потрібно «бити тривогу». Дізнатись причину неспокою можна розмовами, ніжністю і турботою. Причому більшість «проблем» Собаки вирішуються саме на стадії розмов. Це пояснюється недовірою і чутливістю малюка, який «приміряє» на себе навіть негаразди, що випали на частку друзів.


Собака — командний гравець з великими задатками лідера. Тому батькам малюка, народженого в 2018 році, варто приготуватися до збитим колінах, до попадання в неприємності, активності і пустощів дитини. Він завжди буде в гущі подій, набиваючи гулі борючись за справедливість.

загрузка...
Діти, народжені в 2018 рік Собаки: якими будуть
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають