• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік: Близнюки

Гороскоп як «прогноз» майбутнього завжди хвилювало уми багатьох людей. Одні цілком довіряють «переказами зірок», інші ж відносяться до гороскопів скептично. Однак взаємозв'язок небесних світил і місяця народження людини вже давно доведений факт, який не варто ігнорувати. Гороскоп для Близнюків на 2018 рік ясно показує, що для кожного з представників цього знака Зодіаку відносини в родині вийдуть на перше місце в ієрархії життєвих пріоритетів.
По всій видимості, 2018 рік Собаки стане для Близнюків періодом, коли всі давно забуті або відкладені на невизначений строк проблеми або конфлікти знову опиняться в їх житті, причому вони вирішать нагадати про себе в самий невідповідний час. Весь рік представникам знаку доведеться мати справу як з поточними, так і з раптово виниклими питаннями, які, ймовірно, колись були відкладені «на потім».
Єдино вірним рішенням стане, зрештою, планомірне і неквапливе рішення нависають питань і розплутування всі вступників проблем. Занепокоєння і екстрені заходи тут не допоможуть.
Гороскоп на 2018 рік: Близнюки

Найбільш правильним буде відкласти рутинні справи і накопичити достатньо сил, щоб з головою зануритися в накопичилися питання і з легкістю вирішити кожен з них. Друга половина 2018 року виявиться більш вдалою в плані прийняття важливих рішень, розподілі пріоритетів.

Чоловіки-Близнюки


Початок року мужнім представникам свого знаку Зодіаку потрібно повністю присвятити підготовці до серйозного ривка в професійному плані. І це одночасно з вирішенням поточних справ. Багатозадачність – головна складова успіху.
Гороскоп на 2018 рік: Близнюки

Весь рік самотні чоловіки-Близнюки будуть охочі до романтичних відносин. Можливі нетривалі любовні захоплення, які ні до чого доброго не приведуть.
Зірки рекомендують Близнюкам-чоловікам забути ненадовго про своїх лідерських якостях і приміряти роль другого плану. У той же час потрібно бути готовим самостійно вирішувати будь-які питання і не чекати допомоги зі сторони.
Фінансові перспективи виявляться райдужними та безхмарними для всіх представників знаку. Але це не стосується тих Близнюків, які не погребували угодами «не чистими» з юридичної точки зору. Також потрібно бути обережними з сумнівними придбаннями.
Загалом, рік Собаки дозволить продуктивно попрацювати, якщо працювати з повною віддачею. Особисті питання будуть вирішуватися легко. Настрій чоловічої частини Близнюків на позитивний лад посприяє вирішенню багатьох непростих ситуацій. Наполегливість в деяких питаннях допоможе досягти бажаного результату.

Жінки-Близнюки


Гороскоп на 2018 рік: Близнюки

Протягом усього року прекрасна частина знака Зодіаку Близнюки буде плідно працювати. Напружена робота не завадить, однак, тримати руку на пульсі особистих взаємин. Зірки подарують жінкам-Близнюкам здатність блискавично реагувати на зміни в справах любовних. Рішучість стане тим важливим гвинтиком, який допоможе злагодженою та безперебійною «роботі» любовних відносин.
Останній літній місяць стане сприятливим періодом для творчості. Від кожної з представниць знаку Близнюки знадобиться оригінальний і незаяложений підхід до вирішення цілої купи рутинних проблем. Потрібно бути більш виверткої і наполегливою, щоб все задумане здійснилося. Подібна жіноча тактика приведе кожну до блискучим результатами.
Жодною мірою не завадить жінкам-Близнюкам і нестандартний погляд на оточення. Щоб знайти найкращі способи досягнення всіх піставлених цілей і цілком вдало вирішувати справи, які можуть здатися безнадійними жіночій натурі Близнюків, їм, в першу чергу, слід керуватися холодним розумом і здатністю тверезо оцінювати ситуацію. Тому, не потрібно «пороти гарячку», краще дати емоціям час охолонути. Також жінкам-Близнюкам потрібно пістаратися не піддаватися зневірі, яке ні-ні, та і «підніме голову» через що часто виникають на шляху перешкод.

Здоров'я Близнюків в 2018 роціНа щастя, практично весь рік хвороби будуть цуратися Близнюків. Однак для цього їм потрібно добре харчуватися, не забувати про зарядку і підзарядці імунітету вітамінами. Звичайно, не можна забувати і про відпочинок. На початку року не зайвим буде звернутися до фахівця для профілактики і виключення загострення хронічних захворювань. Взимку, правда, підвищується ризик отримання травм різного ступеня тяжкості, тому слід дотримуватися обережності, як на вулиці, так і вдома. Техніка безпеки на роботі повинна бути понад усе.
Також варто уникати перенапруження на роботі, інакше вже до весни Близнюки можуть відчути різкий занепад сил. Щоб підтримувати свій організм в хорошій формі, Близнюкам зірки рекомендують здійснювати піші прогулянки, пробіжки, зайнятися плаванням або записатися на фітнес.

Сім'я


Гороскоп на 2018 рік: Близнюки

На початку року Близнюкам потрібно приділяти більше уваги своїм батькам, максимально оточити їх любов'ю і турботою. Також варто більше спілкуватися з родичами, як з близькими, так і далекими. Близнюки можуть бути впевнені – це принесе в життя тільки позитивні емоції.
Шлюб краще укладати Близнюкам у весняний період або ж у кінці осені, тоді сім'я буде міцною, а відносини вельми і вельми міцними. Рік Собаки має Близнюків до ремонту, переїзду, навіть будівництву. З підтримкою рідних все задумане здійсниться.
Представники цього двоїстого знака Зодіаку повинні уникати конфліктів з близькими, намагатися не образити рідню ні словом, ні ділом. Краще прислухатися до думки сім'ї. Якою буде обстановка на сімейних вечорах залежить тільки від Близнюків, яким доведеться добре попрацювати над збереженням душевної атмосфери в сім'ї.

Любовний гороскоп Близнюків 2018


Гороскоп на 2018 рік: Близнюки

Багато Близнюки зможуть розраховувати на взаємність і гармонію в романтичних стосунках. Безліч яскравих вражень і вир любовних пригод може запаморочити голову вітряним Близнюкам. Зірки радять не втрачати самовладання. Деякі зав'язалися протягом року відносини можуть бути недовговічними. Щоб розрив не був болючим, Близнюкам не потрібно відкривати своє серце новій людині раніше часу.
Деяким самотнім представникам знака пощастить створити сім'ю. Щоб налагодження спільного побуту пройшло на добрій ноті, Близнюкам потрібно пістаратися згладжувати «кути» і зайвий раз промовчати, коли емоції захлиснуть. Тоді всі негаразди і суперечки вирішаться полюбовно. Сімейним Близнюкам слід проводити більше часу зі своєю другою половинкою, щоб партнер не ревнував.

Гороскоп кар'єри


Гороскоп на 2018 рік: Близнюки

Рік Собаки піднесе Близнюкам реальну можливість для кар'єрного росту. Для цього вже на початку 2018 року потрібно зайнятися зміцненням своїх позицій на робочому місці. Начальство по праву оцінить відповідальність і працьовитість Близнюків, так що деякі представники знаку отримають чудову пропозицію зайняти одну з керівних посад. Прийнявши таку пропозицію не можна забувати про людяність і нормах спілкування з працівниками.
Близнюків-бізнесменів чекає успішний прорив. Але ризикувати в 2018 році зірки не рекомендують. Також варто утриматися від всякого роду авантюр, щоб не бути обдуреними недоброзичливцями або заздрісниками.

Прогноз на фінанси і бізнес


Гороскоп на 2018 рік: Близнюки

Середина року порадує Близнюків додатковим доходом. А на початку 2018 року може надійти не одну пропозицію про вигідному інвестуванні коштів. Перш ніж прийняти будь-яке рішення, потрібно ретельно продумати всі варіанти і сценарії розвитку будь-якого зі своїх намірів. У разі успішного вкладення грошей, вже в кінці року можна розраховувати на істотне збільшення гаманця.
Зірки радять не починати нову справу, поки не виплачений старий борг. Так що перед початком чого б то не було Близнюки повинні розрахуватися з боргами та кредитами. У жовтні є всі шанси зробити вигідну покупку великого масштабу.

Відео-гороскоп


загрузка...
Гороскоп на 2018 рік: Близнюки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають