• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік для Телеців

Гороскоп на 2018 рік для Телеців
Телець – синонім благородства. Людей, народжених під цим знаком, відрізняє незалежний характер, розміреність і сила волі. Знак виділяється з натовпу мовчазністю, розміреністю у жестах і рухах. Природна допитливість і перевагу будувати плани на далеку перспективу змусять прочитати гороскоп на 2018 рік для Тільця вже сьогодні.


Вивести його з стану внутрішньої рівноваги і балансу можна, головне пам'ятати, Телець не може бути трохи злий або роздратований, він відразу впадає в лють, прагнучи крушити все на своєму шляху.


Їм важлива думка оточуючих, ви не зустрінете знака в м'ятою сорочці або нечищених черевиках. Всім своїм виглядом він буде подавати вид процвітаючого людини, що досягла висот, хоча таким не є.


В особі Тільця можна знайти вірного друга, який підставить плече у важку хвилину і без коливань займе велику суму. Від вас вимагається небагато – довести щирість свого ставлення і чесність. Брехні він категорично не сприймає, а розпізнає лукавство на подив швидко.


Гороскоп на 2018 рік для Телеців
Що готує Земляна Собака представникам знака в 2018 році?


У порівнянні з бурхливим і багатим на події 2017 його наступник пройде під егідою тиші і спокою. Вже у лютому доведеться прийняти відповідальне рішення, причому часу на роздуми буде обмаль.


Весна буде приємною і умиротвореної, сюрпризи один за іншим розбавлять одноманітне існування Тільця яскравими фарбами. Не виключена зустріч з одним з далекого минулого, несподівану пропозицію про роботу або фатальна зустріч, яка дозволить зрозуміти, що таке справжня любов.


У середині року ваша здатність передчувати неприємності і спритно розпізнавати фальш вбереже близької людини від проблем із законом і навіть тюремного ув'язнення.


До осені налагодьте стосунки з сім'єю. Знайдіть час погостювати у мами або відправитися в гості до бабусі, покажіть, як багато вони значать для вас.


З першими холодами багато представників знаку впадуть у депресію і займуться самоїдством. Краще присвятити цей час переоцінки цінностей, зрозуміти правильний життєвий шлях ви обрали і чи потрібно в житті щось міняти. Якщо відповідь позитивний, з нового 2019 року слід приступити до реалізації задуманого.


Гороскоп на 2018 рік для Телеців
Гороскоп на 2018 рік для Тільця чоловіки


Плідну працю на початку року стане панацеєю від сердечних переживань і страждань. Ви отримаєте задоволення від похвали керівництва і повернете розтоптане зрадою близької людини самооцінку. Виявлену старанність зробить Тельців прямими кандидатами на підвищення або отримання грошової премії.


Влітку зірки рекомендують не засиджуватися на роботі допізна, а приділяти більше часу сім'ї. Заплануйте спільний відпочинок, підтягніть дітей з навчанні, допоможіть батькам відремонтувати прохудившуюся дах.


Листопад і грудень – сприятлива пора для реалізації довгострокових проектів. Випробуйте себе на новому терені, гра варта свічок.


Гороскоп на 2018 рік для Телеців
Гороскоп на 2018 рік для Тільця жінки


Саме час розставити всі крапки над «і» в своїх стосунках з чоловіком. Викличте його на відверту розмову, запитайте про наміри та перспективи. Будь-які конфлікти і непорозуміння будуть легко вирішуватися і дозволять прийти до взаємовигідного вирішення.


Не прислухайтеся до порад навіть найбільш довірених подруг. Дати правильну оцінку подіям допоможе тільки ваша інтуїція.


Самотнім жінкам-Тельцям зірки рекомендують придивитися до колег по роботі. Хтось давно небайдужий до вас. Будьте уважні, пліткарки не дрімають. З заздрості вони можуть уявити вас в невигідному світлі перед начальством. Якщо підступний план буде приведений в дію, репутація знака буде зіпсована і для її відновлення потрібно чимало зусиль.


Якщо у вашій родині панують душевність і затишок, незабаром варто очікувати позитивного тесту на вагітність! Ця дитина переверне з ніг на голову всі плани і подарує безмежне щастя.


Гороскоп на 2018 рік для Телеців
Любовний гороскоп на 2018 рік


На любовному фронті запанує мир і спокій. Вільні представники знаку задумаються про довгострокові відносини і укладення шлюбу. Щоб не розгубити сили на швидкоплинні романи, встановіть критерії, яким повинна відповідати друга половина. Це дозволить швидко відсіяти невідповідних кандидатів і сконцентруватися на стоять.


Зірки рекомендують відхиляти тактовно прояви симпатії з боку товаришів по службі. Зайві плітки навколо вашого союзу не дадуть відносин повноцінно розвиватися і дискредитують перед керівництвом.


Тельці, що складаються у відносинах, в липні-серпні можуть отримати звістку про зраду другої половини. Вірити чи ні чуток – справа ваша. Скандал на грунті ревнощі ні до чого доброго не призведе: якщо зради не було, ви образите почуття і підірвете довіру коханої людини, а якщо була – будете розтрощені зрадою.


Знаках, які перебувають тривалий час у сімейних відносинах, саме час внести родзинку в звичне співіснування з партнером. Організуйте романтичну подорож для вас двох, зробіть дорогий подарунок без приводу або просто запросіть в ресторан.


Гороскоп на 2018 рік для Телеців
Грошовий гороскоп на 2018 рік для Тільця


У першій половині року Земляна Собака застерігає від вкладання коштів навіть у проекти з гарантованим прибутком. Різкий поворот долі залишить вас без гроша. Цей час краще присвятити пошуку нового джерела доходу, який поповнить ваш банківський рахунок, а не спустошить його. Ідіть за перевіреною схемою, не роїться на ті сфери, в яких нічого не розумієте.


Багатий той, хто володіє інформацією. В середині літа правильне трактування отриманих даних дозволить примножити капітал. Якщо зараз на горизонті видніється вигідний проект, відкрийте депозитну комірку в банку на 3-6 місяців – і гроші будуть «працювати», і ви будете впевнені в їх збереженні.


Восени родичі попросять фінансової допомоги Тільця. Не відмовляйте, і вже на початку наступного року ваша щедрість буде винагороджена сповна.


У листопаді-грудні Тельці отримають вигідну пропозицію про покупку нерухомості.


Гороскоп на 2018 рік для Телеців
Гороскоп кар'єри на 2018 рік


Власникам власного бізнесу слід направити зусилля для виходу на зарубіжний ринок. Пошук іноземних партнерів зажадає від Тельця терпіння і стриманості, а відповідність суворим законам країни-партнера змусить багато в чому піступитися. Однак успішне співробітництво забезпечить вам добробут і безбідну старість.


Тельці - службовці протягом року будуть самовіддано виконувати свої обов'язки і до кінця 2018 отримають гідну винагороду за свої труди – нову посаду або хорошу премію. Земляна Собака застерігає від інтриг в колективі. Дотримуйтесь нейтралітет, один невірний крок забезпечить глузування з боку товаришів по службі і моральне падіння в очах начальства.


Серпень буде ознаменований початком світлої сторони на професійному терені і дасть страт новому продуктивному і прибуткового періоду.


Восени дозвольте собі довгоочікуваний відпустку, якщо фінанси дозволяють, вирушайте за кордон всією сім'єю або заплануйте ремонт.


Гороскоп на 2018 рік для Телеців
Гороскоп здоров'я на 2018 рік


У 2018 році представники знаку повинні вступити в боротьбу з власними шкідливими звичками. Курцям і Тельцям, які зловживають алкоголем, зірки рекомендую якомога швидше відмовитися від згубної пристрасті. Різко погіршиться здоров'я на його ґрунті може призвести до необхідності термінового хірургічного втручання.


Під ударом в рік Земляного Собаки виявиться сечостатева система. У холодний сезон слід уникати переохолодження, а при появі хворобливих відчуттів відразу звернутися до лікаря.


До середини літа зростає ризик потрапляння в дорожньо-транспортну пригоду – ваше «слабке» місце тут – ноги. Виявляйте акуратність, не ризикуйте.


Представникам знака із зайвою вагою зірки рекомендують переглянути свій режим харчування. Відмовтеся або обмежте штучні цукру – торти, тістечка, газовані напої. Якщо здоров'я дозволяє, відвідуйте тренажерний зал або здійснюйте тривалі прогулянки.


Тельці-знаменитості : політичні діячі Нікколо Макиавели, Карл Маркс, Володимир Ленін, Володимир Жириновський, Тоні Блер, актори Джордж Клуні, Гоша Куценко, Барбара Стрейзенд, Мішель Пфайпфер, Ума Турман, Рене Зельвегер.

загрузка...
Гороскоп на 2018 рік для Телеців
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають