• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона

Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона
У спілкуванні зі Скорпіоном неможливо не звернути уваги на його очі – вони випромінюють природний гіпнотизм і проникають у саме серце. Під цим знаком народжуються містики і переконані матеріалісти, люди колосального інтелекту і рідкісні дурні, раби власних ницих пристрастей і гуманісти. У компанії зі Скорпіоном буде цікаво і практично завжди небезпечно. Він знає собі ціну і нічого не змінить його власної думки про себе. Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона – можливість ще раз переконатися в своїй неперевершеності і неповторність.


Критику не сприймають, вони чудово знають про свої недоліки, і негативні коментарі парирують моментально.


Знак незалежний у своїх судженнях настільки, що може з легкістю піддати сумніву будь-загальновизнаний факт, переконати його просто неможливо. Будучи абсолютно впевненими у власній правоті не бажають йти на компроміси.


Скорпіон готовий допомогти і словом і ділом, чим приваблює до себе не тільки вірних союзників, але і злісних заздрісних ворогів.


Хоробрості і безстрашності їм не позичати. Це вірні друзі, які пам'ятають доброту. При уявній незалежності дуже прив'язані до сім'ї, при виникає небезпеки кидаються на захист слабких і безпомічних.


Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона
Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона


Рік Вогняної Собаки готує для представників знаку чимало пригод. Навіть ті, хто до цього не відрізнявся прагненням виділитися з натовпу, відчують сили і бажання проявити себе, самореалізуватися, продемонструвати оточуючим ділову хватку і власні наміри.


Наприкінці весни Скорпіони не задоволені своїм положенням на роботі можуть піти на кардинальні заходи – написати заяву про звільнення і відправитися на вільні хліба, втіливши в життя ідею, яка вже давно опанувала вашими думками. Активна життєва позиція знака приверне на його бік серйозних фахівців, які сприятимуть розвитку бізнесу в майбутньому.


До середини жовтня слід проявити пильність, заздрісники і недоброзичливці з минулого знайдуть привід з вами поквитатися. Щоб мінімізувати негативний збиток від їх пригод, продумуйте кожен свій крок. Щоб відбілити свою репутацію, проявіть максимум такту і уявіть докази своєї непричетності.


Решту року слід провести в спокою й умиротворення. Хоч проблема і вирішиться для знака благополучно, залишить після себе чимало душевних і емоційних ран. Щоб швидше оговтатися, зірки радять присвятити час відпочинку, родині та близьким.


Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона
Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона-чоловіки


Енергія битиме з вас ключем, потужне біополе стане практично відчутним. Своїм настроєм знак буде заряджати оточуючих, що призведе до створення несподіваних партнерських союзів. Влітку Скорпіону належить відправитися в подорож, де відбудеться знакова зустріч. Почуття, що спалахнули в серцях двох осіб, буду зігрівати їх протягом декількох років. Затятий противник відносин на далекому відстані щодня поспішати додому для чергового сеансу відеодзвінка і спілкування з людиною, який перевернув його світ.


У вирішенні виникаючих проблем вам доведеться розраховувати тільки на себе, на прохання про допомогу близькі дадуть відповідь нерозумінням.


Скорпіонам-чоловікам в 2018 році варто уникати пліток. Навіть нешкідливі на перший погляд розмови можуть перерости в масове обурення і завдати шкоди кар'єрі.


В останні місяці року настрій порядком зіпсуватися, роздратування і невдоволення будуть виникати з будь-якого приводу. У цей нелегкий період зірки дозволяють вам потурати своїм чоловічим слабкостям. Більше позитивних емоцій і вийти з депресії вдасться швидко та без шкоди для оточуючих.


Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона
Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона-жінки


Ідилія у відносинах з партнером, що формувалася довгі роки, буде випробовуватися на міцність протягом всього року.


Самотні представниці знака продовжать займатися своїм улюбленим заняттям – зіштовхувати між собою та провокувати на конфлікти чоловіків, яким до неї небайдужі. Пора переглянути своє ставлення до протилежної статі, в іншому випадку мрії про весілля і щасливій сім'ї залишаться мріями.


Спілкування з оточуючими обіцяє вигідними перспективами в майбутньому. Це правило поширюється на друзів, колег і далеких родичів. У прийнятті відповідальних рішень не давайте волю емоціям, поспішні дії теж не варіант.


Удача буде відповідати жінкам-Скорпіонам у всіх сферах життя. Зірки не рекомендують безцільно розкидати свої сили і увагу, виберіть пріоритетні напрямки і працюйте тільки над ними. Щоб успіх мав стабільність, навчіться доводити справи до кінця.


Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона
Любовний гороскоп


Знаки, довго живуть у шлюбі, з самого початку року будуть тяжіти до свободи. І якщо на зраду наважаться одиниці, то фліртувати буде кожен. Будучи сам не без гріха, дізнавшись про пригоди наліво свого партнера, Скорпіон впаде в депресію, і буде поїдати зрадника укоризненними поглядами. Незважаючи на всі тяготи, відносини не призведуть до розлучення.


Самотні представники знаку будуть відчайдушно шукати щастя. Ваша вибірковість і прискіпливість дещо ускладнить процес пошуку. Сексуально розкута особистість, не позбавлена ділової хватки і близька Скорпіону по духу зустрінеться вже наприкінці весни.


Літо стане цукерково-букетним періодом у відносинах. У прагненні усамітнитися з коханими, знак купить путівку в сонячну країну. Релакс на білому пісочку, занурення в блакитну гладь води, прогулянки під зоряним небом допоможуть прийняти доленосне рішення – одружитися або завести дитину.


У вересні-жовтні відносини з батьками загостряться до межі. Близькі будуть протестувати проти ваших стосунків. Небажання прийняти ваш вибір надовго зруйнує зв'язок з батьком і матір'ю.


Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона
Грошовий гороскоп


Запорука успіху Скорпіона в фінансових справах – не індивідуальна, а колективна робота. З перших днів року всі зусилля слід спрямувати на групові проекти. Обов'язки в команді повинні бути розподілені раціонально, спроби схитрувати і обдурити долю закінчаться для вас втратою великої суми.


Кінець літа – початок осені – сприятлива пора для інвестування в нерухомість або землю. Щоб здійснити вигонное капіталовкладення, доведеться нагадати боржникам про повернення позикових коштів. Не бійтеся зіпсувати відносини з недобросовісними людьми. Пріоритетні сфери діяльності для вас – землеробство, садівництво або комерційне будівництво.


У жовтні представитися можливість швидко добути велику суму коштів не зовсім законним шляхом. Варто ризикувати і мати проблеми з законом – вирішувати вам.


Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона
Гороскоп кар'єри


Мотивовані на досягнення нових висот Скорпіони вже з лютого місяця будуть братися за кілька робіт одночасно. Це вимагатиме колосальних витрат енергії. Якщо відчуєте, що фізично не справляєтеся з навислим обсягом роботи, сконцентруйтеся на одному напрямку.


Не переоцінюйте свої можливості, відповідальних справах не відмовляйтеся від допомоги близьких і тих, кому беззаперечно можете довіряти.


На підвищення можуть претендувати тільки вузькоспеціалізовані фахівці або Скорпіони, високої кваліфікації. Керівництво усвідомлює – без вашої участі не обійтися, тому буде змушений відповісти згодою на висунуті вимоги.


До осені може надійти пропозиція про переїзд в іншу країну на більш високооплачувану роботу. Зірки рекомендують почекати з прийняттям рішення до початку 2019 року.


Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона
Гороскоп здоров'я


З перших днів року представники знаку будуть особливо схильні психологічним атакам оточуючих і вдома, і на роботі. Якщо не навчитеся абстрагуватися від того, що відбувається і зберігати спокій, проблеми невралгії вам забезпечені.


Весна зустріне Скорпіонів алергією. Навіть ті, хто раніше не стикався з даною проблемою, зможуть знайти на тілі підозрілі висипання. У більшості випадків, причина погіршення стану здоров'я криється в неправильному харчуванні.


Влітку знаки, які вирушили в екзотичну країну, ризикують підхопити тропічну лихоманку, яка надовго виб'є з колії, а відновлення потребує чимало коштів, стежте за те, що їсте і п'єте.


Ваше слабке місце – щитовидна залоза, звідси проблеми з зайвою вагою і поганим станом шкіри. Саме час пройти обстеження.


Скорпіони – любителі фаст-фуду, сигарет і алкоголю відчують загострення хронічних захворювань. Не можете повністю позбутися згубних пристрастей? Зменшіть, хоча б, обороти!


Знамениті Скорпіони : мільярдери Роман Абрамович, Білл Гейтс, співаки Кеті Перрі, Девід Гетта, художник Пабло Пікассо, політик Хіларі Клінтон, актори Микола Караченцев, Джулія Робертс, Вайнона Райдер, Меттью Макконехі, Вів'єн Лі, Ален Делон, скрипалі Нікколо Паганіні, Ванесса Мей.

загрузка...
Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають