• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік для Стрільця

Гороскоп на 2018 рік для Стрільця
Самий товариський і доброзичливий знак, з ним просто і невимушено. Щирість і сумлінність Стрільця балансує з надмірною імпульсивністю. Він часто впадає в крайнощі, наживаючи ворогів то безцільної боротьбою за справедливість, то надмірною відвертістю. Всіх Стрільців можна розділити на 2 типи – жадібні виверткі фінансисти, які прагнуть до влади будь-якою ціною і благородні ідеалісти, які прагнуть ощасливити всіх і кожного. І тим і іншим гороскоп на 2018 рік для Стрільця віщує численні звершення і перемоги не тільки на кар'єрному, але і на любовному фронті.


Кожен з представників знаку твердо переконаний у своїй дипломатичності. Їх вчинки щирі, а серйозності не більше, ніж у п'ятирічної дитини. Відповідальність – слабка сторона, від чого і намагаються бігти. Маючи фантастичну пам'ять, пам'ятають маловажні дати, але можуть забути, де залишили шапку.


Стихія – швидкість, фізичний і емоційний ризик доставляє щире задоволення. Вони багато в чому не знають міри, зупинити себе, часом, буває просто неможливо. Тенденція зловживати спиртним і легкими наркотиками часто призводить до алкоголізму і наркоманії.


Гороскоп на 2018 рік для Стрільця
Загальна характеристика роки


2018 буде ознаменований численними змінами для представників знаку. Вам вдасться перебудувати внутрішній світ, підвищити самооцінку і перетворитися з наївного навіженого дитини, якого мало хто сприймає всерйоз в впевнену стійку особистість, думка якої запитують першим.


Щоб домогтися результату в будь-якій зі сфер життєдіяльності, вже з перших днів року доведеться засукати рукави і працювати. Успіх або невдачі в рік Земляного Собаки будуть уособленням ваших прагнень і завзятості.


Навесні Стрілець з головою погрузнет в сімейні проблеми. Відмінність темпераментів і життєвих устремлінь буде провокувати сварки і чвари. Якщо ви не впевнені у своєму партнері підозрюєте зраду або навіть викрили його в цьому – розлучайтеся не замислюючись!


На початку вересня знаку доведеться піступитися своїми кар'єрними інтересами на користь близької людини, який як ніколи буде потребувати допомоги. Обтяжений турботами Стрілець, здавалося б, в самий невідповідний час, в листопаді зустріне споріднену душу – вчителя, гуру, наставника, який змінить його життя.


В нагороду за старанність і самовідданість останній місяць року дозволить знаку реалізувати свою творчу мрію.


Гороскоп на 2018 рік для Стрільця
Гороскоп на 2018 рік для Стрільця-чоловіки


З перших днів року сильна половина знака буде обтяжена нестабільністю свого фінансового положення. «Масла у вогонь» буде підливати друга половина, вічно скаржачись на фінансову неспроможність сім'ї.


У прагненні виправити ситуацію якомога швидше, багато Стрільці приймуть рішення відправитися на заробітки за кордон. Зірки сприяють такому рішенню і прогнозують вигідні пропозиції, особливо, для чоловіків, задіяних у технічній сфері.


Різке погіршення здоров'я одного з батьків змусить знак завершити навіть найбільш вигідні проекти і відправитися додому на допомогу. Не варто рубати зопалу, напевно знайдуться близькі, які зможуть допомогти перший час. Ваша фінансова підтримка, можливо, фінансування лікування, буде більш ефективною.


Рік буде ознаменований зміною життєвого ритму і небувалим сплеском енергії. Всі починання в перспективі будуть мати продуктивний розвиток.


Гороскоп на 2018 рік для Стрільця
Гороскоп на 2018 рік для Стрільця-жінки


Весна року Земляний Собаки принесе зміну ідеалів і життєвих цінностей. Ускладнення створять необґрунтовано завищені вимоги до оточуючих і надмірна драматизація обстановки. У цей час вдасться сформувати першорядні цілі, на досягнення яких піде решта року.


Жінки-Стрільці з перших днів року будуть спрямовувати всі свої зусилля на пошук свого кохання. Головна проблема в тому, що щастя ходить поруч, а ви його не помічаєте, очікуючи міфічного «принца на білому коні».


У середині осені знаку захочеться поліпшити житлово-комунальні умови, провести ремонт, змінити старі меблі на нові. Масштабність змін буде визначена його матеріальним станом.


Якщо встигнете завершити всі справи, зможете поїхати в екзотичну країну на відпочинок. Ті, хто не мають фінансами в достатній кількості, можуть влаштувати розваги, не покидаючи міста, досить зібрати компанію близьких друзів і відправитися в найближчий клуб.


Гороскоп на 2018 рік для Стрільця
Любовний гороскоп для стрільця


Напруженість у відносинах буде наростати з самого початку року. Спроби Стрільця командувати і розпоряджатися життям свого партнера будуть сприйняті в багнети. Врятувати стосунки допоможе відверта розмова і чесність, проявлена кожної з конфліктуючих сторін.


Стрільці, які перебувають у тривалих незареєстрованих відносинах, в 2018 повинні відповісти собі на питання, чого вони хочуть від життя, і яке місце в ній відведено коханій людині. Можливо, настав час зробити пропозицію руки і серця?


Самотні представники знаку ризикують погрузнуть у власних фантазіях, далеких від реальності, що зіб'є їх з правильного шляху. Вони з серйозністю піставляться до відносин, які спочатку розглядалися партнером як одноденні. Холод і байдужість об'єкта жадання, підштовхнуть на необдумані дії, про яких у майбутньому доведеться пошкодувати.


У відчаї знак буде шукати розраду в обіймах першого зустрічного, необережність під час інтимної близькості може стати причиною небажаної вагітності.


Гороскоп на 2018 рік для Стрільця
Грошовий гороскоп


Серйозних проблем з фінансами зірки не віщують. Це не означає, що потрібно бігти в супермаркет і скуповувати все, що попадеться під руку – і розоритися недовго. Навпаки, пістарайтеся не витрачати зайвого, а якщо і купувати, то тільки засоби першої необхідності.


Спроби заглушити емоційні потрясіння першої половини року дорогими дрібничками і принесуть очікуваного результату і змусять пошкодувати про скоєне.


В кінці весни — початку літа прийдуть легкі гроші. Це може бути перемога в конкурсі, виграш в лотерею і т. д. Краще залишити вливання «про запас», щоб позбавити себе від спокуси витратити його в перший же день, покладете в банк або переведіть у валюту.


Наприкінці осені Стрільцям слід проявити пильність щодо «друзів» з сумнівною репутацією. На прохання зайняти у вас чималу суму коштів відповідайте категоричною відмовою, тому ви їх не повернете. Не принесуть вигоди і ризиковані інвестиційні проекти.


Гороскоп на 2018 рік для Стрільця
Гороскоп кар'єри


Проекти, за які в цьому році буде братися Стрілець, здадуться оточуючим фантастичними і навіженими. Яким буде їх здивування, коли зібравши всю волю в кулак, знак видасть колосальний результат від їх реалізації.


Навесні у вас з'явитися бажання розширити межі діяльності і проявити себе у ще одній сфері. У цьому допоможуть нові зв'язки на професійному терені. Буде складно не втратити людяність, вишукуючи в кожному новому знайомстві можливість просування по кар'єрних сходах.


Влітку намагайтеся тримати свої бізнес-плани в секреті, не присвячуйте в проекти навіть родичів. Витік інформації може коштувати вам роботи, втрати партнерів і фінансів. Радьтеся тільки з керівництвом, генеруйте ідеї, аргументуйте вигідність кожної задумки. Такий підхід буде гідно оцінений.


Гороскоп на 2018 рік для Стрільця
Гороскоп здоров'я


У рік Земляного Собаки представники знаку будуть добре виглядати, проблеми зі здоров'ям будуть докучати в рідкісних випадках. При цьому зросте ймовірність отримання травми – всьому виною ваша гіперактивність.


Влітку звернуть на себе увагу збої в душевному здоров'ї. Перепади настрою і тривалі переживання проявляться мігрені, безсоння, погіршення стану шкіри і дратівливість. Порятунок від душевних недуг стане раціональне чергування періодів праці і відпочинку, йога і медитація.


Багато представників знаку в кінці осені відчують напругу в спині – виною всьому неправильна пістава, витоки проблеми з якої криються в далекому дитинстві. Вирішити проблему допоможе курс спеціальних масажів.


Стрільці-знаменитості : актори Венсан Кассель, Максим Аверін, Бен Стіллер, Кім Бесінгер, Ієн Сомерхолдер, кінорежисери Емір Кустуріца, Рідлі Скотт, Вуді Аллен, співаки Тіна Тернер, Неллі Фуртадо, Оззі Осборн, Патрісія Каас, спортсмен Олександр Кержаков, політичний діяч Юлія Тимошенко, Георгій Жуков, поети Олександр Блок, Афанасій Фет, Федір Тютчев.

загрузка...
Гороскоп на 2018 рік для Стрільця
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають