• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку

Гороскоп – це те, що може передбачити нам майбутнє і допомогти зорієнтуватися в наших діях. Люди давно звернули увагу, що зірки і дата народження чинять на нас вплив, і навчилися правильно інтерпретувати знаки.


Щороку щось змінюється в нашому житті, а грамотно складений гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку допоможе стати на шлях найкращих змін і знизити ймовірність помилок.


За китайським календарем настає рік Жовтої Собаки. Ця тварина є символом вірності, дружби і допомоги. Вважається, що цей рік повинен принести мир і розв'язання багатьох конфліктних ситуацій. Це період затишшя, споглядання, пізнання і нових зв'язків. Настає сприятливий період для набуття нових друзів, а також подружніх шлюбів.


Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку
Овен


Це яскравий, енергійний знак. У 2018 його енергії буде ще більше, а прояв темпераменту ще сильніше. Овну буде складно контролювати свої вчинки, якщо ідея прийде йому в голову, він обов'язково кинеться її виконувати, незважаючи на перешкоди. Яскраве вираження емоційності і складно стримувана активність – те, що чекає представника цього знака в рік Собаки. Однак сильне завзяття не завжди піде на користь Овнам, тому доведеться іноді стримувати свій темперамент, щоб не вчинити великих помилок.


Любов


Овни бачать себе непереборними і впевнені, що люди ставляться до них так само. Це призводить до того, що представники знаку забувають про стриманість і не завжди виявляють делікатність. Інші люди можуть розцінити поведінка Овнів як нав'язливість. Надмірний тиск на партнерів і самовпевненість може призвести до невдач в любові і відносинах. Зірки радять Овнам бути більш романтичними, делікатними і ніжними, якщо вони хочуть завоювати партнера, а не відштовхнути його. Ласкаві слова і акуратні залицяння тільки вітаються.


Кар'єра


Зірки рекомендують в 2018 році Овнам зайнятися спокійною роботою. Незважаючи на їх високий рівень енергії, активна робота приведе до перенапруження, а це в свою чергу знизить ймовірність успіху. Удача пропорційна зусиллям: чим сильніше Овен напирає і намагається подолати перешкоди, тим менше ймовірність перемоги. Стабільність і зростання принесе ретельне планування і вирішення найбільш важливих завдань. Зірки радять вибирати справи, які слід виконати в першу чергу. Не рекомендується робота по ночах, складний графік, це призведе до негативних наслідків для здоров'я і самої кар'єри.


Здоров'я


Висока енергія створює ілюзію, що Овен здатний на все. Однак слід все-таки поберегти себе. Радіючи за минулі перемоги, Овен може взяти на себе ще більш складні завдання, що в підсумку призведе до підвищеного тиску, втоми і депресій. Зірки рекомендують зайнятися медитаціями або легкими видами спорту, наприклад, плаванням або ходьбою. Корисні розвантаження у вигляді прослуховування спокійної музики і споглядання природи.


Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку
Телець


Для Тельців рік Собаки обіцяє період спокою. У цей час можна розслабитися і насолодитися життям. Природна повільність Тельців в цьому році є тільки плюсом і допоможе вести розмірене і спокійне життя. Щоб не стати предметом заздрості, необхідно якомога менше розповідати про свої успіхи.


Любов


У рік Собаки представникам цього знаку зірки дарують безліч цікавих знайомств. Це не обов'язково любовні пригоди, але прихильників у Тельця з'явиться багато. Це може призвести до деяким конфліктів інтересів, тому слід бути обережним. Партнери зайнятих Тельців можуть їх ревнувати, навіть якщо до цього немає особливих приводів. У цілому, рік сприятливий і цікавий, наповнений спілкуванням і увагою з боку шанувальників.


Кар'єра


В цей рік удача прийде до представника знака, а сходження по кар'єрних сходах належить плавним і стабільним. Тельців чекають успіхи. Якщо протягом довгого часу були незакінчені справи, то в рік Собаки вони прийдуть до свого логічного завершення. Однак не все так гладко. Оточення може почати відчувати неприязнь до Тельцям, з'явиться заздрість з боку колег, так як цей знак активно віддає себе роботі і успішно йде вперед. З цієї причини слід проявити трохи скромності і не хвалитися сильно своїми перемогами.


Здоров'я


Представників знаку чекає хороше здоров'я, високий тонус і активність. Підтримати рівень енергії допоможуть стабільні фізичні навантаження. Корисний активний спосіб життя, добре підуть тренування на витривалість, це ще більше підвищить життєвий тонус. Корисна профілактика хвороб серця і судин, а якщо у Тельців є проблеми в цій галузі здоров'я, то рік собаки сприятливий для лікування.


Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку
Близнюки


Зайва активність Близнюків у рік Собаки може призвести до порушення їх планів. Бажання скрізь встигнути ускладнить життя представникам знака, незважаючи на те, що вони успішно вирішують багато справи. Так як Близнюки націлені на безліч різних справ, деякі з них буде важко довести до кінця. Разом з активністю можливі прояви нетерпимості.


У зв'язку з цим гороскоп рекомендує вибрати найбільш важливі справи, а не братися за все одразу, як би цього не хотілося. Важливо розставити пріоритети, структурувати свої плани, відкинувши найменш важливі. Посилиться вміння переконувати і заряджати своєю енергією інших людей, що також сприяє успіху.


Любов


В цьому році Близнюки стануть особливо нетерплячими, що принесе їм трохи клопоту. Вони вимагають від партнера спільності інтересів, і це невідповідність призведе до незадоволення в особистому житті. Близнюки можуть почати провокувати партнера, щоб змусити його змінюватися, що в підсумку дасть свої плоди. У рік Собаки очікується зміна сімейного статусу: шлюб або поява дитини. Якщо Близнюки змінять другій половинці, то це обов'язково стане відомо, тому слід бути обережним. Жінки можуть захотіти будувати кар'єру, це позначиться на особисте життя.


Кар'єра


У Близнюків маса планів. Є ймовірність влізти в ризиковані операції, в тому числі з шахрайством, тому слід проявити обережність. Величезне кількість планів веде до марнування енергії, і Близнюкам слід вирішити, на що спрямувати свій потенціал, щоб не перенапружити. Успіх принесуть справи в сфері торгівлі, а також професії, пов'язані з поїздками. Однак якщо у представника цього знака на той момент немає проблем з грошима, вони перестануть приділяти увагу кар'єрі і просто займуться своїм життям і витратою фінансів в своє задоволення. Особливо витратною виявиться осінь, а у Близнюків великий ризик влізти в борги заради великої покупки.


Здоров'я


Слід звернути увагу на своє здоров'я. Особливо вразливий хребет і печінку. Рік хороший для того, щоб привести фігуру в порядок, але робити це треба за допомогою фізичних вправ, не вдаючись до хірургії. Слід розраховувати власні сили, не братися за важку фізичну роботу і не робити різких рухів. Корисно займатися спортом, розвиває гнучкість і підтримують фортеця опорно-рухового апарату.


Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку
Рак


Зірки пророкують Ракам насичене життя, подорожі і можливість отримати нові враження. З'являться нові проекти, романтичні пригоди, друзі. Період сприятливий для того, щоб втілити в життя свої мрії і досягти намічених цілей. Молоді Раки більше націлені на ризик й авантюрні вчинки.


Любов


Зірки обіцяють Ракам романтику і раптові зустрічі в самих несподіваних місцях. Знайомство цілком ймовірно переросте в довгострокові відносини і створення сім'ї. Тим Ракам, у яких вже є друга половинка, рік надає можливість оновити відносини, внісши в них цікаві моменти. Рак володіє сильним чарівливістю, що дозволяє залучати до себе людей, правда, він може бути примхливим і не завжди розбірливий. Завищені вимоги до партнера можуть зруйнувати ще не усталені відносини, тому слід бути більш терпимим і уважним.


Кар'єра


Навіть якщо Рак спокійно сидів на своєму місці, в цьому році зірки підштовхнуть його до просування вперед. Період сприятливий і для відкриття власної справи, а сміливість Раку допоможе їм у цьому. Рік хороший для зміни посади на більш високу і відповідальну. Однак слід бути обережним у проявах емоцій і не робити непродуманих вчинків. Імпровізація неприпустима, необхідно все ретельно планувати. Не рекомендується позичати великі суми, які Рак накопичив, так як є ймовірність, що вони не повернуться назад. Грошима краще розпорядитися для вигідного вкладення або відкриття власної справи.


Здоров'я


Рак може забути про почуття міри, що позначиться на його здоров'ї. Є ризик переїдання, ожиріння. Раку слід відмовитися від шкідливих звичок і дотримуватися дієти. Слід приділити увагу легкої фізичної навантаженні, прогулянки і зарядка вранці підтримають здоров'я.


Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку
Лев


У 2018 році Лев буде знаходитися в центрі уваги практично у всіх сферах життя, при цьому люди будуть відчувати до нього абсолютно різні емоції – від заздрості до захоплення. Він навіть не буде спеціально намагатися, щоб викликати до себе інтерес, все виходить саме собою. Лев може скористатися цим, направляючи оточуючих за собою і змушуючи реалізовувати свої ідеї, при цьому інші люди будуть вірити у владу і успіх цієї людини.


Любов


Гороскоп на 2018 рік говорить, що у Лева велика ймовірність знайти свого супутника життя. Претендентів при цьому передбачається багато, і є з чого вибрати. Якщо Лев зможе серед шанувальників знайти свою людину, то їх відносини складуться вдало і триватимуть довго. Представник цього знаку зодіаку буде кокетувати практично скрізь, що в результаті викличе інтриги і плітки. Левам, у яких є друга половинка, слід бути обережним і не давати приводів для ревнощів. Вільним представникам знаку слід особливо ретельно підійти до вибору майбутнього партнера. Лев успішно користується партнером, контролює його, проявляє свою владу, а іноді і капризи. В кінці весни або влітку він може сильно закохатися і повністю віддатися цій пристрасті. В кінці року є ймовірність розриву, а любов Лева переросте в почуття ненависті.


Кар'єра


Кар'єра йде успішно, Лев бере участь у переговорах і справляє гарне враження на партнерів. Він розташовує до себе і легко переконує інших людей. Леву не рекомендується рутинна робота, тут, навпаки, він не зможе добре показати себе, так як швидко падає інтерес і втрачається продуктивність. Лев замислиться над тим, чи не відкрити йому власну справу. Він активний, виявляє творчий підхід і успішно діє навіть в умовах кризи.


Здоров'я


Насичене життя негативно впливає на серцево-судинну систему, тому Левам слід себе поберегти і не перенапружуватися. Можливі збої в роботі серця і підвищений тиск. Здоровий спосіб життя, правильне харчування, легка фізичне навантаження зі своєчасним відпочинком збережуть здоров'я і хороше самопочуття. Надмірна витрата енергії небезпечний, це слід враховувати і вчасно зупинятися.


Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку
Діва


Діви гороскоп на 2018 обіцяє удачу. Однак разом з наявністю позитивних якостей, що дозволяють домагатися успіху, в цьому році з'явиться і ревнощі до близьким людям. Зайві слова стануть причиною проблем, тому Діві треба стримувати себе. Якщо представники цього знаку не зуміють впоратися з почуттям ревнощів, то негативні переживання оточать їх. Впоравшись з собою, Діва досягне успіху в особистому і професійному житті.


Любов


Пістійне іспитиваніе ревнощів погано позначиться на особистих відносинах. Надумані проблеми псують настрій і стають причиною конфліктів. В результаті велика ймовірність розставання з партнером. Щоб не допустити цього, Діві доведеться взяти в себе в руки і працювати над собою. Спокій і розсудливість дозволять зберегти старі відносини або успішно почати нові. Вільні Діви можуть почати часто міняти партнерів, але така нерозбірливість веде до появи серйозних проблем. Сімейним людям слід приділити увагу дружину, а восени увагу потрібно дитині. Кінець року знаменується тим, що кохана людина буде поруч.


Кар'єра


Собака дає можливість реалізувати себе і піднятися вгору по кар'єрних сходах. Діва обганяє в розвитку своїх колег. Рік підходить для власного бізнесу, а природні якості Діви сприяють успіху, так як конкуренти залишаються далеко позаду. Порушити баланс можуть емоції, їх слід стримувати. Особливо небезпечні для кар'єрного розвитку любовні переживання. Для цього підійде принцип розмежування роботи і особистого життя. Друга половина року принесе прибуток. Вірогідні заробітки, пов'язані з поїздками в іншу країну.


Здоров'я


Зірки настійно рекомендують відмовитися від шкідливих звичок або знизити їх кількість. Корисний спорт, який підніме життєвий тонус. Діва легко змусить себе збільшити фізичне навантаження, що позитивно позначиться на здоров'ї. Однак, якщо шкідливі звички все-таки залишаться, вони стануть причиною безсоння і проблем з серцево-судинною системою. Висока сила волі дозволяє досягти будь-яких висот і впоратися з недоліками.


Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку
Ваги


Рік прихильний до Ваг. Собака допоможе домогтися фінансового благополуччя і значно покращити власне життя. Період сприятливий для реалізації планів, навіть тих, які давно чекали своєї години. Це буде насичений і плідний рік.


Любов


Удача сприяє Терезам і на любовному фронті, а об'єкт бажань нарешті відповідає взаємністю. Ваги, що складаються у відносинах, зміцнять їх ще сильніше. Відстрочені спільні плани реалізуються. Любов керує цим знаком в рік Собаки. Складніше буде самотнім Терезам – вони пред'являють до партнерів завищені вимоги і ретельно вибирають, з ким почати відносини. У літній період Вагами буде найбільш простіше керувати, так як вони схильні до впливу партнера, а ось восени їх потягне на пригоди.


Кар'єра


Робота будується вдало, особливо та, яка ретельно розпланований. Можливо отримання доходів від минулих проектів. Ваги цілком успішно просуваються вперед і отримують прибуток. Однак треба пам'ятати про заздрісників і не давати приводів для пліток. Свої найважливіші досягнення краще тримати в таємниці. Очікуються злети і падіння, пов'язані з переоцінкою свого значення у владі. Ваги мають всі шанси досягти успіху в творчості і стати відомими.


Здоров'я


Здоров'я в цей рік не обіцяє сюрпризів, Ваги активні, енергійні та життєрадісні. У рік Собаки у Терезів міцний імунітет, тому здоров'я особливо не завадить виконанню планів. Корисні вправи на розвиток гнучкості і медитації. В цілому, Ваги насолоджуються життям і активністю.


Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку
Скорпіон


У рік Собаки Скорпіон буде пістійно відчувати ревнощі, що досить сильно вимотує. Зірки рекомендують уникати негативу і направити свою внутрішню енергію на рішення практичних завдань.


Любов


В романтиці панує буря, Скорпіон ревнивий і не стриманий. Ревнощі слід направити в корисному напрямку, наприклад, для боротьби з конкурентами. Незважаючи на емоції Скорпіона, його друга половинка залишається йому вірною, тому не варто витрачати даремно енергію. Самі ж Скорпіони будуть вільно фліртувати, частково цим рухає бажання помститися партнеру. Самотні представники знаку активно знаходяться в пошуку, але при цьому прискіпливо ставляться до вибору тих, з ким зав'язати стосунки.


Кар'єра


Собака прихильна і до Скорпіона в цьому році. Зірки обіцяють кар'єру, досягнення цілей, самореалізацію. І знову поштовхом до руху стає ревнощі, з-за якої Скорпіон доводить свою перевагу. Навіть найскладніші справи в цей період легко вирішувані, рівень доходів і стабільності підвищується.


Здоров'я


Висока активність не завжди добре позначається на нервовій системі. Рекомендується уникати дратівливості і сильного перевтоми. Скорпіонам варто перевірити зір, воно може впасти. Корисні системи, що допомагають привести внутрішній світ до рівноваги і спокою.


Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку
Стрілець


У 2018 році представники цього знака будуть ставити перед собою занадто багато завдань. Їм хочеться реалізувати все, що вони задумали, тому доводиться розриватися між усіма справами відразу. Але, для того щоб досягти задуманого, доведеться позбутися від дрібних цілей, інакше не встигнеш. Стрілець думає, що йому все підвладне, а енергії дуже багато, це стане причиною перешкод.


Любов


Стрілець схильний до романтичного настрою, але зірки не рекомендують йому піддаватися. Фантазії призведуть до плутанини. В цей рік Стрілець виявляє непістійність і ветренность, а також схильність до закоханості. Для того щоб не засмутити відносини зі своїм справжнім партнером, слід уникати швидкоплинних зв'язків і навчитися розрізняти справжню любов від тимчасової закоханості.


Кар'єра


Гороскоп рекомендує проявити обережність і не кидатися відразу за виконання справ. Корисно терпіння і планування. У Стрільця може виникнути різке бажання звільнитися, але це негативно позначиться на кар'єрі, тому не варто приймати поспішні рішення. Йому слід навчитися розставляти пріоритети і двічі подумати, перш ніж прийняти остаточне рішення.


Здоров'я


Підвищена активність – причина травм у рік Собаки для Стрільця. Слід бути обережним, не робити різких і небезпечних рухів. Є ймовірність розвитку депресивного стану і появи головних болів. Слід стежити за піставою і станом опорно-рухового апарату, тоді енергія збережеться.


Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку
Козеріг


Собака дарує позитивні емоції і розвиток. У 2018 році в Козерогів очікується приплив сил і поява бажання реалізувати свої ідеї. Розсудливість допоможе не розтратити енергію даремно, а спрямувати її на розв'язання практичних завдань.


Любов


Зазвичай Козеріг практичний, але в рік Собаки в ньому прокинеться романтика. Сімейні представники знаку оновлять свої відносини і внесуть в них нові фарби. Вільні Козероги отримають яскраві пригоди і емоції. Вони почнуть отримувати задоволення від відносин, забувши навіть трохи про роботу. Влітку в парі можливі напруги, але так як Козеріг вважає нижче своєї гідності змінювати партнеру, він зробить вибір на користь розставання. Найромантичніший період – осінній час, тут Козеріг почне фліртувати навіть з колегами, особливо якщо він вільний.


Кар'єра


В роботі з'являться нові знайомства, а деякі Козероги вирішать відправитися в подорож, залишивши на час свої справи. Робота перестане грати головну роль, і представник знака відчує, що є і інші радощі в житті. Зустрічі з друзями, нові знайомства і розваги – ось, що чекає Козерогів на рік Собаки. При цьому проблем на роботі не виникне, вони будуть вирішуватися легко і без наслідків.


Здоров'я


Стан здоров'я відмінне, корисний біг, фітнес і будь-яка активна навантаження. Тонус високий, а ймовірність захворювань невелика. Фізичні вправи даються легко і успішно.


Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку
Водолій


Думки Водолія наповнені ідеями. Найбільших успіхів вона зможе досягти в науці або мистецтві. Незважаючи на здатність цього знака не доводити справи до кінця, в цьому році він все-таки завершить багато з них. Навколо Водолія завжди багато людей. В особистих стосунках В цей рік можлива плутанина і сильні емоції. Водоліям слід стежити за своїми словами, так як кожна фраза провокує певну реакцію.


Любов


Велика ймовірність виникнення швидкоплинних почуттів, тому варто подумати, перш ніж все кидати і йти в нові відносини. Надмірна влюбливість провокує конфлікти і недовіру пістійного партнера, що підвищує ризик розлучення. Закоханість провокує підвищення творчості і активності. Якщо Водолій в цей рік зустріне схожого за поглядами людини, то можливий довгий, хоча і не зовсім звичайний союз.


Кар'єра


Нові проекти, ідеї втілюються в життя. Водолій відчуває прилив сил і бажання діяти. Важливо не упустити потрібний момент. У цей період Водолій зможе поєднувати в собі творчість і ділову хватку, домагаючись успіху і збільшуючи добробут. Конфлікти можуть виникнути внаслідок нестриманості і звички говорити те, про що він думає.


Здоров'я


Високий тонус, підвищена сексуальна енергія накладуть відбиток на всі сфери життя цього знака. Імунітет працює добре, але Водолій знаходиться в пошуках симптомів різних захворювань. Слід позбавитися від помисливості і підтримувати своє здоров'я в хорошій формі.


Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку
Риби


У Риб з'явиться можливість реалізувати свої плани, однак не варто плисти проти течії, краще вибрати найбільш вигідний спосіб дій. Розлад принесе спроба подолати нездоланні перешкоди.


Любов


Риба зустріне свою другу половину і знайде щастя. Це може бути абсолютно новий знайомий або той, на якого Риба не звертала увагу. В цілому, відносини складаються гармонійно. У пістійних стосунках Риба може піти на зраду, щоб урізноманітнити своє життя. Вони можуть почати шукати партнера, який їм більше підходить по духу, ніж існуючий на даний момент.


Кар'єра


В роботі доведеться проявити спритність і хитрість, щоб просунутися вперед. Не рекомендується звалювати на себе занадто багато обов'язків – це призведе до перегорання і втоми. У вирішенні проблем допоможе нестандартний підхід. Якщо не вдається вирішити піставлену задачу, то слід перекласти частину обов'язків на колег, вони це зрозуміють.


Здоров'я


Уразливі суглоби і хребет. Корисні заняття йогою, фітнесом. В цілому, здоров'я поліпшується, якщо приділяти йому увагу. Життя в цей рік дається легко, а енергії достатньо.


Таким чином, гороскоп на 2018 рік, який буде під знаком Собаки, у цілому сприятливий для всіх знаків. Важливо лише правильно враховувати рекомендації Зодіаку, і тоді успіх обов'язково прийде.

загрузка...
Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають