• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік для Собаки

Гороскоп на 2018 рік сприяє людям, народженим в рік Собаки. Для них настає зоряний час, так як за китайським календарем це їх рік. Представники знаку вміють віддано чекати – і нагороди за терпіння вони отримують в повному обсязі.

Гороскоп на 2018 рік для Собаки


Характерні риси людей року Собаки


Люди, що народилися в один рік, часто наділяються схожими рисами. Що характерно для Собаки?

Такі якості, як скромність, відданість, високий інтелект допомагають їй досягти висот у професії.
Домовитість і обережність призводять до того, що створені Собакою сім'ї міцні. У будинку тепло і затишно, а діти піклуються про батьків.
Вона охороняє будинок і територію, тому може іноді бути грубою і самовпевненою. Але якщо не претендувати на її власність, вона стане вірним і відданим другом і поділиться останньою кісточкою, закопаної на всякий випадок.
Їй краще підходять професії лікаря або вчителя, вченого або адвоката. З представників знаку виходять гарні церковні службовці.Гороскоп на 2018 рік для Собаки


Що чекає Собаку в 2018 році?


Рано чи пізно у людей збуваються мрії. Для Собаки 2018 рік – найсприятливіший час, коли збирають урожай з посіяного і вирощеного роками поля. Соціальні пільги стануть доступними, на роботі чекає немаленька премія або додатковий відпочинок. Комусь пощастить у лотереї, хтось переможе у професійному конкурсі, а деякі зустрінуть довгоочікувану половинку.


Це не означає, що Собака зупиниться на досягнутому і заспокоїться. Вона знає, що за перемогами слідують перешкоди, тому завжди напоготові. Заробити більше і припасти на майбутнє – вічний принцип, яким вона розсудливо слід.


Від чого слід застерегти Собаку?

Від поспішних рішень . Буде все настільки добре, що здасться легким і швидким вихід з будь-якої ситуації. Це стосується бізнесу. Перед підписанням договорів необхідно не забути перевірити ділові папери.
Від надмірної довірливості . В родині і з друзями не треба забувати про пильність. За дітьми потрібно доглядати, приділяти увагу другій половині і не вірити сліпо порад друзів, навіть самих вірних.Гороскоп на 2018 рік для Собаки


Гороскоп для чоловіків


Сприятливий прогноз розвитку подій у всіх сферах життя спістерігається в гороскопі на 2018 рік для Собаки-чоловіки.


Сім'я . Будинок стане підтримкою, надійним тилом і джерелом радісних емоцій. Початок року піднесе приємний сюрприз, пов'язаний з одним із членів сім'ї. Ця подія буде радувати весь рік. Собаці тільки не варто випускати з поля зору винуватця сюрпризу, щоб позитивний початок року тривало і приносило задоволення домочадцям.


Робота . Підйом по кар'єрних сходах або зміцнення позиції Собаки-чоловіки можливий в 2018 році. Для начальників – це набуття команди, на яку можна покластися. Великі вигідні проекти слід починати навесні, а завершити краще до кінця року.


Хобі . Буде везти і тим, хто віддає перевагу екстремальний відпочинок, і тим, хто збирає колекцію. Часу буде вистачати на улюблені захоплення у чоловіків, особливо в другій половині року. Відпустку краще провести на природі: в горах або на морі. Але і проста рибалка або похід в ліс з друзями в будь-який час року запам'ятаються надовго.

Гороскоп на 2018 рік для Собаки


Гороскоп для жінок


Для Собаки-жінки гороскоп обіцяє теж чимало сюрпризів у 2018 році. Це не буде відбуватися так явно і з розмахом, як у чоловіків, але теж порадує приємними подіями.


Сім'я . Немає нічого ціннішого для жінки, ніж міцна сім'я, в якій і радість, і неприємності діляться навпіл. У березні та червні прикрі непорозуміння приключатся в сім'ї Собаки-жінки, але буде обов'язково знайшли гідний вихід. Спільні зусилля допоможуть подолати труднощі і ще більше зблизять членів сім'ї.


Робота . Хороші домогосподарки виходять з жінок, народжених у рік Собаки. Вони вміють навести порядок в домі, грамотно розподілити обов'язки між дорослими і дітьми. На роботі жінка-начальник цього знака сприймає свій колектив як сім'ю. Тому і на роботі у неї завжди теж порядок. У цьому році їх чекає заслужене визнання підлеглих.


Хобі . Пощастить у цьому році, особливо взимку і влітку, тим, хто всерйоз займається рукоділлям. Вироби вигідно продадуться, надійде багато замовлень. Добре будуть складатися вірші, сочиняться музика. Захоплення не просто порадують, вони стануть і хорошим джерелом доходу.

Гороскоп на 2018 рік для Собаки


Любовний гороскоп на 2018 рік для Собаки


Любовні стосунки для Собаки зазвичай не стоять на першому місці, але теж дуже важливі, як і для будь-якого іншого знака. Зірки над ними розташовуються таким чином, що саме в рік Собака знаходить свою половинку і не розлучається з нею ніколи.


У 2018 році намічаються періоди для знакових подій:

Знайомства . Зустрічі, які швидко перейдуть в чудовий роман, краще призначати навесні і влітку. Чоловікам, які приходять на перше побачення з квітами, буде супроводжувати успіх.
Одруження . Вдалими і гармонійними будуть союзи, укладені в лютому, квітні, серпні, листопаді і грудні. Для ще більшого успіху слід запросити на весілля подруг дитинства нареченої.
Планування і народження дітей . Рік Собаки – це найсприятливіший час для зачаття. Народжені в цей час діти відрізняються міцним здоров'ям і високими інтелектуальними задатками.
Ювілейних дат . Річниці весілля пройдуть весело і з розмахом, залишаючи море позитиву. Добре вони пройдуть, якщо відзначати їх день у день.Гороскоп на 2018 рік для Собаки


Грошовий гороскоп


Фінансовий гороскоп на 2018 рік обіцяє Собаці хороший куш, який так довго вона чекала. Головне, не метушитися і не прогавити правильний момент для цього. Коли слід ловити удачу за хвіст?

Підписання важливих паперів, прийняття відповідальних бізнес-рішень . Весна – саме вдалий час для цього, особливо квітень. Остерігатися слід поспішних рішень у липні.
Виграш . Велика сума грошей може впасти як сніг на голову в будь-який час. Треба бути уважним до кінця року. Зайва недовірливість може послужити погану службу: з-за неї легко пропустити подарунок долі.
Підвищення по службі, надбавка до зарплати. Кар'єрний ріст можливий з березня. Важливо правильно оцінювати обстановку і не зволікати з рішенням, коли надійде пропозиція нової посади на вигідних умовах.
Наповнення скарбнички. Собака не забуває про завтрашній день. Робити накопичення найкраще влітку: збережені гроші суттєво збільшаться з часом.Гороскоп на 2018 рік для Собаки


Гороскоп кар'єри для Собаки


Для Собаки друзі значать дуже багато, тому часто вона тупцює на місці, пропускаючи на службі вперед себе колег. У 2018 році самі зірки дадуть їй шанс подбати про себе і зробити ривок вперед. Чим рішучіше буде Собака, тим більше шансів у неї мати успіх на роботі.


Початок року слід використовувати для грамотного розподілу сил і сортування справ. Хапатися одразу за кілька справ – неправильна тактика. Краще вибрати один напрям і робити роботу якісно.


У роботі над складним проектом не слід відмовлятися від допомоги колег. У квітні між членами колективу, можливий великий конфлікт, який вплутуватися Собаці категорично не рекомендується. Зайняти нейтральну позицію – найкращий вихід.


У травні розпочнеться вдалий період для грандіозних проектів і отримання від них великого прибутку. Собака ніколи не забуває про допомогу товаришів і охоче ділиться накопиченнями з ними. Це вірна тактика, вона допоможе в подальшому просуванні по службі.

Гороскоп на 2018 рік для Собаки


Гороскоп здоров'я на 2018 рік


Зазвичай люди, народжені в рік Собаки, відрізняються хорошим здоров'ям, відмінним апетитом і прекрасним настроєм. Не забувають вони і про регулярних профілактичних походах до лікаря, що дуже мудро. Чого треба побоюватися в плані здоров'я в цьому році?

Простудних захворювань . Вони будуть часто повторюватися, якщо не бувати на свіжому повітрі щодня хоча б по півгодини. Осінь – тривожний час для організму.
Опіків . Слід бути уважними при роботі з вогнем і приготуванні їжі. Сонячні опіки під час літнього відпочинку теж можуть трапитися.
Переломів . Бажано перевіряти кількість кальцію в організмі, регулюючи його за допомогою вітамінних комплексів. Особливо обережними треба бути взимку і на відпочинку.
Стрибків тиску. Стежити за тиском треба регулярно. Для профілактики захворювань необхідний повноцінний відпочинок.Зробивши звичкою пістійну турботу про своє здоров'я, Собака хвороба позбавляє можливості застати її зненацька.


У рік Собаки народилися відомі люди


Серед них: Михайло Лермонтов і Елвіс Преслі, Віктор Гюго і Юрій Гагарін. Бенджамін Франклін, Джон Дунн, о'генрі та Лайза Мінеллі – теж представники цього знака. До них же відносяться Софі Лорен, Клара Новікова і Софія Ковалевська.

загрузка...
Гороскоп на 2018 рік для Собаки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають