• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік Бик

Людям, народженим в рік Бика, не варто хвилюватися, адже гороскоп на 2018 рік для них обнадійливий. Труднощі будуть супроводжувати на шляху, але Бик з честю їх подолає і в черговий раз доведе свою самостійність.


Загальні риси людей


Народжені в рік Бика різні, але їм притаманні схожі риси. Що спільного у людей цього знака?

Терплячість, витривалість допомагають долати перешкоди. Бик небагатослівний, він твердо і прямо йде до наміченої мети. Краще не стояти у нього на шляху: він легко вийде з себе, якщо заважати його інтересам.
Природний інтелект і велика працездатність, призводять до того, що Бик стає керівником. Він чекає від своїх підлеглих тих же якостей, якими володіє сам. Тому добре працюється тим, хто чітко виконує вказівки начальства, та нездужає недбайливих підлеглих.
Вибір професії. Серед представників знаку багато працівників сільського господарства, спортсменів і бізнесменів.Гороскоп на 2018 рік Бик
Очікування Бика від 2018 року


Бик завжди прагне до досконалості, і ніщо не змусить його відмовитися від наміченого справи. Але в 2018 році йому краще відступити на пару кроків і набратися терпіння. Успіх обов'язково прийде, але не так швидко, як йому хотілося б.


Справи на роботі і в сім'ї будуть пробуксовувати, але відмовлятися від них не варто. Відсутність швидких результатів не позначиться на їх якості.


Кілька важливих рад для Бика:

У професійних справах покладайтеся на себе, не розраховуйте на велику допомогу з боку.
Придивіться уважно до нових знайомих. Хтось із них допоможе вам у важку хвилину.
Будьте готові до ділових поїздок та подорожей – в цьому році їх буде багато.
Ретельно стежте за своїм зовнішнім виглядом. Приказка «зустрічають по одягу» не раз виправдає себе, і вам це буде на руку.Гороскоп на 2018 рік Бик
2018 рік для чоловіків Биків


Не все просто буде складатися у чоловіка-Бика в 2018 році, на думку укладачів гороскопів.


Сім'я . Друга половинка Бика звикла до того, що її чоловік завжди стабільно забезпечує сім'ю. Відчувши якийсь дисбаланс, вона буде нервувати і висловлювати претензії дружину, що вкрай дратує главу сім'ї. На цьому ґрунті почнуться суперечки, які підуть, якщо дружина проявить мудрість.


Робота . В колективі Бик буде шукати розраду після сімейних негараздів. Сили будуть прикладатися чималі, тому піступово труднощів відступлять. Численні відрядження допоможуть прийти в себе. Далеко від дому Бик зможе тверезо оцінити обстановку на роботі і в сім'ї.


Хобі . Що найбільше виручає Бика у важкі хвилини – це його улюблене заняття. Він вміє занурюватися в нього з головою. Найчастіше таким захопленням стають походи в тренажерний зал. Фізичні вправи відволікають від сумних дум і допомагають знайти правильне рішення в складних ситуаціях.


Гороскоп на 2018 рік Бик
2018 рік для жінок Биків


Гороскоп на 2018 рік для жінки, що народилися в рік Бика, передбачає менше труднощів і провалів, ніж для протилежної статі.


Сім'я . Жінка-Бик найчастіше є головою родини, головним добувачем і вихователем. Грамотно і тактовно керуючи чоловіком, вона примудряється налагодити побут і позитивний настрій всіх членів сім'ї. У неї трапляться маленькі неприємності на роботі в першому півріччі, але це ніяк не відіб'ється на домочадців.


Робота . Невдало підписані договори навесні можуть стати причиною тимчасових труднощів в колективі. А влітку ймовірність пліток і порожніх вигадок теж висока. Вони будуть вибивати з робочої колії. Бик не звик здаватися – всі проблеми будуть улагоджені до серпня. Підлеглі отримають непогані надбавки до платні, а начальник залишиться задоволений результатом.


Хобі . Пробіжки по ранках, походи з родиною та рухливі ігри з дітьми – все це радує жінку-Бика і надає їй сил. У вихідні дні вона із задоволенням займеться грядками на дачі і до осені порадує сім'ю великою кількістю домашніх заготовок.


Гороскоп на 2018 рік Бик
Любовний гороскоп на 2018 рік


Проблеми торкнуться представників знаку з несподіваного боку. Далекі родичі або знайомі внесуть розлад у сімейні стосунки Бика. Сварки зможуть затягнутися, якщо друга половинка не проявить життєву мудрість.


Події 2018 року, на які слід звернути пильну увагу:

Романтичні зустрічі . Вони будуть чудовими і запам'ятовуються у другому півріччі. Маленькі сувеніри, подаровані один одному в цей період, стануть талісманами на довгий час.
Весілля . Їх можна святкувати в будь-який місяць року. Якщо на весільному столі будуть перебувати вироби, виконані руками батьків дівчини чи юнака-Бика, то союз буде вдалим і щасливим.
Ювілеї . Бик ніколи не скупиться на пишні святкування. І це добре. Дні народження домочадців і інші пам'ятні дати, зазначені яскраво і весело, несуть заряд до наступної ювілейної дати.
Діти. Для зачаття дітей 2018 рік дуже вдалий. Рік Собаки подарує Бику здорове потомство.Гороскоп на 2018 рік Бик
Грошовий гороскоп для Бика на 2018 рік


У 2018 році для Бика настає час, коли йому варто задуматися про те, що не все вимірюється грошима. Гороскоп передбачає тимчасові відрізки для осмислення і удачі в грошових справах.

Виграш . Рік Собаки дозволить отримати гроші «нізвідки» Бику кілька разів протягом року. На жаль, вони підуть так само раптово, як і з'являться. Це його не засмутить, а лише надасть завзяття. Він подвоїть зусилля, буде бити копитом і доб'ється стабільності.
Кар'єрне зростання . Бик завжди прагне до влади і найчастіше цього добивається. Але цей рік не побалує підвищенням, він залишиться на своїй посаді. Бик міцно стоятиме на своєму місці.
Скарбничка, вкладення . Незважаючи на те, що не завжди буде везти, зробити накопичення все ж вдасться ближче до кінця року. Новорічні подарунки рідним буде на що купити. Настає такий період, коли зберігання сімейних грошей краще довірити другій половинці, особливо якщо вона є представником іншого знака.Гороскоп на 2018 рік Бик
Гороскоп кар'єри для Бика на 2018 рік


Бик ніколи не чекає, коли його помітять на службі і запропонують нову посаду. Він сам звик домагатися нового призначення і не посоромиться відкрито заявити про це. Підкилимні ігри і кулуарні розмови з колегами не для нього. Відкритість у стосунках і приваблива чесність допомагають йому швидко зайняти лідируючі позиції.


Початок року не порадує Бика, але його важко збити з шляху. Він звик наполегливо працювати, тому неприємності на службі швидко забудуться, а Бик піде далі до своєї мети. Пріоритетний напрям на роботі в цей час – це грамотне вибудовування відносин з давніми товаришами по службі, які підставлять плече в потрібну хвилину.


Весна і літо – пори року, найбільш вдалі для підписання договорів і вкладання фінансів в проекти. Численні і вдалі відрядження збалансують розстановку сил і приведуть в порядок дещо похитнулися справи. Листопад і грудень – місяці, коли можна зібрати урожай цього важкого року і підвести підсумки.


Гороскоп на 2018 рік Бик
Гороскоп здоров'я для Бика на 2018 рік


Бик пишається відмінним станом свого здоров'я. Заняття спортом, близькість до природи гартують тіло, тому він рідко скаржиться на болі. Цей рік не буде засмучувати представників знаку в плані проблем зі здоров'ям. Про що треба не забувати Бику?

Про профілактику захворювань. Кожне півріччя бажаний огляд лікарів. Здача аналізів і походи до стоматолога показані навіть самим здоровим людям.
Про уважне ставлення до самопочуття . Стежити за тиском і вчасно харчуватися – це хороша звичка, яку не можна втратити. Бик буває так захоплений роботою, що забуває сходити на обід. Це загрожує неприємностями з травленням в майбутньому, тому треба заздалегідь подбати про себе.
Про дотримання режиму дня . Повноцінний сон допоможе гідно тримати себе на роботі, позбавить від нервових розладів. Іноді Бик проводить дуже багато часу в тренажерному залі, що теж призводить до зворотного ефекту. Відрядження теж порушують звичний ритм життя, тому треба звести до мінімуму недосипання і перевтоми.У рік Бика народилися відомі люди


Люди, народжені в рік Бика, можуть похвалитися «спорідненістю» з відомими представниками цього ж знака. У рік Бика народилися Анна Ахматова, Володимир Висоцький і Валентина Терешкова, меценат Сава Мамонтов і казкар Ганс Християн Андерсен. Великі художники Сандро Боттічеллі і Вінсент ван Гог, композитор Йоганн Себастьян Бах і письменники Редьярд Кіплінг і Данте Аліг'єрі – гідні представники Бика. Чарлі Чаплін, Джим Керрі і Уолт Дісней доповнюють цей список.

загрузка...
Гороскоп на 2018 рік Бик
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають