• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік Дракон

У 2018 році в свої права вступає одинадцятий знак Східного гороскопу – Собака. Яким буде гороскоп на 2018 рік для Дракона, одного з найбільш сильний і яскравим символів у Колі, чого чекати представникам цього знака від чесної, але впертою Собаки?


Характер Дракона


Людини, що народився в рік Дракона, помітно відразу: він яскравий, впевнений в собі, відмінно тримається на людях і просто не може не привертати уваги. Бути в центрі подій — природне для Дракона стан. І найгіршим покаранням для нього є непомітність і сірість – увагу оточуючих цьому знаку просто необхідно.


Дракон цікавий, як кішка, йому обов'язково треба бути в курсі подій. Тяга до всього нового, допитливість і разом з тим цілеспрямованість роблять цей знак одним з найщасливіших у східному колі гороскопу. Проте властиві йому допитливість і цікавість призводять до несподіваних результатів: Дракону іноді важко втриматися в рамках. Його прагнення до пізнання нового руйнує збудовані кордону – від професійних обмежень до норм поведінки. А подібне руйнування підвалин часто тягне за собою негативні наслідки.


Гороскоп на 2018 рік Дракон
Гороскоп для Дракона на 2018 рік


Рік 2018 пройде під знаком Жовтого Земляного Собаки. І цей символ принесе багато нового і цікавого Дракону. «Багато» – ключове слово: рік буде насичений різноманітними подіями, причому як хорошими, так і не дуже.


З позитивного варто відзначити непоганий шанс зробити велику покупку: господарська і домовита Собака охоче надасть Дракону таку можливість. Причому підбере найбільш вдалий варіант з зображень: наприклад, допоможе відшукати надійну і міцну машину або квартиру з відмінною плануванням в хорошому районі. Правда, для здійснення такої покупки доведеться пістаратися – Собака не у великому захваті від методів заробітку Дракона, так як віддає перевагу наполегливій фізичній праці. Але якщо ваша поведінка на початку року відповідало її уявленням про правильності, то готуйтеся до винагороди з її боку: безліч благ у другій половині року вам забезпечені.


Гороскоп на 2018 рік Дракон
Гороскоп на 2018 рік для чоловіка-Дракона


Чоловік-Дракон галантний і люб'язний, він знає як привернути увагу жінок. І новий рік Собаки надасть йому таку можливість: на початку року Дракон не буде знати відбою від жінок. Але варто пам'ятати – Собаці не дуже-то по душі методи Дракона, і якщо він за півроку не встановить міцних і надійних відносин зі своєю обраницею, все жіноче увагу обернеться негативною стороною: сварки, чвари, істерики з найменшого приводу і без оного йому забезпечені.


Висока ймовірність придбати нові знайомства, які цілком здатні перерости з роками в міцну дружбу. Правда, Дракону доведеться докласти зусилля, щоб завоювати прихильність нової людини, але притаманна цьому знаку щирість допоможе переконати знайомого в безкорисливість.


Східні містики застерігають чоловіка-Дракона: в цьому році варто відмовитися від занадто активного і відчайдушного відпочинку, особливо в другій третині року. Пістарайтеся відкласти звичні драйвові розваги: крім викиду адреналіну вони можуть принести досить серйозні травми. Краще на період літньої відпустки запланувати спокійний відпочинок з сім'єю.


Гороскоп на 2018 рік Дракон
Гороскоп для жінки-Дракона


Собака – жіночий знак, а тому до представниць прекрасної статі вона виявляє особливе розташування. Незважаючи на те, що в цілому для Дракона цей знак не найсприятливіший, жінкам-Драконам каверз Собака влаштовувати не буде.


Серед сюрпризів, припасених володаркою року для Дракониц, причаїлося нове знайомство. У вашому житті з'явиться людина, якій ви не байдужі. Причому це не обов'язково буде романтичний інтерес – Собака дуже цінує дружбу і вірність, а тому цілком може приберегти для вас і поява нового друга чи подруги. Так-так, Собака впевнена, що дружба між чоловіком і жінкою можлива – і ми не будемо її зараз в цьому переконувати, правильно?


А ось осінь може стати не дуже хорошим часом. Осіння хандра часто вражає веселий і життєрадісний характер Драконів, а в рік Собаки жінка-Дракон може не просто впасти на кілька днів у зневіру, а заробити справжнісіньку депресію. Не давайте похмурої осінньої Собаці, боїться дощів і калюж, вплинути на вас! Женіть геть смуток, не приймайте близько до серця сварки з друзями і частіше радуйте себе всілякими дрібницями.


Гороскоп на 2018 рік Дракон
Любовний гороскоп на 2018


Увага, настільки улюблене Драконом, в новому році йому буде забезпечено. Собака щедра на подарунки і не любить економити: Дракону подобаються нові обличчя в оточенні? Дракон їх отримає! Але в іншому Жовта Собака покаже свій норов: для того, щоб утримати нової людини в своєму оточенні, Дракону доведеться пістаратися.


Вільним Драконам в новому році Собака обіцяє легкі, ні до чого не зобов'язуючі відносини: флірт, здатний перерости в стосунки на одну-дві ночі, знайомства з парою легких поцілунків, зустрічі, наповнені невагомою романтикою – нічого серйозно, як зазвичай характеризує такі речі сам Дракон.


Осінь може стати дійсно важким часом для цього знака. Перебувають у шлюбі Драконів чекає сварка зі своїми дружинами: важка, некрасива, зі скандалом і биттям посуду. І вам доведеться дуже пістаратися, щоб не допустити розриву. Той же пораду можна дати і неодруженим Драконам, тільки вистраивающим серйозні відносини: не провокуйте свої «половинки», тримайте себе в руках, інакше вам доведеться шукати нову пару. Причина сварок банальна: Дракону важко втриматися від флірту з новими знайомими, а від флірту до зради у цього знаку, як правило, лише один крок.


Гороскоп на 2018 рік Дракон
Грошовий гороскоп для Дракона на 2018 рік


Собака любить працю, і особливу любов вона відчуває до праці фізичної. Дракон ж в силу характеру воліє інші способи заробітку, особливо добре йому вдаються керівні ролі. А тому Собака спочатку буде досить негативно налаштована до Дракону: в першій половині року можливі деякі фінансові труднощі і навіть відверта брак грошей.


Зате потім, коли Собака зрозуміє, що Дракон насправді працює, просто не звичним їй чином, вона сторицею винагородить за свою зневагу. У другій половині року можна чекати різних надходжень: хто поверне борг, про який ви вже забули, керівництво несподівано вирішить підняти зарплату або випише солідну премію. І до речі, Дракон – один з тих знаків, хто навіть у кризу не залишиться без новорічних бонусів: настільки улюблена в народі «тринадцята зарплата» стане прощальним способом Собаки загладити свою провину.


У середині року, точніше, у другій його половині, Дракона чекаю великі витрати: дуже ймовірна велика і довгоочікувана покупка, на яку Дракон довго відкладав кошти. Причому можна не побоюватися: купівля однозначно буде вдалою, адже Собака живе за принципом «все в дім» і вітає великі і корисні придбання.


Гороскоп на 2018 рік Дракон
Гороскоп кар'єри


Цілеспрямованість Дракона можна позаздрити: настільки наполегливо йти до мети при його-то не терпящем рамки характер дорогого коштує! І ці зусилля не залишаться непоміченими: Собака цінує подібне завзятість. Так що тим Драконам, хто не просто мріє, а планує підвищення, можна зітхнути вільно: нова сходинка в кар'єрних сходах буде подолана. Правда, швидше за все це відбудеться в другій половині року, так як в самому початку обережна Собака лише придивляється до Дракону, випробовуючи на міцність.


Нові знайомства, на які буде настільки щедрий рік Собаки, можуть принести і корисні зв'язки, а це, в свою чергу, вельми сприятливо позначиться на бізнесі – особливо для тих Драконів, хто зайнятий власною справою. А ось восени і чоловікам, і жінкам цього знака варто проявити обережність – досить імовірно, що на роботі у вас з'являться недоброзичливці, які цілком здатні вкрасти ідею або приписати ваші заслуги собі, очорнивши вас в очах начальства. Пістарайтеся бути уважнішими і злегка пригасити вогонь дружелюбності – ймовірно, з-за вашої лояльності до оточуючих не бачите заздрісників.


Гороскоп на 2018 рік Дракон
Гороскоп здоров'я


Дракони здавна славляться досить міцним здоров'ям. І 2018 рік не стане особливим винятком: багатьом навіть звичного ГРЗ навесні вдасться уникнути. Проте не варто розслаблятися – попереду літо, а на цей час Собака приготувала неприємний сюрприз. Неприємний для шанувальників активного, безбашенного з точки зору обережною Собаки, відпочинку. Таким Драконам варто чекати всіляких травм – від порізів і вивихів до більш серйозних переломів і пошкоджень. До речі, щось подібне загрожує і тим, хто нехтує елементарними правилами безпеки – як вдома, так і на роботі. Надто правильна, як думає Дракон, Собака здатна дати урок всім, хто не цінує красу тихого спокійного проведення часу. Тому порада: замість рафтингу чи стрибків з парашутом виберіть загоряння на пляжі або похід по музеям – Собака таке точно оцінить.


Ну і не можна сказати пари слів про самому складному для Дракона періоді в 2018 році – про осінь. Спокій – ось що допоможе Драконам пережити цей непростий час року. Сварки з друзями, скандали в сім'ї, неприємності на роботі здатні викликати у Дракона душевний розлад. А депресія у цього знака протікає дуже важко і затягується надовго. Тому головна мета Дракона – намагатися не приймати всі неприємності близько до серця. І якщо вдасться уникнути затяжної нудьги, то до Нового року Дракон повернеться в свій звичайний стан – іскрометне веселощі, справжня душа компанії.


Знаменитості, народжені в рік Дракона


Список відомих людей, які народилися в рік Дракона, великий. Адже Дракон буквально створений для того, щоб купатися в променях слави. Природжений ведучий, обожнює бути в центрі уваги, Дракон робить все, щоб досягти успіху і визнання. Тому серед Драконів так багато людей мистецтва: акторів, режисерів, представників бомонду і богеми.


Знаменитості: Сальвадор Дали, Марчелло Мастрояні, Марлен Дітріх, Джон Леннон, Сара Бернар, Люьис Керрол, Бернард Шоу, Зигмунд Фрейд, Микола Римський-Корсаков, Че Гевара, Микола II, Имманул Кант

загрузка...
Гороскоп на 2018 рік Дракон
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають