• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік Коза

2018 рік пройде під знаком Собаки – одного з найбільш спокійних і працьовитих знаків східного гороскопу. Пістараємося розібратися, яким буде 2018 рік для Кози.


Характер Кози


Грайлива, весела, завзята Кізка створена для захоплення і любов, щонайменше, сама вона в це твердо впевнена. Головна її відмінність – чуйність, вона з охоче допоможе кожному, хто цього попросить або навіть не буде просити, а просто, на думку Кози, потребує допомоги. Коза не здатна таїти зло і плекати злий помста – вона скоріше забуде і пробачить або відразу ж висловить все, що думає про свого кривдника. Легкість характеру проявляється буквально в усьому – так, представники цього знака швидко сходяться з людьми, зачаровуючи оточуючих в лічені хвилини. Однак у цієї легкості є і зворотна сторона – Коза може бути легковажною і примхливої. Причому капризи властиві не тільки жінкам, але і представникам сильної половини людства, народженим під цим знаком.


Гороскоп для Кози на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік Коза
У 2018 році візьме кермо влади в свої лапи Собака – одинадцятий знак східного гороскопу, один з найбільш спокійних і надійних в Колі. Як складуться стосунки Собаки і Кози, уособлення взбалмошности і легковажності? Як не дивно – досить і дуже органічно: Собака пом'якшить недоліки Кози, зумівши обернути їх на користь цього знаку.


Коза – творча особистість і всіляко намагатися уникати відповідальності. Але ж Собака впевнена, що подібна легковажність неприпустима – і на початку року підкине Козі шанс на участь у великому проекті або дасть їй можливість завести власну справу, щоб дисциплінувати цей знак.


Коза мягкосердечна, вдячна і чуйна – і Собака з готовність віддасть Козі за ці якості. Вона готує для неї кілька можливостей продемонструвати своє милосердя: Козі випаде шанс надати допомогу одному з важливих для неї людей. У відповідь на прояв доброти Коза отримає можливість просунуться по кар'єрних сходах або отримати непогану грошову винагороду. До речі, цілком можливо, що за допомогу з Козою розрахуються не грошима або посадою, а послугою – і тут важливо не продешевити і не розтратити свій шанс на дрібниці.


Гороскоп на 2018 рік для чоловіка-Кози


Гороскоп на 2018 рік Коза
Оптимізм і гарний настрій – ось що виділяє чоловіка-Козу з натовпу. Мало хто здатний знаходити хороше навіть у самої сумної ситуації – за винятком представників цього знака. І таке яскраве життєлюбність не залишиться без уваги Собаки – вона з готовністю приведе на життєвий шлях чоловіки-Кози людей, готових допомогти і підтримати в будь-який момент.


Початок нового року принесе представникам цього знаку нові знайомства і нові романи. Легка влюбливість характерна для всіх представників цього знака, а у чоловіків-Кіз вона характеризується романтичністю і схильністю до гарних вчинків. Ну хіба жінка зможе встояти перед цим об'єднанням? Ось і користується чоловік-Коза незмінною популярністю у жінок всіх віків.


Крім нових романів, Собака принесе і нові можливості. Для чоловіки важливо не упустити наданий шанс і почати працювати на чергове підвищення по кар'єрних сходах. І нехай саме підвищення найімовірніше відбудеться лише наступного роки, основу для нього можна створити лише за допомогою Собаки.


Гороскоп на 2018 рік для жінки-Кози


Гороскоп на 2018 рік Коза
Коза – істинно жіночий знак з усіма її метаннями і легковажністю, з пристрастю до вбрання і нелюбов'ю до фізичної праці. І в цьому її Собака добре розуміє – адже вона сама яскравий представник жіночих знаків гороскопа. А тому і пістарається надати Козі лише сприятливі можливості, прибираючи з її шляху неприємності.


І першим проявом її прихильності стане шанс знайти нову любов. Коза буде сподіватися на нове знайомство, однак Собака швидше поверне до життя Козочки когось з минулого, щоб та змогла заново оцінити достоїнства свого давнього знайомого.


А от щодо фінансів великої прихильності від Собаки чекати не варто. Винятком може стати хіба що дуже наполеглива і працьовита Коза – але зазвичай велика працьовитість цьому знаку не дуже властиво. А тому Козі варто підготувати собі «подушку безпеки», щоб пережити період безгрошів'я. Але не варто впадати у відчай – вірні друзі візьмуть на себе частину труднощів і допоможуть справитися з браком фінансів.


Любовний гороскоп


Гороскоп на 2018 рік Коза
Собака, як та Коза, жіночий знак – а хто краще жінки зрозуміє потребу в захопленні оточуючих? І Собака щедро обдарує Козу таку можливість – нові знайомства або несподівано «спливли» старі друзі принесуть витонченої Козочке новий роман. Легка закоханість має шанс перерости в більш серйозні почуття, проте над створенням пари Козі доведеться попрацювати – і в першу чергу стримати власний егоїзм. Але насправді все не так складно – не вийде з першим партнером, так складеться з другим, адже стан закоханості в новому році для Кози стане майже пістійним, і вона буде з легкість пурхати від одного роману до іншого.


Сімейним Козам варто більше приділяти уваги своїм половинкам: влаштовувати спільні вечері, вилазки за місто, походи в кінотеатр і так далі. Інакше Коза ризикує отримати закиди в легковажності та неуважність: висока громадська активність «з'їсть» всі час, відведений для сім'ї. А довести потім своєму партнеру, що Коза проводила час на роботі або з друзями і не завела новий роман, буде зовсім непросто.


Грошовий гороскоп на 2018 рік для Кози


Гороскоп на 2018 рік Коза
Початок року подарує Козі можливість заробити досить пристойну суму. Ймовірно, це буде якийсь великий проект на роботі – навряд чи індивідуальний, швидше за все Козі запропонують приєднатися до команди як джерело креативу. Фонтануючи ідеями, вона зможе підняти результативність проекту до небачених висот. Правда, є ймовірність, що Козі доведеться спочатку переконати оточуючих у користь своїх міркувань – і тут головне для неї не впасти у відчай і не опустити руки, не демонстративно образитися, а продовжувати роботу. За таку наполегливість і працьовитість обов'язково піде винагорода – Собака як ніхто інший поважає подібні якості, а тому і бонуси будуть більш ніж вагомі.


Тепер завдання Кози – розумно розпорядитися отриманими грошима і не спустити всю суму на дрібнички (а на це здатна, будьте впевнені!). У другій половині року, точніше, ближче до його закінчення, її фінансове становище стане досить хитким. Криза, відмова в надбавці до зарплати, відсутність особистих накопичень – Коза цілком може впасти у зневіру. Правда, ненадовго – її друзі охоче прийдуть на допомогу: допоможуть з пошуком нової роботи, запропонують безоплатну фінансову допомогу або створять бізнес-партнерство.


Гороскоп кар'єри


Гороскоп на 2018 рік Коза
Собака – відома трудівниця, причому відкрито віддають перевагу саме фізична праця. Так, Коза теж може працювати, але їй набагато комфортніше в неформальній обстановці. Тому успіх у 2018 році чекають тих Кіз, чия професія пов'язана з творчою працею, а ось у звичайній офісній діяльності особливих рухів по кар'єрних сходах не передбачається. До речі, у рік Собаки прибуток може принести і хобі – з'єднання творчості та роботи своїми руками, настільки шанованої володаркою року. Козі варто спробувати піставити своє хобі на комерційні рейки – цілком можливо, що це і стане основною справою її життя.


Осінь може стати відмінним стартом для власної справи. Правда, Козі краще всього починати бізнес разом з друзями, причому фінансову частину залишити за партнерами. Зате у Кози відмінно розвинене творче початок, а значить, і шляхи реалізації цей знак знайде дуже швидко. Собака подарує цьому знаку можливість вирішити всі організаційні питання, що виникають, що незмінно піде тільки на користь починанню Кози. Головне для цього знака – не розслаблятися і не спочивати на лаврах після першого успіху, а планомірно і послідовно розвивати справу.


Гороскоп здоров'я на 2018 рік для Кози


Гороскоп на 2018 рік Коза
Недовірливість Кози може досягати небачених розмірів, а щодо здоров'я представники цього знака перетворюються в справжніх іпохондриків. Найменших чих моментально укладає їх у пістіль з градусником під пахвою і гіркою таблеток на прікроватной тумбочці. Але Собака категорично не дасть Козі віддаватися улюбленому заняттю – стражданням. У першій половині року вона наситить життя цього знаків подіями до такої міри, що Козі просто ніколи буде хворіти. Щоправда, навесні у Кози дуже висока ймовірність підхопити застуду, яка буде тягнутися тижнями. Але сплеск активності на роботі, новий проект і несподівано нагрянула закоханість допоможуть їй пережити цей період практично без втрат.


Досить непростим щодо здоров'я для Кози може стати кінець року. Варто поберегти здоров'я і не ризикувати даремно, може бути, навіть пропити курс вітамінів, щоб підвищити імунітет. У цей період помисливість Кози може зіграти їй на благо її звичка звертатися до лікарів з приводу допоможе запобігти серйозні проблеми зі здоров'ям.


Знаменитості, народжені в рік Кози


Коза – тварина примхлива, але не чуже справедливості. Вона граціозна і артистична, любить грати на публіку, і в критичних ситуаціях цим відверто користується: Козі легше влаштувати скандал, ніж взяти відповідальність на себе. Серед людей, народжених під знаком Кози, багато акторів, художників, письменників, але мало політиків і чиновників.

Олександр Пушкін
Іван Бунін
Айзек Азімов
Астрід Ліндгрен
Мік Джаггер
Роберт де Ніро
Джордж Харрельсон
Оноре де Бальзак
Джонатан Свіфт
Анні Жирардо
Мікеланджело Буонаротті
Олександр Бєляєв
Мігель Сервантес
Олег Янковський


загрузка...
Гороскоп на 2018 рік Коза
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають