• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік Кролик

Кролик — дуже везучий знак східного гороскопу. Ці люди розумні і вміють вести себе в суспільстві. Вони в міру скромні, знаю собі ціну і не дозволяють себе ображати. Зовні Кролики досить мягкотели, але на ділі мають внутрішній стрижень. Володіють витонченим смаком і манерами, дуже гостинні і з задоволенням відкривають двері свого будинку для нових знайомих. Незважаючи на те, що Кролик не хвалькуватий, він з радістю приймає компліменти.


Кролика дуже складно вивести з себе, він вміло балансує навіть у патових ситуація і з легкістю виходить сухим з води. Завдяки високому рівню самозбереження легко вирулює в катастрофічних моментах і справляється з будь-якими проблемами. Зазвичай, люди цього знаку — власники, вони дуже ревно ставляться до своєї другої половинки. Вони моніторять діяльність своїх обранців і не гидую читанням особистих СМС в телефоні дружина. У той же час Кролик безмежно любить свою родину і повністю їй віддається. Зазвичай у таких людей багато дітей, так як до них вони мають особливу слабкість.


Гороскоп на 2018 рік Кролик


Що чекає представників Кролика в 2018 році


Гороскоп на 2018 рік Кролика обіцяє безліч можливостей. Якщо представники символу вловлять знаки згори, то їх обов'язково чекає успіх у всіх починаннях. Потрібно уважно читати кожне знайомство, кожен крок і поштовх, які можуть перевернути життя з ніг на голову. Ті Кролики, які вважатимуть за краще залишатися осторонь від того, що приготувала їм доля, не можуть спіймати удачу за хвіст. Тільки підприємливість і безпосередню участь у подіях винесуть Кролика на гребінь.


Цей рік стане дуже перспективним в багатьох планах. Потрібно буде визначити чітку стратегію і рухатися в потрібну сторону. Не варто намагатися охопити все і відразу. Якщо Кролик вирішить будувати кар'єру, то потрібно буде йти тільки до цієї мети. Якщо вибір впаде на відносини і освіта сім'ї, то варто зануритися з головою саме в це русло. Ну а якщо представники знаку вирішать зайнятися саморозвитком, то і тут їх чекає успіх у разі грамотної розстановки пріоритетів.


Гороскоп на 2018 рік Кролик


Гороскоп для чоловіка Кролика на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік для Кролика чоловіки твердить, що господиня року Жовта Собака буде прихильна лише до працьовитим представникам знака. Ледарям в 2018 доведеться дуже складно. Щоб досягти піставлених цілей потрібно буде попотіти.


Також чоловікам належить покладатися тільки на себе. Крім відсутності слушною підтримки з боку, потрібно буде все робити своїми руками. Подолання перешкод за чужий рахунок дуже не сподобається Собаці, вона обов'язково покарає таких хитрих людей. Головне, не боятися змін. В цьому році вони неминучі. І щоб рухатися вперед, треба сприймати будь-які поштовхи і подарунки долі. Тільки цілеспрямованість і бажання самостійно досягти результату допоможуть побороти шкідливу господиню року і дійти до фінішу переможцем.


До кінця року чоловіки зможуть розслабитися. Їм належить підбивати підсумки виконаної роботи і з легкістю озиратися на складні 12 місяців своїх праць. Тим не менш, результат такого завзяття буде того коштувати. І в грудні, коли всі будуть намагатися завершити рік успішно, чоловіки Кролики без зайвої метушні зможуть спокійно готуватися до свят і нових починань.


Гороскоп на 2018 рік Кролик


Гороскоп для жінки Кролика на 2018 рік


А ось гороскоп на 2018 рік для Кролика жінки обіцяє зміни. При чому ці зміни можуть торкнутися абсолютно будь-якої сфери, але саме тієї, в якій жінка намагається розвиватися. Тобто, якщо представниця знака довго і наполегливо домагається підвищення на роботі, то це може статися саме в рік Жовтої Собаки. Якщо дівчина давно мріє про сім'ю, дітей та офіційному шлюбі зі своєю другою половинкою, то чудеса можуть статися у 2018. Головне, не наполягати, а лише підтверджувати свою любов.


Ті дамочки, які мають намір отримати ідеальну фігуру, нарешті зберуть волю в кулак і досягнуть своєї цілі. Головне, уникайте легких способів схуднення — фіточаї, голодні дієти, таблетки та інші диво-засоби. Тільки наполеглива праця в спортзалі і правильне харчування допоможуть позбавитися від ненависних кілограмів. Як вже згадувалося раніше, Жовта Собака любить активних і працьовитих людей. А ось тих, хто звик отримувати все без найменших зусиль, господиня року не поважає і не допомагає їм.


2018 рік — це період великих можливостей, тому жінки Кролики можуть ставити ціль на 12 місяців і обов'язково зможуть до неї прийти.


Гороскоп на 2018 рік Кролик


Любовний гороскоп на 2018 рік для Кролика


Рік Жовтої Собаки стане для Кроликів роком змін у всіх сферах. Тому в 2018 році будуть змінюватися і взаємини представників знаку з оточуючими. Існує величезна ймовірність того, що саме в цей період дружні відносини вийдуть на більш інтимний рівень. Але, як говоритися, щастя любить тишу. Так що Кроликам належить тримати язик за зубами і не базікати всім навколо про свою нову пасію, тим більше на тому етапі, коли відносини будуть тільки розвиватися.


Безумовно, все не так безхмарно, Жовта Собака принесе і труднощі у справи сердечні. Другі половинки Кроликів можуть вести себе вкрай пасивно. Для вкрай активних представників східного символу це просто неприйнятно. Але вони будуть змушені змиритися і брати ініціативу в свої руки.


Сімейних Кроликів чекають приблизно такі ж проблеми. Їх обранці будуть безініціативними. Мабуть, це буде перший сімейний криза. Але до кінця року, якщо Кролик не опустить руки і буде боротися за свої відносини, все повернеться на круги своя.


Гороскоп на 2018 рік Кролик


Грошовий гороскоп для Кролика


Кроликам трапиться шанс відкрити власний бізнес в 2018 році. Тому краще тримати руку на пульсі новин з ділового світу. Вивчення юридичних нововведень, змін законодавства, консультації з нотаріусом принесуть свої плоди. В цілому, гроші будуть присутні весь рік. Не буде різких підйомів фінансового становища, як і не передбачається спадів. Але Кроликам випаде можливість вигідно вкласти гроші, що згодом принесе пристойні дивіденди.


Кролики, які мають відношення до торгівлі, відчують фінансовий успіх протягом перших трьох місяців. Тим же представникам знака, які поки ще нічого не продають, варто задуматися про цьому виді заробітку. Навіть якщо деякі Кролики не відчувають в собі фінансового стрижня, можна розпродати залежалися речі на інтернет-майданчиках. Такий одноразовий дохід допоможе зробити правильні фінансові вливання. Так що якщо вдома стоїть нікому не потрібний велосипед, у шафі висять сукні, які вже не про запас чи просто набридли — сміливо продавайте. Готівка все ж краще, ніж непотріб.


Гороскоп на 2018 рік Кролик


Гороскоп кар'єри на 2018 рік для Кролика


Як пише гороскоп на 2018 рік, Кролик буде в пістійному вирі подій і змін. Працьовиті кар'єристи будуть пожинати плоди своєї наполегливої праці протягом усього року Жовтої Собаки. Але в гонитві за підвищенням або преміями від начальства потрібно «дотримуватись дистанції»:

По-перше, варто як можна менше розмовляти про свої успіхи.
По-друге, важливо не переступати межу в спілкуванні з начальством. Ваші успіхи обов'язково відзначать, але нагадувати про них не варто.
У третіх, не намагайтеся стрибнути вище голови. Виконуйте тільки ту роботу, яку доручили, але робіть добре. Не набирайте зайвого, щоб вислужитися.Тим Кроликам, які перебувають у пошуках роботи, може усміхнутися вдача. Але не варто відкидати запрошення на співбесіди, якщо Вас розглядають на нижчу посаду, ніж хотілося б. Розкривши весь потенціал під час спілкування з кандидатом, Вас можуть відразу взяти на посаду вище очікуваної.


Гороскоп на 2018 рік Кролик


Гороскоп здоров'я


В першу чергу про своє здоров'я потрібно буде подбати тим Кроликам, які проводять велику кількість часу поза домом. Будь це відрядження, або сама специфіка роботи, їм належить складний рік в плані самопочуття. Дуже важливо стежити за своєю гігієною, особливо під час тривалих переїздів. Банальне несвіже рушник в дешевому готелі або необережне відвідування вбиральні в поїзді можуть обернутися глобальними проблемами зі здоров'ям. У цьому році найкраще все своє брати з собою, користуватися антисептиками, але не перестарайтеся. Бажання залишатися здоровими не повинно перерости у справжню манію і боязнь мікробів.


В емоційному плані рік пройде досить спокійно. Жовта Собака любить тих, хто вміє радіти дрібницям, тому проста посмішка зуміє захистити від депресії або стресів.


Знаменитості, які народилися в рік Кролика:

Вітні Х'юстон — американська співачка.
Стінг — британський музикант, автор пісень, співак.
Костянтин Симонов — радянський поет, прозаїк, сценарист.
Пітер Фонду — американський актор, режисер, сценарист.
Фідель Кастро — кубинський революціонер, політичний діяч.
Ельдар Рязанов — радянський кінорежисер, поет, драматург.
Льюїс Керролл — англійський письменник, філософ, математик, диякон.
Лев Троцький — революційний діяч, ідеолог троцькізму (протягом марксизму).
Френк Сінатра, американський співак, актор.
Сергій Вавилов — радянський фізик.
Ігор Курчатов — радянський фізик, творець радянської атомної бомби.
загрузка...
Гороскоп на 2018 рік Кролик
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають