• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік Щур

Людям, народженим в рік пацюка, що планують своє життя, буде цікаво дізнатися гороскоп на 2018 рік, щоб підготуватися заздалегідь до перипетіям долі.


Вони привабливі, навіть, якщо некрасиві. Шарм і щирість, емоційність і інтуїція змушує навколишніх вірити їм, любити і зачаровуватися ними.


У Щурів честолюбство і здоровий азарт ніколи не переходять у нерозсудливість. Романтизм і мрійливість підпирається розсудливістю і тонким розрахунком. Щур любить бути в зграї, вміє привертати і утримувати увагу. Але після публічності їй хочеться усамітнитися в затишному зручною нірці.


Щур чесна, вміє зберігати чужі таємниці, одночасно розповідаючи про себе першому стрічному. Вона не розгубиться в екстремальній ситуації. Навпаки, згадає навіть те, що давно забула і візьме керівництво в свої лапки. Хоча ніколи не жадає влади і не вміє у звичайній спокійного життя управляти людьми.


Гороскоп на 2018 рік Щур


Рік 2018 для Щура буде добрим


Рік жовтої собаки для всіх стане добрим і мирним, якщо долею світу будуть розпоряджатися люди, народжені в рік собаки. Собака – глава сім'ї зробить все для благополуччя і процвітання рідних. Ніхто не буде хворіти, діти будуть добре вчитися і успіхами радувати батьків, дорослі знайдуть нові цікаві заняття.


Щура в цій ситуації залишиться тільки віддатися на волю собачих успіхів. Або, навпаки, впрягтися у віз турбот самої, якщо собака не біля керма. У будь-якому випадку, для неї цей рік стане плідним у творчості, творення. З радістю та величезним бажанням чи за потребою, але Щура доведеться змінювати світ і отримувати від цього не тільки задоволення.


У 2018 році Щура чекають серйозні переміщення в просторі. Їй захочеться розширити свій кругозір, побачити світ, про який давно чула і мріяла. Добре, що бажання збігаються з можливостями.


Гороскоп на 2018 рік Щур


Чоловік-пацюк в 2018 році


Чоловік, народжений у рік Пацюка, вміє робити висновки з чужих помилок. У 2018 році він буде, майже нічого не роблячи, насолоджуватися спокійним спогляданням того, як човен несе течія в потрібному напрямку. Він може, звичайно, погребти сам, додавши швидкість. Головне-не збитися з курсу і не плисти проти хвилі.


Чоловік-пацюк не втрачає розуму при зустрічі з небезпекою. Його хоробрість прорахована, а вчинки логічні. Добре, що в рік собаки йому не доведеться перевіряти це в дії тому, що гороскоп, складений на 2018 рік для щура чоловіки, не віщує для нього кризових ситуацій.


Щур чоловічої статі першу половину життя насолоджується нею і сибаритствует, наскільки це життя дозволяє. Починаючи з середнього віку, в ньому прокидається бажання все встигнути і щось довести. 2018 рік для перших залишиться в пам'яті, як самий спокійний і благополучний, а для других, як найбільш плідний і насичений.


Обидві вікові категорії проб'є на подорожі. Тільки сибарит буде шукати відпочинок на пляжі біля моря, а сорокарічний чоловік з лижами і рюкзаком полізе в гори.


Гороскоп на 2018 рік Щур


Жінка-пацюк, у 2018 році


В цьому році Щур захоче повністю поміняти гардероб, зачіску, імідж. Їй захочеться робити перестановки в будинку, і це найменше «зло». Мишки-норушки вмовлять близьких зробити ремонт або поміняти норку. В шафах, навіть на антресолях, буде наведено ідеальний порядок.


Жага змін не торкнеться відносин. Навпаки, енергійність і заразливе життєлюбність ще більше згуртує сім'ю, вразить друзів і додасть однодумців.


Але, жінка-пацюк, перш за все, жінка. При такій насиченості подіями, їй просто необхідно виділяти час для відпочинку на самоті. Інакше в кінці осені можуть з'явитися ознаки хронічної втоми і депресії. У жінок, народжених у рік Щура, симптоми цих захворювань не виражені явно, а це подвійно небезпечно.


Всі гороскопи на 2018 рік, складені для щура жінки не однозначні. Це пояснюється тим, що характери і темпераменти у зимових і літніх Щурів різні. Народжені взимку жінки більш рассудочни, тому і радикальних змін від неї чекати не варто.


Крисино-собачий союз нежиттєздатний. Тому великі перемоги, як на службі, так і в побуті у жінок цього року не будуть оцінені відразу. Не варто засмучуватися, тріумф прийде трохи пізніше. Це особливо торкнеться творчих звершень.


Гороскоп на 2018 рік Щур


Любовний гороскоп для Щурів на 2018 рік


Любовний гороскоп на 2018 рік для будь-Щури буде спокійним, без втрат і без серйозних переживань, без трагедій і без всепоглинаючої пристрасті. Любов просто буде. Вона може стати життєвим стрижнем або, навпаки, тимчасової нічого незначащей дахом. Але здійснювати подвиги заради неї і стрибати з мосту ніхто з Щурів не стане.


Це така рівна стабільна хороша любов, завдяки якій створюються прекрасні міцні сім'ї, виростають здорові, виховані діти, а чоловік і жінка живуть довго-довго, оточені люблячими внуками, правнуками, і помирають в один день.


У сексі жінка Щур буде, як завжди, темпераментна, чоловік, як завжди, вмів. Між партнерами весь рік будуть прекрасні стосунки. Навіть розрив відбудеться мирним шляхом, без образ і докорів, а колишні коханці залишаться друзями.


Властиві Щура якості: енергійність, товариськість і спокусливість, як завжди, будуть причиною підвищеної уваги протилежної статі. Але саме в 2018 році зустрінеться той єдиний чоловік, друга половинка, з якою Щур проживе довге щасливе життя. Головне – його розпізнати.


Гороскоп на 2018 рік Щур


Грошовий гороскоп


Збитковий 2017 рік закінчиться, а витрат не стане менше. Але вони вже не будуть перевищувати прибуток. Тобто Щур в 2018 році або навчиться заробляти більше, або знайде джерело доходу (відкопав скарб, виграє в лотерею, набуде вигідний шлюб), або у нього відбудеться переоцінка цінностей. Адже іноді перший народжений син стає найбільшим життєвим капіталом.


Гроші будуть зароблятися легко, а витрачатися цікаво. Щур, хоч і відрізняється авантюризмом, але, завдяки здоровому глузду і логіці, ніколи не робить дурниці: не витрачає все, намагається відкласти на «чорний день» хоча б крихти і рідко бере кредити. У 2018 році її кубушка поповниться. Краще складати в неї золото, так як воно є символом жовтої собаки.


Розпочаті раніше справи підуть в гору, нові ризиковані принесуть збитки. Рік відданою жовтої собаки не любить авантюр. Йому по душі міцні, стабільні, перевірені часом справи.


Порада: Не підтримуйте і не інвестуйте сумнівні проекти, не кидайтеся в ризиковані грошові афери, не грайте на гроші, не беріть у борг під відсотки. Вкладайте гроші лише у старий перевірений бізнес.


Гороскоп на 2018 рік Щур


Гороскоп кар'єри


Настав час пожинати плоди важкого минулого року. Щур славно потрудилася, подолала багато перешкод, зарекомендувала себе прекрасним лідером, мудрим організатором. Пора відпочити, з'їздити на море, в гори, з друзями на пікнік. І взагалі «не хлібом єдиним». Бізнес за цей час не розвалиться, авторитет не потьмяніє.


Відпочинок просто необхідний перед новими звершеннями. А поки треба довіритися течією, лише зрідка перевіряючи курс за компасом. Воно несе туди, куди треба. Весь рік буде радувати стабільної прибутком, не надзвичайною, але достатньою, щоб вистачило компенсувати витрати.


Жінка Щур витратить майже всі свої «підшкірні» на оновлення іміджу, і це допоможе в просуванні по службовій драбині. Нехай не в цьому році, але в наступному точно.


Порада: Не турбуйтеся, якщо потрапите під скорочення або доведеться звільнитися. Тим більше не переживайте, якщо підете в декретну відпустку. Все це віхи правильного шляху, вони виведуть до успіху.


Гороскоп на 2018 рік Щур


Гороскоп здоров'я на 2018 рік


Всі знають приказку «зажило як на собаці»? Собачий 2018 рік залиже Щура багато минулі болячки і пістарається не принести нові. Для цього треба зовсім не багато:

не ризикувати собою і близькими;
не переробляти;
відпустити себе у відпустку;
не переживати через дрібниці;
не зловживати!Грип та застуда в цей рік не будуть часто і сильно мучити організм. Хронічні захворювання загострюватися не захочуть, а, якщо будуть дотримуватися перераховані правила, то і нові не з'являться. Можливо, доведеться кілька разів звернутися до стоматолога. Особливо небезпечними для здоров'я будуть зимові місяці.


У Щура багато внутрішніх резервів. Людина, народжена під цим знаком, може швидко вилікувати себе, якщо разом з прийомом прописаних лікарем ліків, своєю внутрішньою впевненістю, самонавіюванням змусить працювати імунну систему.


У рік Щура (миші) народилися:

Папа Іван Павло Другий;
Принц Чарльз;
Ендрю Ллойд Веббер;
Вольфганг Амадей Моцарт;
Еміль Золя;
Франц Йозеф Гайдн;
Жюль Верн;
Луї Армстронг;
Ів Сен Лоран;
Вільям Шекспір;
Лев Толстой;
Михайло Ісаковський;
Валерій Харламов;
Михайло Задорнов;
Дмитро Харатьян;


загрузка...
Гороскоп на 2018 рік Щур
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають