• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік Коня

З настанням 2018 року кермо правління бере Собака – позитивна, життєлюбна і доброзичлива. Яким буде гороскоп на 2018 рік для коня, що принесе новий символ самому працьовитому знаку східного гороскопу – дізнаємося докладніше.


Характер Коня


Сильний, вольовий і дуже активний знак – Кінь завжди знає, чого вона хоче і як цього домогтися. Крім цілеспрямованості, цей знак відрізняють дотепність, доброзичливість і вміння правильно подати себе. Однак головне якість Коні – працьовитість. Її впевненість у тому, що всього можна досягти власними зусиллями, заразлива – і от оточуючі непомітно для себе вже розділяють цю точку зору. Популярності Коні в суспільстві можна лише позаздрити – у неї дар привертати і утримувати увагу, бути центром будь-якого зборища і зачаровувати співрозмовників. При цьому Кінь відверта, щира і прямолінійна – але ніхто не скаже, що ці риси переходять в грубість або бажання образити стоїть поруч. Навпаки, саме в цих рисах характеру і криється причина її популярності.


Гороскоп на 2018 рік Коня


Гороскоп на 2018 рік для Коня


Мабуть, жоден інший знак не близький по духу Собаці в тій же мірі, що й Кінь. Їх об'єднують працьовитість, доброзичливість, щирість, прагнення сподобається людям, домовитість і шанобливе ставлення до сімейних цінностей. Така кількість спільних рис і роблять союз Собаки і Коні настільки гармонійним – жоден інший знак не зміг домогтися більшої прихильності від господині року.


Собака з радістю дарує Коня можливість проявити себе – вона побрасивает їй шанс показати свій професіоналізм на роботі, дарує нові зустрічі, щоб та могла продемонструвати своє вміння вести себе в суспільстві, зводить Коня з «потрібними» людьми, знайомство з якими буде корисним для кар'єри та соціального статусу. Не скупиться Собака і на фінансову сторону – правда, абсолютно заслужено, адже хто ще віддає роботі стільки сил, як Кінь?


Але не буває бочки меду без дьогтю – і такий ложкою гіркоти може стати кінець року. У цей період Коні краще максимально уважно піставитися до власного здоров'я і приділяти більше часу відпочинку, нехай навіть і злегка на шкоду роботі. Увагу до себе і свого самопочуття допоможе уникнути проблем зі здоров'ям у подальшому.


Гороскоп на 2018 рік Коня


Гороскоп на 2018 рік для Коня-жінки


Хто може зрозуміти жінку краще, ніж інша жінка? Ось і Собака знає, що треба Коні, краще всіх – як тільки один жіночий знак може знати про інше. Ну а що треба Коні? Захоплення оточуючих, особливо чоловіків, що тут приховувати. Не дарма ж Кінь часто називають цирковий – гучна музика, оплески, султан з різнокольорових пишних пір'я на голові і блискуча збруя приводять її в захват. І Собака пістарається дати своїй улюблениці максимум яскравих відчуттів. Це будуть і нові знайомства, і можливість виділитися з натовпу товаришів по службі на свято або корпоратив, і, зрозуміло, фінанси, щоб оплачувати всі зовнішнє пишність — вбрання, туфлі, відвідування салонів краси. Крім іншого Собака подарує їй і почуття потрібності і затребуваності – а Кінь жити не може без цих відчуттів. Затребуваність на роботі, в колі друзів і подруг, серед членів сім'ї та родичів – Кінь буде буквально нарозхват. Занадто багато активності, скажете ви? Але саме бурхливий вир життя і робить Кінь щасливою.


Гороскоп на 2018 рік Коня


Гороскоп на 2018 рік для Коня-чоловіки


Праця, праця і ще раз праця. І гідне винагорода за витрачені сили. Цими двома реченнями можна коротко описати гороскоп для чоловіка-Коні на 2018 рік. Початок року, буквальні перші ж тижні, принесуть можливість значно піднятися по кар'єрних сходах, головне, не подивитися цей шанс – а зацикленість чоловіки-Коні на собі, настільки властива цьому знаку, може перешкодити вчасно розгледіти відмінна пропозиція. До речі, про роботу – ймовірно, варто порадити чоловікові-Коні перенести планований річний відпустку на осінь. З-за високої завантаженості вам не дадуть можливість повноцінно розслабитися – весь час доведеться відволікатися на телефонні дзвінки і е-мейли, вирішуючи робочі питання.


Вдалими стануть великі грошові вкладення – правда, не варто відразу погоджуватися на пропозицію, а зупинитися і подумати або порадитися у знаючих людей. Якихось несподіванок в грошовій сфері чоловікам-представникам знака чекати не варто, в цій сфері у них все набагато впевненіше і «рівніше», ніж у жінок.


Гороскоп на 2018 рік Коня


Любовний гороскоп


Рік Собаки стане часом стабільності і спокою в життя Коня. І в першу чергу рівновага торкнеться сфери особистих відносин. Для тих, що перебувають у шлюбі Конячок сім'я стане тим надійним тилом, який хотілося б мати кожному, а дім — затишним тихою гаванню, куди приємно повертатися після важкого трудового дня. Зміцнення сімейних уз допоможе і затіяний Конем ремонт на переломі року.


Вільним від шлюбу представникам знака Собака готує цікаву зустріч – вона взагалі дуже любить приводити в життя нових, незнайомих людей, от і для своєї улюблениці-Коні готує чимало приємних знайомств. І справа Коні – не розгубитися і піти назустріч новим відносинам. Тим більше до осені вони зміцніють настільки, що Конячка зважиться на спільний відпустку зі своїм обранцем. Правда, для того, щоб перевести відносини на новий рівень, їй доведеться трохи піступитися власними принципами – але на що не підеш заради любові, чи не так?


Найбільша неприємність, яка може очікувати Кінь у новому році, виходить від неї самої. З-за високої концентрації на собі вона може повністю випустити з уваги сподівання і потреби оточуючих її людей. З-за цього можливо охолодження у відносинах. Але якщо Кінь переступить через власну впертість, то всі проблеми вирішаться дуже швидко.


Гороскоп на 2018 рік Коня


Грошовий гороскоп


Кінь – затята шанувальниця наполегливої праці, і в цьому році її працьовитість нарешті буде винагороджено по заслугах. Початок року принесе з собою відмінний шанс виділитися на роботі і показати всім, наскільки цінним фахівцем є трудяга-Кінь. Включившись в запропоноване справу з небувалим завзяттям і ентузіазмом, Кінь швидко досягне високих результатів. Вище начальство буде настільки вражене трудовими подвигами, що крім обумовленої оплати розщедриться і на непогану премію.


Рік Собаки, такого ж трудоголіка, як і Кінь, принесе помітне поліпшення фінансового становища. До середини року, швидше за все, представники цього знаку зможуть дозволити собі більше звичайного. Однак витратити всі гроші на поїздки і відпочинок Кінь не вирішиться, а тому віддасть перевагу організувати масштабний ремонт. Глобальна зміна інтер'єру порадує як саму трудівницю, так і її домочадців. Ну а так як Собака – прихильниця сімейних цінностей, то цей жест Коні не залишиться нею непоміченим. Конячкам варто чекати масу невеликих сюрпризів з розряду «дрібниця, а приємно»: штори рівне того відтінку, який ідеально поєднується з оббивкою м'яких меблів, набір меблів у ванну з величезною знижкою, комплект декоративних подушок в подарунок від несподівано объявившейся родички.


Гороскоп на 2018 рік Коня


Гороскоп кар'єри на 2018 рік для Коня


Союз двох трудоголіків – Коні і Собаки – просто зобов'язаний бути успішним. І всі працюючі Конячки зможуть відчути плоди такого об'єднання буквально з перших же днів: висока ймовірність отримати привабливу пропозицію по роботі. Це може бути як новий проект або нова посада, так і шанс перейти на нове місце служби. І якщо Кінь буде діяти швидко, не вагаючись і не вдаючись до довгих роздумів (а вона це може і любить робити), то її зусилля будуть щедро винагороджені. Крім фінансових бонусів вона отримає і інші «плюшки»: новий соціальний статус, подяку від вищестоящого начальства або щире визнання колег.


Рік Собаки – відмінний шанс продемонструвати власний професіоналізм і досягти нових висот. Варто приготуватися до високого завантаження на роботі – втім, для Коня велика кількість доручень і проектів лише на благо, вона обожнює відчувати свою незамінність. До того ж така затребуваність дозволяє їй бути в центрі уваги і отримувати заслужені похвальби у власний адресу.


Гороскоп на 2018 рік Коня


Гороскоп здоров'я на 2018 рік


Рік 2018 буде досить благополучним для Коня – і це правило працює і щодо здоров'я. Перша половина року принесе приплив сил і бадьорості, що не може не позначитися на загальному самопочутті. А подібна легкість Коні якраз необхідні, адже в першій половині року її чекає дуже серйозна робоча навантаження, і проблеми зі здоров'ям були б дуже недоречно.


Влітку Коні варто приділити трохи уваги своєму імунітету і пістаратися запастися вітамінами і сонячним теплом – до середини осені вони ой як знадобляться. До кінця року запал пройде і на втомлену Кінь наваляться недуги і дрібні болячки – застуди, хронічні загострення та інші неприємності. І якщо не пускати справу на самоплив, то таким дрібним шкодою здоров'ю все і обмежиться. Однак якщо Кінь за звичкою махне на своє здоров'я рукою, то навіть недолікована осіння застуда може обернутися довгим і затяжним періодом поганого самопочуття з вічним нежиттю і пістійної слабкістю. Хворіти Кінь не любить і намагається вперто не помічати власних проблем, однак до кінця року їй варто забути про подібної звичкою.


Знаменитості, народжені в рік Коня


Коні – сильні та цілеспрямовані особистості, здатні бути лідерами і вести за собою інших, вони швидко пристосовуються до навантажень, у тому числі і фізичним. Ось чому серед представників цього знаку так багато спортсменів, політиків, учених.

Гаррі Трумен
Майк Тайсон
Микита Хрущов
Ісаак Ньютон
Франклін Рузвельт
Володимир Ульянов
Франклін Рузвельт
Ніл Армстронг
Шон Коннері
Сергій Корольов

загрузка...
Гороскоп на 2018 рік Коня
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають