• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік Мавпи

Люди, що народилися в рік Мавпи, відрізняються допитливим розумом. Вони завжди хочуть бути в курсі подій і знати, про що ведуться розмови поруч. Тому Мавпи завжди раді допомогти порадою, але от коли раджу їй, то воліє слухати, але робити по своєму. Люди Мавпи люблять читати і вчитися, у них чудова пам'ять від природи, але вони не проти її потренувати.


Мавпи говорять дуже переконливо. Якщо представник цього східного знака бере участь у дебатах, то слухач завжди буде на його боці. Так і опоненти в дискусіях з такими людьми здаються дуже швидко. Мавпи доброзичливі і вміють розташовувати до себе нових знайомих. Подумки Мавпи люблять ставити себе вище за інших, але насправді є дуже привітними і приємними в спілкуванні.


Мавпи — оптимісти. Вони легко вибираються зі складних ситуацій, тому що мають високо розвинений інстинкт самозбереження, а також обожнюють пригоди.

Гороскоп на 2018 рік Мавпи


Що чекає Мавп в 2018 році


Люди, що народилися під цим символом східного гороскопу, обожнюють ризик. Тому в рік Жовтої Собаки їм доведеться вгамувати свій запал і трохи заспокоїтися, так як господиня року не дуже розташована до ризикованих особистостям. У 2018 році Мавпам краще приділити більше часу сім'ї і близьким, ніж власним амбіціям.


Такі улюблені відрядження і нові знайомства принесуть звичної радості Мавпам, а навпаки, можуть стати причиною зустрічі з шахраями. А до середини весни, представники цього символу можуть навіть закохатися в обманщика. На жаль, таке захоплення затягне Мавпу в боргову яму на кілька років. І тільки до літа сильні почуття відпустять і дозволять Мавпі випробувати справжню любов, але недовге. Це буде схоже курортного роману, в серпні розставання неминуче.


Творчим Мавпам в 2018 пощастить більше. Саме Жовта Собака допоможе реалізувати свої плани і фантазії, а до кінця року цим людям належить навіть організувати власну справу. В майбутньому ця реалізація стане джерелом непоганого доходу.


Гороскоп на 2018 рік Мавпи


Що несе 2018 рік чоловікам Мавпам


Гороскоп на 2018 рік для Мавпи чоловіки обіцяє проблеми. Якщо амбітні представники символу не перестануть самі шукати пригод, то це обернеться проти них. Зухвала поведінка, нечесне ставлення до оточуючих і упереджена позиція до нових знайомих не сподобається Жовтої Собаки. У 2018 саме господиня року буде карати тих, хто «заривається». І покарання будуть такими, що мало не здасться. Але якщо чоловікам вдасться вгамувати свої пориви бути вище інших, то Собака стане прихильною і буде допомагати у всіх починаннях.


У фінансовому плані чоловіків чекає успіх. Але знову ж таки, тільки якщо представники символу будуть вести себе скромно. Тільки розумні рішення, грамотної підхід до роботи і відсіювання пропозицій легкого заробітку допоможуть не тільки зберегти накопичені кошти, але і примножити капітал. Якщо ж спокуса візьме верх, то чоловіки Мавпи ризикують втратити своїх накопичень.


До кінця року чоловіків чекає грошова винагорода. Ті, хто плідно працювали весь рік, отримають приємний сюрприз від господині року. Такий же успіх очікує слухняних і в амурних справах.

Гороскоп на 2018 рік Мавпи


Що обіцяє Жовта Собака жінкам Мавпам


Жінкам, і чоловікам, потрібно вгамувати свій запал. Гороскоп на 2018 рік для Мавпи жінки твердить, що важливо не форсувати події. Краще розслабитися і плисти за течією. Представницям цього символу належить терпляче чекати, в який бік поверне їх життя. Туди краще і йти. Важливі рішення потрібно приймати тільки після чергового повороту долі.


Любителькам покритикувати також належить вчитися стримувати себе. Тому що кожне дошкульне слово може додати людей до загону ворогів. На жаль, не всі люблять «правду в очі», так що мавпам потрібно слідкувати за мовою. Тільки тактовність і ввічливість допоможуть зібрати біля себе гідну підтримку і союзників.


В любовному плані потрібно зберігати холодний розум. Якщо розпорошуватися і потопати в швидкоплинних почуття, то все може обернутися плачевно. Грамотний і розважливий підхід до відносин можуть принести плідний результат — міцну дружбу або надійну другу половинку.


Гороскоп на 2018 рік Мавпи


Любовний гороскоп на 2018 рік для Мавп


Любов у рік Собаки може зіграти злий жарт з Мавпами. Ті представники символу, які самотні, можуть боляче обпектися. У відносинах і знайомствах доведеться бути вкрай виборчими. Випадкові знайомства, які легко даються Мавпам, призведуть до небажаних наслідків. Так, особливо палкі носії символу можуть потрапити в тенета шахраїв. Пристрасть, яка здасться долею, обернеться величезним обманом.


Мавпам сімейним потрібно приділяти більше часу своїй сім'ї. Близькі вже звикли, що їх обранці знаходяться в пістійному пошуку. Сімейні поблажливо ставляться до частих відряджень, довгим робочим дням або раптовим нарад Мавп. Але господиня 2018 року Жовта Собака особливо звеличує сімейні цінності. Так що активним Мавпам доведеться відмовитися від деяких робочих моментів на користь спілкування з близькими. Такі теплі сімейні зустрічі та бесіди стануть запорукою особливо міцної сім'ї і зможуть відновити те, що було втрачено раніше.


Гороскоп на 2018 рік Мавпи


Грошовий гороскоп


Гроші треба берегти. Їх краще берегти завжди, але в рік Жовтої собаки особливо. Ризиковані операції, сумнівні вкладення і обіцянки легкого доходу можуть позбавити Мавп всього капіталу. Тому кожну покупку і інвестицію потрібно обдумувати. Не варто гнатися за низькими цінами, акціями, високими процентними ставками за депозитами. Вибираючи золоту середину, представники символу зможуть убезпечити себе і свої фінанси.


Щоб примножити капітал, потрібно бути спокійним. Не йти на поводу у спокус, тверезо оцінювати способи заробітку, тоді гроші самі прийдуть в кишеню. Краще уникати кредитів і боргів. Їх погашення може зайняти тривалий час і допомагає чимало нервів.


Творчим Мавпам буде легше. Ті, хто заробляє на своїх хобі зможуть побудувати власний бізнес. Маленька справа чекає успіх вже в кінці року, а його стрімкий розвиток принесе хороший прибуток. У якості бізнес-партнера краще розглядати когось з родини, або зовсім незнайомих людей. Партнерство з друзями чекає крах.


Гороскоп на 2018 рік Мавпи


Гороскоп кар'єри


Кар'єра може піти на спад. Жовта собака дуже погано ставиться до людей, які ставлять себе вище інших. Тому, якщо не маючи відповідної посади, Мавпа намагається принизити своїх колег або отлает їм накази, то краще стримати свої амбіції. В іншому випадку, таке командирське поведінка може зіграти злий жарт. І тут може пістраждати не тільки кар'єрне зростання, Мавпи і зовсім можуть позбутися роботи.


Взагалі кар'єрне зростання не загрожує і спокійним представникам знака. Але їм вдасться завоювати прихильність начальства, що обов'язково позначиться на жалуванні. Також, шеф обов'язково зробить помітки щодо такого цінного кандидатури. Тому підвищення може прийти вже в наступному році.


Тим, хто володіє власним бізнесом, переживати не варто. Справи будуть йти плавно, а компаньйони не принесуть проблем. Також рік Жовтої Собаки — це сприятливий час для того, щоб зав'язати з роботою за наймом. Але така сміливість повинна бути виправданою. Йдіть, якщо є чітка ідея та бізнес-план.


Гороскоп на 2018 рік Мавпи


Гороскоп здоров'я для Мавпи


Як говорить гороскоп на 2018 рік для Мавпи, здоров'я може страждати у тих, хто не буде про неї піклуватися в достатній мірі. Головне, вчасно розставити пріоритети і знайти золоту середину між задоволеннями і збереженням здорового тіла і духу.


Проблеми можуть виникнути у Мавп, які по роботі пов'язані з колючими, ріжучими предметами або гарячими поверхнями. Також серйозні травми можуть підстерігати спортсменів, а відновлення буде дуже важким. А ось сезонні застуди будуть проходити легко і дозволять Мавпам не відриватися від роботи чи навчання.


Для тих Мавп, які страждають зайвою вагою, рік Собаки — це вдалий час. Скидання ваги буде легким, а фігура досить швидко отримає бажані обриси. Головне, вибрати фізичні навантаження за душі і прийнятний режим харчування. Не варто боятися почати давно покинуті заняття фітнесом або переходити на білково-вуглеводний режим харчування. Навіть якщо у минулому це не давало результату, в 2018 все вийде.


Психологічне здоров'я буде стабільним, будь-які потрясіння пройдуть легко і практично непомітно.


У рік Мавпи народилися наступні знаменитості:

Едвард Мур Кеннеді — сенатор штату Массачусетс, молодший брат президента США Джона Кеннеді.
Чарльз Діккенс — англійський письменник.
Федеріко Фелліні — італійський режисер.
Том Хенкс — американський актор.
Элизамет Тейлор — англо-американська акторка.
Антон Чехов — російський письменник-драматург.
Джек Лондон — англійський письменник.
Уілл Смітт — американський актор.
Селін Діон — канадська співачка.
Леонардо да Вінчі — італійський живописець, інженер, архітектор, скульптор, вчений.
загрузка...
Гороскоп на 2018 рік Мавпи
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають