• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік Півень

Складений гороскоп на 2018 рік показує, що для півня чоловіка це буде важкий період. Важкий рік доведеться пережити чоловіку цього знака. Якщо Півень займає керівний піст, важко також доведеться його підлеглим. Якщо до 2018 року він ще не пробився в начальники, компенсувати спрагу керувати і командувати доведеться в сім'ї та серед друзів. І тут головне – не перегнути палицю. Щоб не втратити і не образити улюблених, йому доведеться контролювати свою запальність і агресивність, виплескуючи енергію в трудові подвиги, наприклад, на дачній ділянці або в гаражі.


До речі, Півню на 2018 рік можна запланувати грандіозну особисту будівництво, приготувавши для неї все необхідне заздалегідь в 2017 році і найнявши пару гастарбайтерів. Працьовитість і незалежність, вкладення амбіцій і невгамовної енергії у фізична праця допоможе чоловікові не тільки пережити невдалий для нього рік з мінімальними втратами, але навіть залишитися з прибутком.


Чоловік Півень – невиправний оптиміст. Навіть якщо до кінця року його фірма збанкрутує, а дружина піде до іншого, він не повіситься і не зіп'ється. Черговий клацання долі змусить його мобілізуватися і взяти реванш у наступному році. І у нього, звичайно, все вийде.


Гороскоп на 2018 рік Півень


Гороскоп для жінки Півня на 2018 рік


Буде великою помилкою думати, що жінка-Півень і жінка-курка – це одне і те ж. Яскрава любителька ексцентричних епатажних виходів, талановита актриса в житті і на сцені, вона завжди в центрі уваги, завжди кохана і позитивна.


Рік Собаки підріже яскравою птиці крильця. Польстившийся на яскраву зовнішню мішуру, обіцяє вічне свято, люблячий чоловік може раптом втомитися від калейдоскопу вражень і почати пошуки тихої заплави. Викликає агресія і грубість жінки може образити подруг і стати стіною нерозуміння між рідними. Як же запобігти неприємні наслідки?


Наш гороскоп, складений на 2018 рік для народилися в рік півня жінки, передбачає для неї важкі 12 місяців. Щоб погасити негатив, який несе поєднання двох ворогуючих між собою знаків Півня і Собаки, жінці в цей рік треба присвятити себе такій справі, яке захопило б її повністю і відвернуло від завоювання світу. Найкраще це зробить вагітність. Тільки завершити її пологами краще в наступному 2019 році.


Гороскоп на 2018 рік Півень
Любовний гороскоп на 2018 рік для Півня


З'явилася до початку року стабільність у відносинах триватиме недовго, якщо не приборкати неконтрольовану необґрунтовану ревнощі. Півень боїться зради не тому, що дуже любить, а тому, що зрада партнера сильно б'є по його самолюбству. В цьому випадку допоможуть перевірені століттями способи:

Робити вигляд, що все добре.
Не питати, де був (була).
Не шукати компромат.
Вірити, що чоловік (жінка) в шафі – це моль.Або піти. Яскраво, гучно, на потіху громадськості. Стати найбільш обговорюваною особистістю. Тільки не треба забувати, що рік Собаки — одного людини, а не одного Півня. Громадська думка відвернеться і пощиплет пір'ячко злими домислами.


Якщо Півень потерпить до наступного року, любов винагородить його за невластиву стриманість і піднесе гарний сюрприз. У сексі Півень буде, як завжди, на висоті: готовий і невтомний.


Порада: « В сексуальних відносинах пістарайтеся більше думати про партнера. Доставляючи йому задоволення, ви не тільки позбавите себе багатьох проблем у відносинах, але і самі відчуєте кращий екстаз».


Гороскоп на 2018 рік Півень
Грошовий гороскоп


У 2018 році у Півня гроші будуть стабільно і рівно заробляти, але кількість не перевищить необхідного мінімуму. Їх вистачить лише на найнеобхідніше: їжу, ліки та комунальні послуги.


Згідно гороскопу на 2018 для тих, хто народився в рік півня, настане не саме легкий час. Тому витратиться навіть відкладене раніше на старість або накопичене для покупки машини. Головне, що не доведеться позичати або брати кредити під відсотки.


Цілий рік Півневі не можна буде грати на гроші. Нічого доброго з цього не вийде. І не тільки в казино. Півень не виграє навіть звичайне парі, якщо воно буде укладено на якусь матеріальну винагороду.


Порада: «Задовольнивши бажання шиканути, заощадивши для цього на оплаті комунальних послуг ви можете опинитися в скрутному матеріальному становищі. Відкладіть покупку шуби до наступного року».


Гороскоп на 2018 рік Півень
Гороскоп кар'єри на 2018 рік для Півня


Головне завдання для Півня в 2018 році – не злетіти по кар'єрних сходах, а втриматися на своєму шестке. Необхідно бути уважним. Колишні друзі, яких образили в минулому році, вже не допоможуть, а нові можуть бути зрадниками.


Не варто сваритися з начальством і брати участь у протестних акціях. У будь-яких конфліктах Півень не втримається стати лідером, за що і «вилетить» з роботи при першому ж скорочення.


Не треба міняти роботу за своєю ініціативою. Якими б перевагами нове місце не вабило, на ділі все виявиться зовсім по-іншому. Краще зайнятися рутиною на старому робочому місці.


Щоб пустити невгамовну енергію в творче русло, Півню потрібно зайнятися роботою над довготривалим проектом. Дрібні проміжні перемоги будуть підігрівати самолюбство, проект буде вдалим і завершиться тріумфально наступного 2019 році.


Порада: «Піставтеся до 2018 року, як до стисненої пружини. Ви стоїте на її вершині і потихеньку опускаєтеся. Чим сильніше пружина стиснеться, тим нижче ви опуститеся і тим вище злетите потім».


Гороскоп на 2018 рік Півень
Гороскоп здоров'я


Ось ще один тривалий і найрентабельніший проект, яким Півневі варто зайнятися – власне здоров'я. Не секрет, що люди, що народилися в цьому році, велику увагу приділяють своїй зовнішності, яскравість оперення і ефектним виступів, забуваючи про внутрішній стан організму.


Не заважає частіше згадувати фразу «У здоровому тілі здоровий дух» і хоча б робити ранкову зарядку. Характер Півня не дасть йому, занявшемуся спортом, залишитися рядовим любителем. Його потягне на подвиги, рекорди. Рік Собаки не щедрий на перемоги для цього знака, але адже і рекорди не народжуються за один день.


Далеким від спортивних перемог Півням необхідно зайнятися профілактикою хронічних захворювань: відвідати лікаря, здати аналізи, походити на процедури. Тим щасливчикам, які вважають себе абсолютно здоровими, потрібно взяти курс оздоровчих процедур: ванни, масаж, таласотерапія і т. д.


Порада: «Наше тіло не любить екстриму, у чому б він не проявлявся. Ходити без головного убору в 20-иградусний мороз або приймати всі таблетки жменями поспіль так само небезпечно для здоров'я, як і паритися при дуже високих температурах і ігнорувати всі призначення лікаря. Будьте у всьому міру».


У рік Півня народилися:

Максим Дунаєвський – композитор;
Семен Альтов письменник-сатирик;
Леонід Якубович – шоумен;
Джузеппе Верді – композитор;
Катерина ?? Велика – цариця;
Андрій Сахаров – письменник;
Жан Поль Бельмондо – артист;
Йоганн Штраус – композитор;
Робиндранат Тагор – політик;
Станіслав Лем – письменник;
Енріко Карузо – співак;
Діма Білан – співак;
Михайло Пореченков – артист;
Олександр ? – імператор;
Джеймс Купер – письменник.
загрузка...
Гороскоп на 2018 рік Півень
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають